ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Matias Vera

Numri i fanellës
34
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Primera LPF, Clausura

27Ndeshje27 herë titullar
2316Minuta
0Gola
1Asiste
5Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.82
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje88
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 48 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.3H17.08.26 · Central Cordoba SdE 0 - 1 Instituto AC Cordoba · Vlerësimi 7.36.6H25.08.26 · CA Tigre BA 2 - 1 Central Cordoba SdE · Vlerësimi 6.67.2B30.08.26 · CA Talleres de Cordoba 0 - 0 Central Cordoba SdE · Vlerësimi 7.26.2H06.09.26 · Central Cordoba SdE 0 - 1 CA Independiente Avellaneda · Vlerësimi 6.26.4H12.09.26 · Boca Juniors 3 - 1 Central Cordoba SdE · Vlerësimi 6.47.1B18.09.26 · Central Cordoba SdE 2 - 2 CSD Defensa y Justicia · Vlerësimi 7.17.5B05.10.26 · Deportivo Riestra 1 - 1 Central Cordoba SdE · Vlerësimi 7.56.4B10.10.26 · Central Cordoba SdE 2 - 2 Estudiantes La Plata · Vlerësimi 6.4–H20.10.26 · Newells Old Boys 2 - 1 Central Cordoba SdE6.7H26.10.26 · Central Cordoba SdE 0 - 5 Velez Sarsfield · Vlerësimi 6.7

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Atletico Tucuman 6.8, San Lorenzo de Almagro 7.4, CA Union de Santa Fe 6.7, Instituto AC Cordoba 7.3, CA Tigre BA 6.6, CA Talleres de Cordoba 7.2, CA Independiente Avellaneda 6.2, Boca Juniors 6.4, CSD Defensa y Justicia 7.1, Deportivo Riestra 7.5, Estudiantes La Plata 6.4, Velez Sarsfield 6.7mes. 6.8631.07.26 · Central Cordoba SdE 0 - 2 Atletico Tucuman · 6.804.08.26 · Central Cordoba SdE 1 - 0 San Lorenzo de Almagro · 7.411.08.26 · CA Union de Santa Fe 1 - 2 Central Cordoba SdE · 6.717.08.26 · Central Cordoba SdE 0 - 1 Instituto AC Cordoba · 7.325.08.26 · CA Tigre BA 2 - 1 Central Cordoba SdE · 6.630.08.26 · CA Talleres de Cordoba 0 - 0 Central Cordoba SdE · 7.206.09.26 · Central Cordoba SdE 0 - 1 CA Independiente Avellaneda · 6.212.09.26 · Boca Juniors 3 - 1 Central Cordoba SdE · 6.418.09.26 · Central Cordoba SdE 2 - 2 CSD Defensa y Justicia · 7.105.10.26 · Deportivo Riestra 1 - 1 Central Cordoba SdE · 7.510.10.26 · Central Cordoba SdE 2 - 2 Estudiantes La Plata · 6.426.10.26 · Central Cordoba SdE 0 - 5 Velez Sarsfield · 6.76.77.5

Profili për 90 minuta32 ndeshje · 2751 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.03, Pasime kyçe 1.19, Driblime 0.94, Saktësi pasimi 86%, Dyluftime 52%, Rikthime topi 3.77, Faulle të fituara 1.19Gjuajtje: 1.03Pasime kyçe: 1.19Driblime: 0.94Saktësi pasimi: 86%Dyluftime: 52%Rikthime topi: 3.77Faulle të fituara: 1.19Gjuajtje1.03Pasime kyçe1.19Driblime0.94Saktësi pasimi86%Dyluftime52%Rikthime topi3.77Faulle të fituara1.19
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.03
Pasime kyçe1.19
Driblime0.94
Saktësi pasimi86%
Dyluftime52%
Rikthime topi3.77
Faulle të fituara1.19
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 12026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8823.03.26 · Titullar: 90'06.04.26 · Titullar: 90'14.04.26 · Titullar: 90'20.04.26 · Titullar: 89'25.04.26 · Titullar: 88'02.05.26 · Titullar: 88'24.07.26 · Titullar: 78'31.07.26 · Titullar: 90'04.08.26 · Titullar: 90'11.08.26 · Titullar: 90'17.08.26 · Titullar: 90'25.08.26 · Titullar: 90'30.08.26 · Titullar: 90'06.09.26 · Titullar: 90'12.09.26 · Titullar: 90'18.09.26 · Titullar: 90'05.10.26 · Titullar: 90'10.10.26 · Titullar: 67'20.10.26 · Titullar: 90'26.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme32 ndeshje · 2751 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)14 (3)1.03 për 90
  • Driblime të suksesshme13 / 25

Pasimet

  • Pasime kyçe201.19 për 90
  • Saktësia e pasimeve86%1152 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje79 · 25
  • Duele të fituara145 / 279
  • Faulle të fituara251.19 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Primera LPF, ClausuraCentral Cordoba SdE2701231650
2025CONMEBOL SudamericanaCentral Cordoba SdE3006910
Primera LPF, ClausuraCentral Cordoba SdE1600115130
2024CONMEBOL SudamericanaClub Olimpia Asuncion1004500
Gjithsej4701358190

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë