ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Le MansSulmues

Louis Mafouta

Kombësia
Central African Republic
Mosha
32
Numri i fanellës
14
Vendlindja
Beaumont-sur-Oise
Emri i plotë
Louis Didace Mafouta
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Ligue 1

9Ndeshje9 herë titullar
749Minuta
4Gola
1Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.61
Gola + asiste5
Minuta për ndeshje84
Gola + asiste për 90 min0.54

Numrat nga 78 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.0H09.05.26 · Clermont Foot 1 - 0 En Avant Guingamp · Vlerësimi 6.08.0B22.08.26 · Le Mans 2 - 2 Stade Brestois · Vlerësimi 8.07.9H30.08.26 · Stade Rennais 3 - 2 Le Mans · Vlerësimi 7.96.3B05.09.26 · OGC Nice 1 - 1 Le Mans · Vlerësimi 6.36.4B13.09.26 · Le Mans 2 - 2 Lens · Vlerësimi 6.46.5F19.09.26 · Le Mans 2 - 1 Lorient · Vlerësimi 6.56.8H10.10.26 · Paris Saint-Germain 3 - 1 Le Mans · Vlerësimi 6.85.8H16.10.26 · Le Mans 0 - 3 Toulouse · Vlerësimi 5.86.0B25.10.26 · AJ Auxerre 1 - 1 Le Mans · Vlerësimi 6.06.4H31.10.26 · ES Troyes 2 - 0 Le Mans · Vlerësimi 6.4

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Red Star FC 7.7, SPC Bastia 6.0, Clermont Foot 6.0, Stade Brestois 8.0, Stade Rennais 7.9, OGC Nice 6.3, Lens 6.4, Lorient 6.5, Paris Saint-Germain 6.8, Toulouse 5.8, AJ Auxerre 6.0, ES Troyes 6.4mes. 6.6524.04.26 · Red Star FC 3 - 2 En Avant Guingamp · 7.702.05.26 · En Avant Guingamp 0 - 1 SPC Bastia · 6.009.05.26 · Clermont Foot 1 - 0 En Avant Guingamp · 6.022.08.26 · Le Mans 2 - 2 Stade Brestois · 8.030.08.26 · Stade Rennais 3 - 2 Le Mans · 7.905.09.26 · OGC Nice 1 - 1 Le Mans · 6.313.09.26 · Le Mans 2 - 2 Lens · 6.419.09.26 · Le Mans 2 - 1 Lorient · 6.510.10.26 · Paris Saint-Germain 3 - 1 Le Mans · 6.816.10.26 · Le Mans 0 - 3 Toulouse · 5.825.10.26 · AJ Auxerre 1 - 1 Le Mans · 6.031.10.26 · ES Troyes 2 - 0 Le Mans · 6.46.48.0

Profili për 90 minuta30 ndeshje · 2544 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.40, Pasime kyçe 1.16, Driblime 1.24, Saktësi pasimi 77%, Dyluftime 42%, Rikthime topi 1.93, Faulle të fituara 1.43Gjuajtje: 2.40Pasime kyçe: 1.16Driblime: 1.24Saktësi pasimi: 77%Dyluftime: 42%Rikthime topi: 1.93Faulle të fituara: 1.43Gjuajtje2.40Pasime kyçe1.16Driblime1.24Saktësi pasimi77%Dyluftime42%Rikthime topi1.93Faulle të fituara1.43
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.40
Pasime kyçe1.16
Driblime1.24
Saktësi pasimi77%
Dyluftime42%
Rikthime topi1.93
Faulle të fituara1.43
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 1, Asiste 0; 2024: Gola 38, Asiste 16; 2025: Gola 15, Asiste 3; 2026: Gola 4, Asiste 12023 · Gola: 12024 · Gola: 382024 · Asiste: 162025 · Gola: 152025 · Asiste: 32026 · Gola: 42026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8723.02.26 · Titullar: 90'28.02.26 · Titullar: 90'06.03.26 · Titullar: 90'13.03.26 · Titullar: 90'21.03.26 · Titullar: 90'03.04.26 · Titullar: 90'10.04.26 · Titullar: 90'17.04.26 · Titullar: 90'24.04.26 · Titullar: 90'02.05.26 · Titullar: 90'09.05.26 · Titullar: 90'22.08.26 · Titullar: 63'30.08.26 · Titullar: 90'05.09.26 · Titullar: 90'13.09.26 · Titullar: 90'19.09.26 · Titullar: 90'10.10.26 · Titullar: 72'16.10.26 · Titullar: 90'25.10.26 · Titullar: 90'31.10.26 · Titullar: 74'

Statistika të hollësishme30 ndeshje · 2544 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)63 (43)2.40 për 90
  • Driblime të suksesshme6 / 19

Pasimet

  • Pasime kyçe161.16 për 90
  • Saktësia e pasimeve77%492 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje6 · 5
  • Duele të fituara60 / 142
  • Faulle të fituara281.43 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Ligue 1Le Mans94174910
2025Coupe de FranceEn Avant Guingamp1002800
Ligue 2En Avant Guingamp34153289740
2024Coupe de FranceAmiens34114267911
Ligue 2En Avant Guingamp641885223102
Ligue 2Amiens3294261151
2023Coupe de FranceAmiens1109000
Gjithsej175582014 277214

Klubet

Rreth

Louis Mafouta luan si sulmues te Le Mans. Data dhe vendi i lindjes: 2 korr 1994, Beaumont-sur-Oise (32 vjeç). Kombësia: Central African Republic. Në sezonin 2026: 9 ndeshje, 749 minuta, 4 gola dhe 1 asistim.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë