ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Jules Gaudin

Numri i fanellës
22
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Ligue 2

11Ndeshje8 herë titullar
738Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.41
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje65
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 59 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.4F14.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 Nantes · Vlerësimi 6.46.1B22.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 6.16.3H28.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · Vlerësimi 6.36.8H04.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · Vlerësimi 6.87.7H11.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 7.7–B18.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Sochaux Montbeliard5.9H09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 5.96.0B16.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont Foot · Vlerësimi 6.0–H23.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC6.1F30.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · Vlerësimi 6.1

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FCV Dender EH 7.4, SV Zulte Waregem 6.3, Oud-Heverlee Leuven 7.0, Rodez 6.8, Nantes 6.4, Metz 6.1, Grenoble Foot 38 6.3, Red Star FC 6.8, Dijon 7.7, Pau FC 5.9, Clermont Foot 6.0, US Boulogne 6.1mes. 6.5707.03.26 · FCV Dender EH 2 - 2 Sporting de Charleroi · 7.422.03.26 · SV Zulte Waregem 1 - 0 Sporting de Charleroi · 6.319.05.26 · Sporting de Charleroi 1 - 1 Oud-Heverlee Leuven · 7.008.08.26 · Rodez 3 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.814.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 Nantes · 6.422.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.128.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · 6.304.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · 6.811.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.709.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.916.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont Foot · 6.030.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · 6.16.17.7

Profili për 90 minuta22 ndeshje · 1149 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.33, Pasime kyçe 2.48, Saktësi pasimi 80%, Dyluftime 59%, Rikthime topi 4.11, Faulle të fituara 2.83Gjuajtje: 1.33Pasime kyçe: 2.48Saktësi pasimi: 80%Dyluftime: 59%Rikthime topi: 4.11Faulle të fituara: 2.83Gjuajtje1.33Pasime kyçe2.48Saktësi pasimi80%Dyluftime59%Rikthime topi4.11Faulle të fituara2.83
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.33
Pasime kyçe2.48
Saktësi pasimi80%
Dyluftime59%
Rikthime topi4.11
Faulle të fituara2.83
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 0, Asiste 0; 2024: Gola 0, Asiste 3; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Asiste: 3

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5819.12.25 · Nga stoli: 22'26.12.25 · Titullar: 76'18.01.26 · Nga stoli: 1'07.02.26 · Titullar: 90'07.03.26 · Titullar: 90'22.03.26 · Titullar: 80'25.04.26 · Nga stoli: 8'02.05.26 · Nga stoli: 1'19.05.26 · Nga stoli: 45'08.08.26 · Titullar: 90'14.08.26 · Titullar: 90'22.08.26 · Titullar: 90'28.08.26 · Titullar: 90'04.09.26 · Titullar: 78'11.09.26 · Titullar: 87'18.09.26 · Nga stoli: 14'09.10.26 · Titullar: 61'16.10.26 · Titullar: 90'23.10.26 · Nga stoli: 3'30.10.26 · Nga stoli: 45'

Statistika të hollësishme22 ndeshje · 1149 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)9 (4)1.33 për 90
  • Driblime të suksesshme3 / 11

Pasimet

  • Pasime kyçe212.48 për 90
  • Saktësia e pasimeve80%677 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje31 · 11
  • Duele të fituara75 / 127
  • Faulle të fituara222.83 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC110073810
2025Pro LeagueSporting de Charleroi190065111
2024Ligue 2Paris FC160270310
Ligue 2SM Caen110188140
2023Coupe de FranceParis FC20018000
Gjithsej5903315371

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë