ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
CarrareseSulmues

Moustapha Cissé

Numri i fanellës
11
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Coppa Italia · Serie B

8Ndeshje5 herë titullar
422Minuta
0Gola
1Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.10
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje45
Gola + asiste për 90 min0.20

Numrat nga 39 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

–H29.03.25 · BSC Young Boys 1 - 0 FC St. Gallen6.0B03.04.25 · FC Luzern 1 - 1 FC St. Gallen · Vlerësimi 6.06.2H15.08.26 · Torino 1 - 0 Carrarese · Vlerësimi 6.26.7H22.08.26 · Carrarese 1 - 2 Mantova FC · Vlerësimi 6.75.9H05.09.26 · Carrarese 0 - 1 Empoli FC · Vlerësimi 5.95.9H12.09.26 · Catanzaro 1 - 0 Carrarese · Vlerësimi 5.95.9H12.09.26 · Catanzaro 1 - 0 Carrarese · Vlerësimi 5.96.2H19.09.26 · Carrarese 0 - 1 Benevento Calcio · Vlerësimi 6.2–H25.10.26 · Palermo 2 - 1 Carrarese6.0H01.11.26 · Hellas Verona 3 - 0 Carrarese · Vlerësimi 6.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Basel 6.9, Vitoria Guimaraes 5.9, Servette FC 6.0, FC Luzern 5.9, FC Luzern 6.0, Torino 6.2, Mantova FC 6.7, Empoli FC 5.9, Catanzaro 5.9, Catanzaro 5.9, Benevento Calcio 6.2, Hellas Verona 6.0mes. 6.1308.12.24 · FC St. Gallen 1 - 1 FC Basel · 6.912.12.24 · FC St. Gallen 1 - 4 Vitoria Guimaraes · 5.918.01.25 · Servette FC 1 - 1 FC St. Gallen · 6.002.02.25 · FC Luzern 2 - 0 FC St. Gallen · 5.903.04.25 · FC Luzern 1 - 1 FC St. Gallen · 6.015.08.26 · Torino 1 - 0 Carrarese · 6.222.08.26 · Carrarese 1 - 2 Mantova FC · 6.705.09.26 · Carrarese 0 - 1 Empoli FC · 5.912.09.26 · Catanzaro 1 - 0 Carrarese · 5.912.09.26 · Catanzaro 1 - 0 Carrarese · 5.919.09.26 · Carrarese 0 - 1 Benevento Calcio · 6.201.11.26 · Hellas Verona 3 - 0 Carrarese · 6.06.06.9

Profili për 90 minuta6 ndeshje · 399 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.15, Pasime kyçe 1.37, Driblime 1.53, Saktësi pasimi 76%, Dyluftime 26%Gjuajtje: 2.15Pasime kyçe: 1.37Driblime: 1.53Saktësi pasimi: 76%Dyluftime: 26%Gjuajtje2.15Pasime kyçe1.37Driblime1.53Saktësi pasimi76%Dyluftime26%
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.15
Pasime kyçe1.37
Driblime1.53
Saktësi pasimi76%
Dyluftime26%
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 5, Asiste 2; 2026: Gola 0, Asiste 12024 · Gola: 52024 · Asiste: 22026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 3828.11.24 · Titullar: 70'01.12.24 · Titullar: 85'08.12.24 · Titullar: 61'12.12.24 · Nga stoli: 29'19.12.24 · Nga stoli: 8'18.01.25 · Nga stoli: 22'26.01.25 · Nga stoli: 9'02.02.25 · Nga stoli: 22'08.03.25 · Nga stoli: 1'15.03.25 · Nga stoli: 10'29.03.25 · Nga stoli: 9'03.04.25 · Nga stoli: 16'15.08.26 · Titullar: 82'22.08.26 · Titullar: 90'05.09.26 · Titullar: 71'12.09.26 · Titullar: 67'12.09.26 · Titullar: 67'19.09.26 · Nga stoli: 22'25.10.26 · Nga stoli: 1'01.11.26 · Nga stoli: 22'

Statistika të hollësishme6 ndeshje · 399 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)9 (2)2.15 për 90
  • Driblime të suksesshme5 / 14

Pasimet

  • Pasime kyçe51.37 për 90
  • Saktësia e pasimeve76%71 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje5 · –
  • Duele të fituara15 / 58
  • Faulle të fituara1

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Coppa ItaliaCarrarese1008200
Serie BCarrarese70134000
2024Super LeagueFC St. Gallen212263310
UEFA Conference LeagueFC St. Gallen103024400
Gjithsej3953129910

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë