ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

L. Bončina

Kombësia
Slovenia
Mosha
23
Numri i fanellës
99
Vendlindja
Ljubljana
Emri i plotë
Toni Lun Bončina
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Challenger Pro League

1Ndeshje1 herë titullar
8Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.27
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje46
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 10 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

–H06.02.26 · RFC Liege 2 - 1 K. Lierse Kempenzonen6.6H13.02.26 · K. Lierse Kempenzonen 0 - 1 RFC Seraing · Vlerësimi 6.66.4H21.02.26 · K. Lierse Kempenzonen 1 - 3 KAA Gent B · Vlerësimi 6.45.5F28.02.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 K. Lierse Kempenzonen · Vlerësimi 5.57.2F07.03.26 · K. Lierse Kempenzonen 2 - 1 Club NXT · Vlerësimi 7.26.3F10.03.26 · KAS Eupen 0 - 1 K. Lierse Kempenzonen · Vlerësimi 6.3–H13.03.26 · K. Lierse Kempenzonen 1 - 2 Patro Eisden Maasmechelen6.1B21.03.26 · Daring Brussels 1 - 1 K. Lierse Kempenzonen · Vlerësimi 6.15.8H04.04.26 · K. Lierse Kempenzonen 0 - 2 Royal Francs-Borains · Vlerësimi 5.8–H30.10.26 · KAA Gent B 2 - 0 K. Lierse Kempenzonen

Ecuria e vlerësimit7 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: RFC Seraing 6.6, KAA Gent B 6.4, Jong KRC Genk 5.5, Club NXT 7.2, KAS Eupen 6.3, Daring Brussels 6.1, Royal Francs-Borains 5.8mes. 6.2713.02.26 · K. Lierse Kempenzonen 0 - 1 RFC Seraing · 6.621.02.26 · K. Lierse Kempenzonen 1 - 3 KAA Gent B · 6.428.02.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 K. Lierse Kempenzonen · 5.507.03.26 · K. Lierse Kempenzonen 2 - 1 Club NXT · 7.210.03.26 · KAS Eupen 0 - 1 K. Lierse Kempenzonen · 6.321.03.26 · Daring Brussels 1 - 1 K. Lierse Kempenzonen · 6.104.04.26 · K. Lierse Kempenzonen 0 - 2 Royal Francs-Borains · 5.85.87.2

Profili për 90 minuta10 ndeshje · 462 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.94, Pasime kyçe 1.40, Saktësi pasimi 67%, Dyluftime 38%, Rikthime topi 3.63Gjuajtje: 1.94Pasime kyçe: 1.40Saktësi pasimi: 67%Dyluftime: 38%Rikthime topi: 3.63Gjuajtje1.94Pasime kyçe1.40Saktësi pasimi67%Dyluftime38%Rikthime topi3.63
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.94
Pasime kyçe1.40
Saktësi pasimi67%
Dyluftime38%
Rikthime topi3.63
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Challenger Pro LeagueKAA Gent B2K. Lierse Kempenzonen08' Titullar
  • Challenger Pro LeagueK. Lierse Kempenzonen0Royal Francs-Borains221' Nga stoli5.8
  • Challenger Pro LeagueDaring Brussels1K. Lierse Kempenzonen125' Nga stoli6.1
  • Challenger Pro LeagueK. Lierse Kempenzonen1Patro Eisden Maasmechelen212' Nga stoli
  • Challenger Pro LeagueKAS Eupen0K. Lierse Kempenzonen170' Titullar6.3
  • Challenger Pro LeagueK. Lierse Kempenzonen2Club NXT189' Titullar7.2
  • Challenger Pro LeagueJong KRC Genk2K. Lierse Kempenzonen374' Titullar5.5
  • Challenger Pro LeagueK. Lierse Kempenzonen1KAA Gent B390' Titullar6.4
  • Challenger Pro LeagueK. Lierse Kempenzonen0RFC Seraing165' Titullar6.6
  • Challenger Pro LeagueRFC Liege2K. Lierse Kempenzonen18' Nga stoli

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 7; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 7

Minutat e luajtura10 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 10 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4606.02.26 · Nga stoli: 8'13.02.26 · Titullar: 65'21.02.26 · Titullar: 90'28.02.26 · Titullar: 74'07.03.26 · Titullar: 89'10.03.26 · Titullar: 70'13.03.26 · Nga stoli: 12'21.03.26 · Nga stoli: 25'04.04.26 · Nga stoli: 21'30.10.26 · Titullar: 8'

Statistika të hollësishme10 ndeshje · 462 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)6 (3)1.94 për 90
  • Driblime të suksesshme1 / 3

Pasimet

  • Pasime kyçe51.40 për 90
  • Saktësia e pasimeve67%86 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje13 · 2
  • Duele të fituara26 / 68
  • Faulle të fituara5

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Challenger Pro LeagueK. Lierse Kempenzonen100800
2025Challenger Pro LeagueK. Lierse Kempenzonen90045400
2024Prva NLHNK Vukovar 91217–127230
Gjithsej3170173430

Klubet

Rreth

L. Bončina luan si sulmues te K. Lierse Kempenzonen. Data dhe vendi i lindjes: 2 dhj 2002, Ljubljana (23 vjeç). Kombësia: Slovenia. Në sezonin 2026: 1 ndeshje, 8 minuta, 0 gola dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë