ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
CF PachucaMesfushor

Kenedy

futbollist brazilian

Kombësia
Brazil
Mosha
30
Gjatësia
182 cm
Numri i fanellës
24
Vendlindja
Santa Rita do Sapucaí
Emri i plotë
Robert Kenedy Nunes do Nascimento
Mesfushor

Foto: @cfcunofficial (Chelsea Debs) London · CC BY-SA 2.0 · Burimet: Wikidata (CC0), Wikimedia Commons

Sezoni 2026Liga MX, Apertura

7Ndeshje7 herë titullar
413Minuta
1Gola
0Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.36
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje53
Gola + asiste për 90 min0.17

Numrat nga 48 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.6H18.05.26 · Pumas UNAM 1 - 0 CF Pachuca · Vlerësimi 6.67.1F19.07.26 · Pumas UNAM 0 - 3 CF Pachuca · Vlerësimi 7.15.9H27.07.26 · CF Pachuca 1 - 2 Queretaro FC · Vlerësimi 5.95.7H18.08.26 · CF Pachuca 2 - 3 Puebla FC · Vlerësimi 5.75.4B24.08.26 · Atletico San Luis 1 - 1 CF Pachuca · Vlerësimi 5.46.5B30.08.26 · CF Pachuca 1 - 1 Chivas Guadalajara · Vlerësimi 6.56.8F05.09.26 · FC Juarez 0 - 2 CF Pachuca · Vlerësimi 6.87.2F12.09.26 · CF Atlante 0 - 3 CF Pachuca · Vlerësimi 7.2–H22.10.26 · CF Pachuca 1 - 2 Cruz Azul AC6.0F26.10.26 · Club America 1 - 2 CF Pachuca · Vlerësimi 6.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Deportivo Toluca 7.5, Deportivo Toluca 7.8, Pumas UNAM 7.5, Pumas UNAM 6.6, Pumas UNAM 7.1, Queretaro FC 5.9, Puebla FC 5.7, Atletico San Luis 5.4, Chivas Guadalajara 6.5, FC Juarez 6.8, CF Atlante 7.2, Club America 6.0mes. 6.6704.05.26 · Deportivo Toluca 0 - 1 CF Pachuca · 7.511.05.26 · CF Pachuca 2 - 0 Deportivo Toluca · 7.815.05.26 · CF Pachuca 1 - 0 Pumas UNAM · 7.518.05.26 · Pumas UNAM 1 - 0 CF Pachuca · 6.619.07.26 · Pumas UNAM 0 - 3 CF Pachuca · 7.127.07.26 · CF Pachuca 1 - 2 Queretaro FC · 5.918.08.26 · CF Pachuca 2 - 3 Puebla FC · 5.724.08.26 · Atletico San Luis 1 - 1 CF Pachuca · 5.430.08.26 · CF Pachuca 1 - 1 Chivas Guadalajara · 6.505.09.26 · FC Juarez 0 - 2 CF Pachuca · 6.812.09.26 · CF Atlante 0 - 3 CF Pachuca · 7.226.10.26 · Club America 1 - 2 CF Pachuca · 6.06.07.8

Profili për 90 minuta30 ndeshje · 1931 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.32, Pasime kyçe 2.28, Driblime 2.32, Saktësi pasimi 80%, Dyluftime 37%, Rikthime topi 3.05, Faulle të fituara 1.64Gjuajtje: 2.32Pasime kyçe: 2.28Driblime: 2.32Saktësi pasimi: 80%Dyluftime: 37%Rikthime topi: 3.05Faulle të fituara: 1.64Gjuajtje2.32Pasime kyçe2.28Driblime2.32Saktësi pasimi80%Dyluftime37%Rikthime topi3.05Faulle të fituara1.64
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.32
Pasime kyçe2.28
Driblime2.32
Saktësi pasimi80%
Dyluftime37%
Rikthime topi3.05
Faulle të fituara1.64
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Liga MX, AperturaClub America1CF Pachuca215' Nga stoli6.0
  • Liga MX, AperturaCF Pachuca1Cruz Azul AC211' Nga stoli
  • Liga MX, AperturaCF Atlante0CF Pachuca3Gola 1Të verdhë 137' Titullar7.2
  • Liga MX, AperturaFC Juarez0CF Pachuca271' Titullar6.8
  • Liga MX, AperturaCF Pachuca1Chivas Guadalajara187' Titullar6.5
  • Liga MX, AperturaAtletico San Luis1CF Pachuca1Të verdhë 138' Titullar5.4
  • Liga MX, AperturaCF Pachuca2Puebla FC345' Titullar5.7
  • Liga MX, AperturaCF Pachuca1Queretaro FC2Të verdhë 163' Titullar5.9
  • Liga MX, AperturaPumas UNAM0CF Pachuca372' Titullar7.1
  • Liga MX, AperturaPumas UNAM1CF Pachuca0Të verdhë 190' Titullar6.6
  • Liga MX, AperturaCF Pachuca1Pumas UNAM086' Titullar7.5
  • Liga MX, AperturaCF Pachuca2Deportivo Toluca0Gola 180' Titullar7.8

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 9, Asiste 2; 2026: Gola 1, Asiste 02025 · Gola: 92025 · Asiste: 22026 · Gola: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6515.03.26 · Titullar: 88'23.03.26 · Titullar: 84'05.04.26 · Titullar: 69'12.04.26 · Titullar: 82'19.04.26 · Titullar: 87'23.04.26 · Nga stoli: 16'26.04.26 · Titullar: 89'04.05.26 · Titullar: 89'11.05.26 · Titullar: 80'15.05.26 · Titullar: 86'18.05.26 · Titullar: 90'19.07.26 · Titullar: 72'27.07.26 · Titullar: 63'18.08.26 · Titullar: 45'24.08.26 · Titullar: 38'30.08.26 · Titullar: 87'05.09.26 · Titullar: 71'12.09.26 · Titullar: 37'22.10.26 · Nga stoli: 11'26.10.26 · Nga stoli: 15'

Statistika të hollësishme30 ndeshje · 1931 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)42 (24)2.32 për 90
  • Driblime të suksesshme36 / 96

Pasimet

  • Pasime kyçe342.28 për 90
  • Saktësia e pasimeve80%599 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje24 · 16
  • Duele të fituara96 / 257
  • Faulle të fituara281.64 për 90

Karriera me një shikim

Karriera me një shikim: Fluminense · 2013–2015, Chelsea · 2015–, Watford · 2016–2016, Newcastle United · 2018–2019, C.F. Pachuca · 2025–2025Flumi…Fluminense · 2013–2015ChelseaChelsea · 2015–Newcastle United · 2018–2019

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Liga MX, AperturaCF Pachuca71041330
2025FIFA Club World CupCF Pachuca30020000
Liga MX, AperturaCF Pachuca3492208220
2024LaLigaReal Valladolid2001400
Gjithsej46102270950

Klubet

Rreth

Kenedy luan si mesfushor te CF Pachuca. Data dhe vendi i lindjes: 8 shk 1996, Santa Rita do Sapucaí (30 vjeç). Kombësia: Brazil. Gjatësia: 182 cm. Në sezonin 2026: 7 ndeshje, 413 minuta, 1 gol dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë