ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Cavalry FCMesfushor

Nathaniel Edwards

Kombësia
Canada
Mosha
24
Numri i fanellës
17
Vendlindja
Brampton
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Canadian Premier League

26Ndeshje17 herë titullar
1311Minuta
6Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.78
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje71
Gola + asiste për 90 min0.25

Numrat nga 23 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.8F07.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · Vlerësimi 7.86.5F14.09.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 1 Cavalry FC · Vlerësimi 6.56.1B19.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · Vlerësimi 6.18.4F26.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · Vlerësimi 8.46.6H01.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · Vlerësimi 6.66.3H03.10.26 · Inter Toronto FC 3 - 1 Cavalry FC · Vlerësimi 6.36.9B12.10.26 · HFX Wanderers 2 - 2 Cavalry FC · Vlerësimi 6.96.6F17.10.26 · Cavalry FC 4 - 2 FC Pacific Greater Victoria · Vlerësimi 6.66.2F25.10.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC · Vlerësimi 6.26.4H01.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC · Vlerësimi 6.4

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Atletico Ottawa 7.6, Vancouver FC 6.2, HFX Wanderers 7.8, FC Pacific Greater Victoria 6.5, Forge FC 6.1, FC Supra du Quebec 8.4, Atletico Ottawa 6.6, Inter Toronto FC 6.3, HFX Wanderers 6.9, FC Pacific Greater Victoria 6.6, Vancouver FC 6.2, FC Supra du Quebec 6.4mes. 6.8022.08.26 · Cavalry FC 3 - 1 Atletico Ottawa · 7.629.08.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC · 6.207.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · 7.814.09.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 1 Cavalry FC · 6.519.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · 6.126.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · 8.401.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · 6.603.10.26 · Inter Toronto FC 3 - 1 Cavalry FC · 6.312.10.26 · HFX Wanderers 2 - 2 Cavalry FC · 6.917.10.26 · Cavalry FC 4 - 2 FC Pacific Greater Victoria · 6.625.10.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC · 6.201.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC · 6.46.48.4

Profili për 90 minuta23 ndeshje · 1311 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.05, Pasime kyçe 1.21, Driblime 0.75, Saktësi pasimi 83%, Dyluftime 42%, Rikthime topi 2.35, Faulle të fituara 1.77Gjuajtje: 2.05Pasime kyçe: 1.21Driblime: 0.75Saktësi pasimi: 83%Dyluftime: 42%Rikthime topi: 2.35Faulle të fituara: 1.77Gjuajtje2.05Pasime kyçe1.21Driblime0.75Saktësi pasimi83%Dyluftime42%Rikthime topi2.35Faulle të fituara1.77
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.05
Pasime kyçe1.21
Driblime0.75
Saktësi pasimi83%
Dyluftime42%
Rikthime topi2.35
Faulle të fituara1.77
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6118.05.26 · Nga stoli: 28'31.05.26 · Titullar: 30'07.06.26 · Nga stoli: 8'11.06.26 · Titullar: 78'04.07.26 · Titullar: 28'29.07.26 · Titullar: 83'02.08.26 · Titullar: 24'15.08.26 · Titullar: 72'22.08.26 · Titullar: 64'29.08.26 · Titullar: 90'07.09.26 · Titullar: 87'14.09.26 · Titullar: 90'19.09.26 · Titullar: 57'26.09.26 · Titullar: 80'01.10.26 · Titullar: 77'03.10.26 · Titullar: 65'12.10.26 · Titullar: 89'17.10.26 · Titullar: 45'25.10.26 · Titullar: 26'01.11.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme23 ndeshje · 1311 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)26 (18)2.05 për 90
  • Driblime të suksesshme7 / 37

Pasimet

  • Pasime kyçe111.21 për 90
  • Saktësia e pasimeve83%341 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje17 · 9
  • Duele të fituara45 / 108
  • Faulle të fituara191.77 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Canadian Premier LeagueCavalry FC2660131120
Gjithsej2660131120

Klubet

Rreth

Nathaniel Edwards luan si mesfushor te Cavalry FC. Data dhe vendi i lindjes: 18 tet 2002, Brampton (24 vjeç). Kombësia: Canada. Në sezonin 2026: 26 ndeshje, 1311 minuta, 6 gola dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë