ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Luke Duzel

Numri i fanellës
23
Mesfushor

Sezoni 2025A-League

24Ndeshje14 herë titullar
1388Minuta
2Gola
0Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.83
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje38
Gola + asiste për 90 min0.24

Numrat nga 24 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.4F14.02.26 · Sydney FC 1 - 2 Adelaide United · Vlerësimi 6.47.4F20.02.26 · Adelaide United 4 - 0 Perth Glory · Vlerësimi 7.46.3B27.02.26 · Melbourne Victory 1 - 1 Adelaide United · Vlerësimi 6.36.7B14.03.26 · Central Coast Mariners 1 - 1 Adelaide United · Vlerësimi 6.76.6F20.03.26 · Western Sydney Wanderers 2 - 4 Adelaide United · Vlerësimi 6.66.5B03.04.26 · Adelaide United 1 - 1 Auckland FC · Vlerësimi 6.57.6B11.04.26 · Newcastle Jets 1 - 1 Adelaide United · Vlerësimi 7.6–F19.04.26 · Adelaide United 3 - 1 Macarthur FC6.5F26.04.26 · Melbourne City 1 - 2 Adelaide United · Vlerësimi 6.57.5B09.05.26 · Auckland FC 1 - 1 Adelaide United · Vlerësimi 7.5

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Wellington Phoenix 7.8, Melbourne Victory 7.3, Newcastle Jets 6.5, Sydney FC 6.4, Perth Glory 7.4, Melbourne Victory 6.3, Central Coast Mariners 6.7, Western Sydney Wanderers 6.6, Auckland FC 6.5, Newcastle Jets 7.6, Melbourne City 6.5, Auckland FC 7.5mes. 6.9211.01.26 · Wellington Phoenix 2 - 2 Adelaide United · 7.817.01.26 · Adelaide United 2 - 1 Melbourne Victory · 7.308.02.26 · Adelaide United 2 - 3 Newcastle Jets · 6.514.02.26 · Sydney FC 1 - 2 Adelaide United · 6.420.02.26 · Adelaide United 4 - 0 Perth Glory · 7.427.02.26 · Melbourne Victory 1 - 1 Adelaide United · 6.314.03.26 · Central Coast Mariners 1 - 1 Adelaide United · 6.720.03.26 · Western Sydney Wanderers 2 - 4 Adelaide United · 6.603.04.26 · Adelaide United 1 - 1 Auckland FC · 6.511.04.26 · Newcastle Jets 1 - 1 Adelaide United · 7.626.04.26 · Melbourne City 1 - 2 Adelaide United · 6.509.05.26 · Auckland FC 1 - 1 Adelaide United · 7.57.57.8

Profili për 90 minuta22 ndeshje · 1208 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.68, Pasime kyçe 2.52, Driblime 1.86, Saktësi pasimi 83%, Dyluftime 43%, Rikthime topi 3.18Gjuajtje: 1.68Pasime kyçe: 2.52Driblime: 1.86Saktësi pasimi: 83%Dyluftime: 43%Rikthime topi: 3.18Gjuajtje1.68Pasime kyçe2.52Driblime1.86Saktësi pasimi83%Dyluftime43%Rikthime topi3.18
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.68
Pasime kyçe2.52
Driblime1.86
Saktësi pasimi83%
Dyluftime43%
Rikthime topi3.18
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Australian A-League MenAuckland FC1Adelaide United190' Titullar7.5
  • Australian A-League MenMelbourne City1Adelaide United263' Titullar6.5
  • Australian A-League MenAdelaide United3Macarthur FC112' Nga stoli
  • Australian A-League MenNewcastle Jets1Adelaide United190' Titullar7.6
  • Australian A-League MenAdelaide United1Auckland FC115' Nga stoli6.5
  • Australian A-League MenWestern Sydney Wanderers2Adelaide United422' Nga stoli6.6
  • Australian A-League MenCentral Coast Mariners1Adelaide United122' Nga stoli6.7
  • Australian A-League MenMelbourne Victory1Adelaide United119' Nga stoli6.3
  • Australian A-League MenAdelaide United4Perth Glory0Gola 120' Nga stoli7.4
  • Australian A-League MenSydney FC1Adelaide United223' Nga stoli6.4
  • Australian A-League MenAdelaide United2Newcastle Jets327' Nga stoli6.5
  • Australian A-League MenAdelaide United2Melbourne Victory189' Titullar7.3

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5221.11.25 · Titullar: 89'29.11.25 · Titullar: 72'07.12.25 · Titullar: 72'13.12.25 · Titullar: 78'20.12.25 · Nga stoli: 45'27.12.25 · Titullar: 63'04.01.26 · Nga stoli: 45'11.01.26 · Titullar: 90'17.01.26 · Titullar: 89'08.02.26 · Nga stoli: 27'14.02.26 · Nga stoli: 23'20.02.26 · Nga stoli: 20'27.02.26 · Nga stoli: 19'14.03.26 · Nga stoli: 22'20.03.26 · Nga stoli: 22'03.04.26 · Nga stoli: 15'11.04.26 · Titullar: 90'19.04.26 · Nga stoli: 12'26.04.26 · Titullar: 63'09.05.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme22 ndeshje · 1208 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)7 (5)1.68 për 90
  • Driblime të suksesshme8 / 12

Pasimet

  • Pasime kyçe222.52 për 90
  • Saktësia e pasimeve83%672 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje26 · 8
  • Duele të fituara42 / 98
  • Faulle të fituara4

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025A-LeagueAdelaide United2420138830
Gjithsej2420138830

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë