ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Jort van der Sande

Kombësia
Netherlands
Mosha
30
Numri i fanellës
14
Vendlindja
's-Hertogenbosch
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025Eerste Divisie · KNVB Beker

35Ndeshje24 herë titullar
2223Minuta
9Gola
2Asiste
4Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.71
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje87
Gola + asiste për 90 min0.10

Numrat nga 67 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.0F08.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 0 Jong FC Utrecht · Vlerësimi 7.06.7B13.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 Roda JC Kerkrade · Vlerësimi 6.77.0F16.03.26 · Helmond Sport 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Vlerësimi 7.07.0H20.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 4 Jong AZ Alkmaar · Vlerësimi 7.07.2F24.03.26 · Emmen 2 - 4 SC Cambuur Leeuwarden · Vlerësimi 7.25.7H03.04.26 · VVV-Venlo 3 - 0 SC Cambuur Leeuwarden · Vlerësimi 5.76.3B06.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 FC Dordrecht · Vlerësimi 6.36.5B10.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Vlerësimi 6.57.3H17.04.26 · De Graafschap 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Vlerësimi 7.36.4F24.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · Vlerësimi 6.4

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: TOP Oss 6.5, Almere City FC 10.0, Jong FC Utrecht 7.0, Roda JC Kerkrade 6.7, Helmond Sport 7.0, Jong AZ Alkmaar 7.0, Emmen 7.2, VVV-Venlo 5.7, FC Dordrecht 6.3, FC Den Bosch 6.5, De Graafschap 7.3, Vitesse Arnhem 6.4mes. 6.9727.02.26 · TOP Oss 1 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · 6.503.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 2 Almere City FC · 10.008.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 0 Jong FC Utrecht · 7.013.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 Roda JC Kerkrade · 6.716.03.26 · Helmond Sport 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 7.020.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 4 Jong AZ Alkmaar · 7.024.03.26 · Emmen 2 - 4 SC Cambuur Leeuwarden · 7.203.04.26 · VVV-Venlo 3 - 0 SC Cambuur Leeuwarden · 5.706.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 FC Dordrecht · 6.310.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 6.517.04.26 · De Graafschap 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 7.324.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · 6.46.410.0

Profili për 90 minuta23 ndeshje · 1646 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.89, Pasime kyçe 2.18, Driblime 1.54, Saktësi pasimi 72%, Dyluftime 53%, Rikthime topi 2.72, Faulle të fituara 3.03Gjuajtje: 1.89Pasime kyçe: 2.18Driblime: 1.54Saktësi pasimi: 72%Dyluftime: 53%Rikthime topi: 2.72Faulle të fituara: 3.03Gjuajtje1.89Pasime kyçe2.18Driblime1.54Saktësi pasimi72%Dyluftime53%Rikthime topi2.72Faulle të fituara3.03
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.89
Pasime kyçe2.18
Driblime1.54
Saktësi pasimi72%
Dyluftime53%
Rikthime topi2.72
Faulle të fituara3.03
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden2Vitesse Arnhem188' Titullar6.4
  • Eerste DivisieDe Graafschap3SC Cambuur Leeuwarden1Gola 190' Titullar7.3
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1SC Cambuur Leeuwarden190' Titullar6.5
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden1FC Dordrecht190' Titullar6.3
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3SC Cambuur Leeuwarden071' Titullar5.7
  • Eerste DivisieEmmen2SC Cambuur Leeuwarden483' Titullar7.2
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden3Jong AZ Alkmaar490' Titullar7.0
  • Eerste DivisieHelmond Sport0SC Cambuur Leeuwarden190' Titullar7.0
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden1Roda JC Kerkrade190' Titullar6.7
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden1Jong FC Utrecht0Të verdhë 190' Titullar7.0
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden3Almere City FC22Gola 290' Titullar10.0
  • Eerste DivisieTOP Oss1SC Cambuur Leeuwarden283' Titullar6.5

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 12, Asiste 9; 2025: Gola 9, Asiste 22024 · Gola: 122024 · Asiste: 92025 · Gola: 92025 · Asiste: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7405.12.25 · Nga stoli: 15'12.12.25 · Titullar: 73'19.12.25 · Titullar: 63'16.01.26 · Titullar: 81'02.02.26 · Titullar: 45'16.02.26 · Nga stoli: 26'20.02.26 · Nga stoli: 45'24.02.26 · Titullar: 78'27.02.26 · Titullar: 83'03.03.26 · Titullar: 90'08.03.26 · Titullar: 90'13.03.26 · Titullar: 90'16.03.26 · Titullar: 90'20.03.26 · Titullar: 90'24.03.26 · Titullar: 83'03.04.26 · Titullar: 71'06.04.26 · Titullar: 90'10.04.26 · Titullar: 90'17.04.26 · Titullar: 90'24.04.26 · Titullar: 88'

Statistika të hollësishme23 ndeshje · 1646 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)25 (14)1.89 për 90
  • Driblime të suksesshme16 / 28

Pasimet

  • Pasime kyçe242.18 për 90
  • Saktësia e pasimeve72%538 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje11 · 9
  • Duele të fituara171 / 323
  • Faulle të fituara513.03 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden3492221040
KNVB BekerSC Cambuur Leeuwarden1001300
2024Scottish FA CupDundee United29128223130
Scottish PremiershipDundee United3201104810
Gjithsej962111550280

Klubet

Rreth

Jort van der Sande luan si sulmues te Bali United FC. Data dhe vendi i lindjes: 25 jan 1996, 's-Hertogenbosch (30 vjeç). Kombësia: Netherlands. Në sezonin 2025: 35 ndeshje, 2223 minuta, 9 gola dhe 2 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë