Hapoel Ramat Gan Givatayim FCMbrojtës
Jota Gonçalves
- Numri i fanellës
- 5
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Premier League
5Ndeshje5 herë titullar
450Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.53
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje81
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 11 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.7F30.09.24 · FC Vizela 3 - 0 CD Mafra · Vlerësimi 7.77.7B06.10.24 · CD Feirense 0 - 0 FC Vizela · Vlerësimi 7.75.9H24.05.25 · AVS Vila das Aves 3 - 0 FC Vizela · Vlerësimi 5.96.1F09.08.25 · Pacos Ferreira 1 - 2 FC Vizela · Vlerësimi 6.1–F26.04.26 · FC Vizela 1 - 0 Sporting CP B5.5H07.09.26 · Hapoel Tel Aviv 4 - 0 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · Vlerësimi 5.56.8F14.09.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 2 - 0 Maccabi Netanya · Vlerësimi 6.86.0H19.09.26 · Bnei Sakhnin 1 - 0 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · Vlerësimi 6.05.3H11.10.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 0 - 4 Beitar Jerusalem · Vlerësimi 5.37.8F17.10.26 · Hapoel Haifa FC 0 - 2 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC · Vlerësimi 7.8
Ecuria e vlerësimit10 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta6 ndeshje · 459 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.40 |
| Pasime kyçe | 0.20 |
| Driblime | 0.00 |
| Saktësi pasimi | 87% |
| Dyluftime | 44% |
| Rikthime topi | 2.40 |
| Faulle të fituara | 1.00 |
Ndeshjet e fundit
- Premier LeagueHapoel Haifa FC0Hapoel Ramat Gan Givatayim FC290' Titullar7.8
- Premier LeagueHapoel Ramat Gan Givatayim FC0Beitar Jerusalem490' Titullar5.3
- Premier LeagueBnei Sakhnin1Hapoel Ramat Gan Givatayim FC0Të verdhë 190' Titullar6.0
- Premier LeagueHapoel Ramat Gan Givatayim FC2Maccabi Netanya090' Titullar6.8
- Premier LeagueHapoel Tel Aviv4Hapoel Ramat Gan Givatayim FC090' Titullar5.5
- Liga Portugal 2FC Vizela1Sporting CP B0Të verdhë 19' Nga stoli
- Liga Portugal 2Pacos Ferreira1FC Vizela2Të verdhë 180' Titullar6.1
- Liga PortugalAVS Vila das Aves3FC Vizela087' Titullar5.9
- Liga Portugal 2CD Feirense0FC Vizela090' Titullar7.7
- Liga Portugal 2FC Vizela3CD Mafra090' Titullar7.7
- Liga Portugal 2Uniao Leiria0FC Vizela2Të verdhë 190' Titullar6.7
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura11 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme6 ndeshje · 459 min
Sulmi
- Goditje (në portë)2 (0)0.40 për 90
- Driblime të suksesshme0 / 1
Pasimet
- Pasime kyçe10.20 për 90
- Saktësia e pasimeve87%231 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje6 · 6
- Duele të fituara16 / 36
- Faulle të fituara51.00 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueHapoel Ramat Gan Givatayim FC | 5 | 0 | 0 | 450 | 1 | 0 |
| 2025 | Liga Portugal 2FC Vizela | 2 | 0 | 0 | 89 | 2 | 0 |
| 2024 | Liga PortugalFC Vizela | 1 | 0 | 0 | 87 | 0 | 0 |
| Liga Portugal 2FC Vizela | 3 | 0 | 0 | 270 | 1 | 0 | |
| Gjithsej | 11 | 0 | 0 | 896 | 4 | 0 | |
Klubet
- Hapoel Ramat Gan Givatayim FCAktual#5
- FC VizelaAktual#6
