ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
FC VaduzMbrojtës

Liridon Berisha

Numri i fanellës
5
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Super League

11Ndeshje11 herë titullar
990Minuta
1Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.82
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.10

Numrat nga 13 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.9H02.08.26 · FC Vaduz 2 - 3 FC St. Gallen · Vlerësimi 6.96.9H09.08.26 · FC Sion 3 - 2 FC Vaduz · Vlerësimi 6.96.0H23.08.26 · BSC Young Boys 4 - 2 FC Vaduz · Vlerësimi 6.06.9F30.08.26 · FC Vaduz 5 - 2 Grasshopper Club Zurich · Vlerësimi 6.96.7H02.09.26 · FC Luzern 2 - 1 FC Vaduz · Vlerësimi 6.76.9F05.09.26 · FC Vaduz 3 - 1 FC Lausanne Sport · Vlerësimi 6.97.0H13.09.26 · FC Zurich 2 - 1 FC Vaduz · Vlerësimi 7.07.0F11.10.26 · FC Vaduz 3 - 0 FC Basel · Vlerësimi 7.06.3H24.10.26 · Servette FC 2 - 1 FC Vaduz · Vlerësimi 6.37.6B31.10.26 · Grasshopper Club Zurich 2 - 2 FC Vaduz · Vlerësimi 7.6

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: AZ Alkmaar 6.1, FC Lugano 6.4, FC St. Gallen 6.9, FC Sion 6.9, BSC Young Boys 6.0, Grasshopper Club Zurich 6.9, FC Luzern 6.7, FC Lausanne Sport 6.9, FC Zurich 7.0, FC Basel 7.0, Servette FC 6.3, Grasshopper Club Zurich 7.6mes. 6.7214.08.25 · FC Vaduz 0 - 1 AZ Alkmaar · 6.126.07.26 · FC Lugano 2 - 1 FC Vaduz · 6.402.08.26 · FC Vaduz 2 - 3 FC St. Gallen · 6.909.08.26 · FC Sion 3 - 2 FC Vaduz · 6.923.08.26 · BSC Young Boys 4 - 2 FC Vaduz · 6.030.08.26 · FC Vaduz 5 - 2 Grasshopper Club Zurich · 6.902.09.26 · FC Luzern 2 - 1 FC Vaduz · 6.705.09.26 · FC Vaduz 3 - 1 FC Lausanne Sport · 6.913.09.26 · FC Zurich 2 - 1 FC Vaduz · 7.011.10.26 · FC Vaduz 3 - 0 FC Basel · 7.024.10.26 · Servette FC 2 - 1 FC Vaduz · 6.331.10.26 · Grasshopper Club Zurich 2 - 2 FC Vaduz · 7.67.6

Profili për 90 minuta11 ndeshje · 990 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 0.67, Pasime kyçe 0.33, Driblime 0.33, Saktësi pasimi 83%, Dyluftime 56%, Rikthime topi 4.30, Faulle të fituara 1.78Gjuajtje: 0.67Pasime kyçe: 0.33Driblime: 0.33Saktësi pasimi: 83%Dyluftime: 56%Rikthime topi: 4.30Faulle të fituara: 1.78Gjuajtje0.67Pasime kyçe0.33Driblime0.33Saktësi pasimi83%Dyluftime56%Rikthime topi4.30Faulle të fituara1.78
Profili për 90 minuta
Gjuajtje0.67
Pasime kyçe0.33
Driblime0.33
Saktësi pasimi83%
Dyluftime56%
Rikthime topi4.30
Faulle të fituara1.78
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 1, Asiste 02026 · Gola: 1

Minutat e luajtura13 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 13 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 9007.08.25 · Titullar: 90'14.08.25 · Titullar: 90'26.07.26 · Titullar: 90'02.08.26 · Titullar: 90'09.08.26 · Titullar: 90'23.08.26 · Titullar: 90'30.08.26 · Titullar: 90'02.09.26 · Titullar: 90'05.09.26 · Titullar: 90'13.09.26 · Titullar: 90'11.10.26 · Titullar: 90'24.10.26 · Titullar: 90'31.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme11 ndeshje · 990 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)2 (1)0.67 për 90
  • Driblime të suksesshme1 / 3

Pasimet

  • Pasime kyçe10.33 për 90
  • Saktësia e pasimeve83%769 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje20 · 23
  • Duele të fituara62 / 110
  • Faulle të fituara161.78 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Super LeagueFC Vaduz111099010
2025UEFA Conference LeagueFC Vaduz20018010
Gjithsej1310117020

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë