ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Austin FCMbrojtës

M. Desler

Numri i fanellës
3
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026MLS

20Ndeshje15 herë titullar
1239Minuta
1Gola
0Asiste
5Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.62
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje72
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 50 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Seattle Sounders 6.1, Philadelphia Union 6.1, Portland Timbers 6.9, San Jose Earthquakes 7.0, Colorado Rapids 7.0, Vancouver Whitecaps FC 7.5, FC Dallas 6.8, San Diego FC 6.4, Nashville SC 5.7, Vancouver Whitecaps FC 6.1, Sporting Kansas City 6.5, Real Salt Lake 6.3mes. 6.5320.08.26 · Seattle Sounders 1 - 2 Austin FC · 6.123.08.26 · Austin FC 1 - 1 Philadelphia Union · 6.130.08.26 · Portland Timbers 1 - 2 Austin FC · 6.906.09.26 · Austin FC 1 - 1 San Jose Earthquakes · 7.010.09.26 · Austin FC 1 - 1 Colorado Rapids · 7.014.09.26 · Vancouver Whitecaps FC 1 - 2 Austin FC · 7.520.09.26 · FC Dallas 0 - 0 Austin FC · 6.827.09.26 · Austin FC 3 - 3 San Diego FC · 6.411.10.26 · Austin FC 1 - 4 Nashville SC · 5.718.10.26 · Austin FC 1 - 2 Vancouver Whitecaps FC · 6.125.10.26 · Sporting Kansas City 1 - 2 Austin FC · 6.529.10.26 · Austin FC 1 - 2 Real Salt Lake · 6.36.37.5

Profili për 90 minuta22 ndeshje · 1371 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.02, Pasime kyçe 1.14, Driblime 0.66, Saktësi pasimi 92%, Dyluftime 56%, Rikthime topi 3.60, Faulle të fituara 1.70Gjuajtje: 1.02Pasime kyçe: 1.14Driblime: 0.66Saktësi pasimi: 92%Dyluftime: 56%Rikthime topi: 3.60Faulle të fituara: 1.70Gjuajtje1.02Pasime kyçe1.14Driblime0.66Saktësi pasimi92%Dyluftime56%Rikthime topi3.60Faulle të fituara1.70
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.02
Pasime kyçe1.14
Driblime0.66
Saktësi pasimi92%
Dyluftime56%
Rikthime topi3.60
Faulle të fituara1.70
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 1, Asiste 3; 2026: Gola 1, Asiste 02025 · Gola: 12025 · Asiste: 32026 · Gola: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6511.04.26 · Nga stoli: 29'18.04.26 · Titullar: 71'23.04.26 · Nga stoli: 24'26.04.26 · Titullar: 90'03.05.26 · Titullar: 90'11.05.26 · Titullar: 90'17.05.26 · Titullar: 84'23.05.26 · Titullar: 60'20.08.26 · Nga stoli: 19'23.08.26 · Nga stoli: 18'30.08.26 · Titullar: 71'06.09.26 · Titullar: 75'10.09.26 · Titullar: 90'14.09.26 · Titullar: 85'20.09.26 · Titullar: 85'27.09.26 · Titullar: 90'11.10.26 · Titullar: 69'18.10.26 · Titullar: 16'25.10.26 · Titullar: 71'29.10.26 · Titullar: 64'

Statistika të hollësishme22 ndeshje · 1371 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)7 (2)1.02 për 90
  • Driblime të suksesshme5 / 9

Pasimet

  • Pasime kyçe71.14 për 90
  • Saktësia e pasimeve92%804 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje27 · 22
  • Duele të fituara64 / 114
  • Faulle të fituara201.70 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026MLSAustin FC2010123950
2025MLSAustin FC2213150550
2024MLSAustin FC70049210
Gjithsej49233236110

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë