UtrechtMbrojtës
Matisse Didden
- Numri i fanellës
- 3
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Eredivisie
9Ndeshje8 herë titullar
744Minuta
4Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.46
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje88
Gola + asiste për 90 min0.20
Numrat nga 59 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.0B08.09.26 · Utrecht 3 - 3 Go Ahead Eagles · Vlerësimi 7.07.0B08.09.26 · Utrecht 3 - 3 Go Ahead Eagles · Vlerësimi 7.06.7F13.09.26 · SBV Excelsior 1 - 2 Utrecht · Vlerësimi 6.76.7F13.09.26 · SBV Excelsior 1 - 2 Utrecht · Vlerësimi 6.75.3H20.09.26 · Feyenoord Rotterdam 5 - 0 Utrecht · Vlerësimi 5.36.5F11.10.26 · Utrecht 3 - 1 Willem II Tilburg · Vlerësimi 6.5–F18.10.26 · Twente 1 - 2 Utrecht6.3B24.10.26 · Utrecht 1 - 1 PEC Zwolle · Vlerësimi 6.36.5F29.10.26 · Kozakken Boys 0 - 1 Utrecht · Vlerësimi 6.56.1H01.11.26 · SC Telstar 4 - 2 Utrecht · Vlerësimi 6.1
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta32 ndeshje · 2574 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.28 |
| Pasime kyçe | 1.04 |
| Saktësi pasimi | 82% |
| Dyluftime | 57% |
| Rikthime topi | 2.63 |
| Faulle të fituara | 1.88 |
Ndeshjet e fundit
- EredivisieSC Telstar4Utrecht290' Titullar6.1
- KNVB CupKozakken Boys0Utrecht190' Titullar6.5
- EredivisieUtrecht1PEC Zwolle190' Titullar6.3
- EredivisieTwente1Utrecht290' Titullar
- EredivisieUtrecht3Willem II Tilburg190' Titullar6.5
- EredivisieFeyenoord Rotterdam5Utrecht069' Titullar5.3
- EredivisieSBV Excelsior1Utrecht290' Titullar6.7
- EredivisieSBV Excelsior1Utrecht290' Titullar6.7
- EredivisieUtrecht3Go Ahead Eagles3Gola 190' Titullar7.0
- EredivisieUtrecht3Go Ahead Eagles3Gola 190' Titullar7.0
- EredivisieSparta Rotterdam3Utrecht3Gola 190' Titullar7.2
- EredivisieSparta Rotterdam3Utrecht3Gola 190' Titullar7.2
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme32 ndeshje · 2574 min
Sulmi
- Goditje (në portë)16 (9)1.28 për 90
- Driblime të suksesshme3 / 5
Pasimet
- Pasime kyçe81.04 për 90
- Saktësia e pasimeve82%1474 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje32 · 22
- Duele të fituara134 / 237
- Faulle të fituara151.88 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieUtrecht | 9 | 4 | 0 | 744 | 0 | 0 |
| 2025 | EredivisieUtrecht | 24 | 2 | 0 | 1894 | 5 | 1 |
| KNVB BekerUtrecht | 1 | 0 | 0 | 90 | 1 | 0 | |
| UEFA Europa LeagueUtrecht | 4 | 0 | 0 | 255 | 0 | 0 | |
| 2024 | EredivisieUtrecht | 16 | 0 | 0 | 528 | 1 | 0 |
| KNVB BekerUtrecht | 1 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 55 | 6 | 0 | 3556 | 7 | 1 | |
Klubet
- UtrechtAktual#3
