IF GnistanMbrojtës
O. Pettersson
- Numri i fanellës
- 4
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Veikkausliiga, Relegation Round
10Ndeshje8 herë titullar
551Minuta
1Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.24
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje55
Gola + asiste për 90 min0.16
Numrat nga 23 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
5.9H04.04.26 · FC Ilves 1 - 3 KuPS Kuopio · Vlerësimi 5.96.2H11.04.26 · Inter Turku 2 - 1 FC Ilves · Vlerësimi 6.25.4B18.04.26 · IFK Mariehamn 2 - 2 FC Ilves · Vlerësimi 5.4–B02.05.26 · SJK 1 - 1 FC Ilves6.3B16.05.26 · HJK Helsinki 2 - 2 FC Ilves · Vlerësimi 6.36.9F13.06.26 · FC Ilves 1 - 0 Turun Palloseura · Vlerësimi 6.96.1F17.06.26 · FC Ilves 5 - 0 FF Jaro · Vlerësimi 6.16.4H23.06.26 · KuPS Kuopio 4 - 3 FC Ilves · Vlerësimi 6.46.7H04.07.26 · FF Jaro 2 - 1 FC Ilves · Vlerësimi 6.7–H31.08.26 · FC Ilves 1 - 2 HJK Helsinki
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta11 ndeshje · 641 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.25 |
| Driblime | 0.28 |
| Saktësi pasimi | 81% |
| Dyluftime | 34% |
| Rikthime topi | 2.67 |
| Faulle të fituara | 0.00 |
Ndeshjet e fundit
- Veikkausliiga, Relegation RoundFC Ilves1HJK Helsinki214' Titullar
- Veikkausliiga, Relegation RoundFF Jaro2FC Ilves147' Titullar6.7
- Veikkausliiga, Relegation RoundKuPS Kuopio4FC Ilves3Gola 159' Titullar6.4
- Veikkausliiga, Relegation RoundFC Ilves5FF Jaro026' Nga stoli6.1
- Veikkausliiga, Relegation RoundFC Ilves1Turun Palloseura090' Titullar6.9
- Veikkausliiga, Relegation RoundHJK Helsinki2FC Ilves276' Titullar6.3
- Veikkausliiga, Relegation RoundSJK1FC Ilves112' Titullar
- Veikkausliiga, Relegation RoundIFK Mariehamn2FC Ilves290' Titullar5.4
- Veikkausliiga, Relegation RoundInter Turku2FC Ilves190' Titullar6.2
- Veikkausliiga, Relegation RoundFC Ilves1KuPS Kuopio347' Nga stoli5.9
- Veikkausliiga, Relegation RoundSJK3IF Gnistan090' Titullar6.9
- Veikkausliiga, Relegation RoundIF Gnistan2HJK Helsinki290' Titullar6.5
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme11 ndeshje · 641 min
Sulmi
- Goditje (në portë)5 (2)1.25 për 90
- Driblime të suksesshme2 / 5
Pasimet
- Pasime kyçe4
- Saktësia e pasimeve81%300 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje5 · 14
- Duele të fituara30 / 88
- Faulle të fituara00.00 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Veikkausliiga, Relegation RoundFC Ilves | 10 | 1 | 0 | 551 | 0 | 0 |
| 2025 | Veikkausliiga, Relegation RoundIF Gnistan | 13 | 0 | 0 | 1006 | 1 | 0 |
| Gjithsej | 23 | 1 | 0 | 1557 | 1 | 0 | |
Klubet
- IF GnistanAktual#4
- FC IlvesAktual#4
