SK Sturm GrazMesfushor
Luca Weinhandl
- Numri i fanellës
- 39
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Bundesliga · UEFA Champions League · UEFA Europa League
12Ndeshje11 herë titullar
926Minuta
1Gola
2Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.49
Gola + asiste3
Minuta për ndeshje80
Gola + asiste për 90 min0.34
Numrat nga 28 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.1B22.08.26 · SK Sturm Graz 1 - 1 SC Austria Lustenau · Vlerësimi 7.16.2H30.08.26 · SK Rapid Wien 3 - 1 SK Sturm Graz · Vlerësimi 6.2–F13.09.26 · SK Sturm Graz 2 - 1 LASK Linz6.3B16.09.26 · SK Sturm Graz 0 - 0 Stade Rennais · Vlerësimi 6.36.7H20.09.26 · Red Bull Salzburg 3 - 0 SK Sturm Graz · Vlerësimi 6.77.6F10.10.26 · FK Austria Wien 0 - 2 SK Sturm Graz · Vlerësimi 7.6–F18.10.26 · SK Sturm Graz 6 - 1 Grazer AK6.0F22.10.26 · SK Sturm Graz 1 - 0 Olympique de Marseille · Vlerësimi 6.06.0B25.10.26 · SK Sturm Graz 2 - 2 SV Ried · Vlerësimi 6.06.0B01.11.26 · RZ Pellets WAC 1 - 1 SK Sturm Graz · Vlerësimi 6.0
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta24 ndeshje · 1482 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.69 |
| Pasime kyçe | 1.59 |
| Driblime | 1.75 |
| Saktësi pasimi | 69% |
| Dyluftime | 50% |
| Rikthime topi | 4.50 |
| Faulle të fituara | 2.06 |
Ndeshjet e fundit
- BundesligaRZ Pellets WAC1SK Sturm Graz188' Titullar6.0
- BundesligaSK Sturm Graz2SV Ried290' Titullar6.0
- UEFA Europa LeagueSK Sturm Graz1Olympique de Marseille0AAsiste 1Të verdhë 190' Titullar6.0
- BundesligaSK Sturm Graz6Grazer AK1Gola 172' Titullar
- BundesligaFK Austria Wien0SK Sturm Graz2AAsiste 1Të verdhë 190' Titullar7.6
- BundesligaRed Bull Salzburg3SK Sturm Graz084' Titullar6.7
- UEFA Europa LeagueSK Sturm Graz0Stade Rennais090' Titullar6.3
- BundesligaSK Sturm Graz2LASK Linz113' Nga stoli
- BundesligaSK Rapid Wien3SK Sturm Graz1Të verdhë 190' Titullar6.2
- BundesligaSK Sturm Graz1SC Austria Lustenau190' Titullar7.1
- BundesligaSK Sturm Graz1SCR Altach090' Titullar7.4
- UEFA Champions LeagueSK Sturm Graz0Fenerbahce190' Titullar7.4
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme24 ndeshje · 1482 min
Sulmi
- Goditje (në portë)16 (8)1.69 për 90
- Driblime të suksesshme21 / 41
Pasimet
- Pasime kyçe141.59 për 90
- Saktësia e pasimeve69%508 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje40 · 18
- Duele të fituara106 / 210
- Faulle të fituara232.06 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | BundesligaSK Sturm Graz | 7 | 0 | 1 | 547 | 2 | 0 |
| UEFA Champions LeagueSK Sturm Graz | 4 | 1 | 1 | 289 | 0 | 0 | |
| UEFA Europa LeagueSK Sturm Graz | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2025 | BundesligaSK Sturm Graz | 10 | 1 | 0 | 404 | 1 | 0 |
| UEFA Europa LeagueSK Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 152 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 24 | 2 | 2 | 1482 | 3 | 0 | |
Klubet
- SK Sturm GrazAktual#39
