ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Numri i fanellës
3
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Brasileiro Serie A

13Ndeshje13 herë titullar
1090Minuta
1Gola
1Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.32
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje82
Gola + asiste për 90 min0.22

Numrat nga 89 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

9.2F26.02.26 · Gremio FB Porto Alegrense 2 - 1 Atletico MG · Vlerësimi 9.27.1B13.03.26 · Gremio FB Porto Alegrense 1 - 1 RB Bragantino · Vlerësimi 7.18.4F19.03.26 · Gremio FB Porto Alegrense 2 - 0 EC Vitoria BA · Vlerësimi 8.46.7B26.07.26 · Gremio FB Porto Alegrense 1 - 1 Fluminense · Vlerësimi 6.76.5F08.08.26 · Gremio FB Porto Alegrense 2 - 1 Sao Paulo FC · Vlerësimi 6.56.2H23.08.26 · RB Bragantino 1 - 0 Gremio FB Porto Alegrense · Vlerësimi 6.26.2F30.08.26 · Gremio FB Porto Alegrense 3 - 1 Chapecoense SC · Vlerësimi 6.27.3B11.10.26 · Gremio FB Porto Alegrense 1 - 1 SC Internacional · Vlerësimi 7.3–H18.10.26 · Gremio FB Porto Alegrense 2 - 4 Cruzeiro EC8.3F26.10.26 · Coritiba 0 - 1 Gremio FB Porto Alegrense · Vlerësimi 8.3

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Fluminense 7.8, Botafogo 6.9, Sao Paulo FC 6.3, Atletico MG 9.2, RB Bragantino 7.1, EC Vitoria BA 8.4, Fluminense 6.7, Sao Paulo FC 6.5, RB Bragantino 6.2, Chapecoense SC 6.2, SC Internacional 7.3, Coritiba 8.3mes. 7.2428.01.26 · Fluminense 2 - 1 Gremio FB Porto Alegrense · 7.805.02.26 · Gremio FB Porto Alegrense 5 - 3 Botafogo · 6.912.02.26 · Sao Paulo FC 2 - 0 Gremio FB Porto Alegrense · 6.326.02.26 · Gremio FB Porto Alegrense 2 - 1 Atletico MG · 9.213.03.26 · Gremio FB Porto Alegrense 1 - 1 RB Bragantino · 7.119.03.26 · Gremio FB Porto Alegrense 2 - 0 EC Vitoria BA · 8.426.07.26 · Gremio FB Porto Alegrense 1 - 1 Fluminense · 6.708.08.26 · Gremio FB Porto Alegrense 2 - 1 Sao Paulo FC · 6.523.08.26 · RB Bragantino 1 - 0 Gremio FB Porto Alegrense · 6.230.08.26 · Gremio FB Porto Alegrense 3 - 1 Chapecoense SC · 6.211.10.26 · Gremio FB Porto Alegrense 1 - 1 SC Internacional · 7.326.10.26 · Coritiba 0 - 1 Gremio FB Porto Alegrense · 8.38.39.2

Profili për 90 minuta20 ndeshje · 1696 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.56, Pasime kyçe 2.04, Driblime 1.44, Saktësi pasimi 84%, Dyluftime 58%, Rikthime topi 4.00, Faulle të fituara 2.12Gjuajtje: 1.56Pasime kyçe: 2.04Driblime: 1.44Saktësi pasimi: 84%Dyluftime: 58%Rikthime topi: 4.00Faulle të fituara: 2.12Gjuajtje1.56Pasime kyçe2.04Driblime1.44Saktësi pasimi84%Dyluftime58%Rikthime topi4.00Faulle të fituara2.12
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.56
Pasime kyçe2.04
Driblime1.44
Saktësi pasimi84%
Dyluftime58%
Rikthime topi4.00
Faulle të fituara2.12
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 2; 2025: Gola 1, Asiste 3; 2026: Gola 1, Asiste 12024 · Gola: 12024 · Asiste: 22025 · Gola: 12025 · Asiste: 32026 · Gola: 12026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8506.11.25 · Titullar: 90'10.11.25 · Titullar: 90'20.11.25 · Titullar: 90'22.11.25 · Titullar: 90'26.11.25 · Titullar: 90'03.12.25 · Titullar: 90'07.12.25 · Titullar: 66'28.01.26 · Titullar: 90'05.02.26 · Titullar: 90'12.02.26 · Titullar: 90'26.02.26 · Titullar: 90'13.03.26 · Titullar: 90'19.03.26 · Titullar: 76'26.07.26 · Titullar: 80'08.08.26 · Titullar: 90'23.08.26 · Titullar: 90'30.08.26 · Titullar: 45'11.10.26 · Titullar: 87'18.10.26 · Titullar: 90'26.10.26 · Titullar: 82'

Statistika të hollësishme20 ndeshje · 1696 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)9 (6)1.56 për 90
  • Driblime të suksesshme11 / 19

Pasimet

  • Pasime kyçe362.04 për 90
  • Saktësia e pasimeve84%872 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje47 · 22
  • Duele të fituara97 / 166
  • Faulle të fituara312.12 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Brasileiro Serie AGremio FB Porto Alegrense1311109030
2025Brasileiro Serie AGremio FB Porto Alegrense3112276680
Brasileiro Serie ACruzeiro EC100800
CONMEBOL SudamericanaGremio FB Porto Alegrense20118000
CONMEBOL SudamericanaCruzeiro EC1009000
2024Brasileiro Serie ACruzeiro EC2801218632
CONMEBOL SudamericanaCruzeiro EC1311100910
Gjithsej89367329152

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë