ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
NEC NijmegenMesfushor

Noé Lebreton

Kombësia
France
Mosha
22
Numri i fanellës
20
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Eredivisie · UEFA Champions League · UEFA Europa League

15Ndeshje13 herë titullar
1179Minuta
1Gola
0Asiste
4Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.66
Gola + asiste3
Minuta për ndeshje78
Gola + asiste për 90 min0.35

Numrat nga 79 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FK Bodo/Glimt 5.8, PEC Zwolle 7.6, Feyenoord Rotterdam 6.8, SBV Excelsior 7.8, SC Cambuur Leeuwarden 5.6, Juventus 5.9, Go Ahead Eagles 6.4, Ajax Amsterdam 8.3, PFK Levski Sofia 6.9, GNK Dinamo Zagreb 6.2, Groningen 7.0, Heerenveen 5.8mes. 6.6725.08.26 · FK Bodo/Glimt 3 - 0 NEC Nijmegen · 5.829.08.26 · PEC Zwolle 1 - 3 NEC Nijmegen · 7.605.09.26 · NEC Nijmegen 1 - 3 Feyenoord Rotterdam · 6.808.09.26 · NEC Nijmegen 2 - 2 SBV Excelsior · 7.812.09.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 0 NEC Nijmegen · 5.617.09.26 · Juventus 5 - 0 NEC Nijmegen · 5.920.09.26 · NEC Nijmegen 1 - 1 Go Ahead Eagles · 6.410.10.26 · Ajax Amsterdam 1 - 1 NEC Nijmegen · 8.315.10.26 · NEC Nijmegen 1 - 1 PFK Levski Sofia · 6.922.10.26 · GNK Dinamo Zagreb 2 - 4 NEC Nijmegen · 6.225.10.26 · NEC Nijmegen 2 - 2 Groningen · 7.031.10.26 · Heerenveen 1 - 0 NEC Nijmegen · 5.85.88.3

Profili për 90 minuta36 ndeshje · 2710 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.01, Pasime kyçe 1.86, Driblime 1.72, Saktësi pasimi 80%, Dyluftime 50%, Rikthime topi 3.76, Faulle të fituara 2.45Gjuajtje: 2.01Pasime kyçe: 1.86Driblime: 1.72Saktësi pasimi: 80%Dyluftime: 50%Rikthime topi: 3.76Faulle të fituara: 2.45Gjuajtje2.01Pasime kyçe1.86Driblime1.72Saktësi pasimi80%Dyluftime50%Rikthime topi3.76Faulle të fituara2.45
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.01
Pasime kyçe1.86
Driblime1.72
Saktësi pasimi80%
Dyluftime50%
Rikthime topi3.76
Faulle të fituara2.45
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 0, Asiste 1; 2024: Gola 4, Asiste 2; 2025: Gola 7, Asiste 6; 2026: Gola 1, Asiste 02023 · Asiste: 12024 · Gola: 42024 · Asiste: 22025 · Gola: 72025 · Asiste: 62026 · Gola: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8010.05.26 · Titullar: 90'17.05.26 · Titullar: 90'04.08.26 · Titullar: 90'08.08.26 · Titullar: 64'11.08.26 · Titullar: 105'15.08.26 · Nga stoli: 25'19.08.26 · Titullar: 90'25.08.26 · Titullar: 90'29.08.26 · Titullar: 90'05.09.26 · Titullar: 90'08.09.26 · Nga stoli: 27'12.09.26 · Titullar: 90'17.09.26 · Titullar: 78'20.09.26 · Titullar: 71'10.10.26 · Titullar: 90'15.10.26 · Titullar: 89'18.10.26 · Titullar: 63'22.10.26 · Titullar: 90'25.10.26 · Titullar: 90'31.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme36 ndeshje · 2710 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)44 (22)2.01 për 90
  • Driblime të suksesshme28 / 53

Pasimet

  • Pasime kyçe401.86 për 90
  • Saktësia e pasimeve80%945 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje77 · 20
  • Duele të fituara213 / 430
  • Faulle të fituara602.45 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026EredivisieNEC Nijmegen91063720
UEFA Champions LeagueNEC Nijmegen40037510
UEFA Europa LeagueNEC Nijmegen20016710
2025EredivisieNEC Nijmegen2254143240
KNVB BekerNEC Nijmegen52234910
2024Coupe de FranceSM Caen1008300
Ligue 2SM Caen3242223470
2023Coupe de FranceSM Caen1017200
Gjithsej761295349160

Klubet

Rreth

Noé Lebreton luan si mesfushor te NEC Nijmegen. Data e lindjes: 22 pri 2004 (22 vjeç). Kombësia: France. Në sezonin 2026: 15 ndeshje, 1179 minuta, 1 gol dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë