Racing SantanderMbrojtës
Jorge Salinas
- Numri i fanellës
- 32
Mbrojtës
Sezoni 2026LaLiga
10Ndeshje9 herë titullar
811Minuta
0Gola
1Asiste
5Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.73
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje75
Gola + asiste për 90 min0.24
Numrat nga 48 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.5H23.08.26 · Getafe 1 - 0 Racing Santander · Vlerësimi 6.56.5F28.08.26 · Racing Santander 3 - 2 Elche CF · Vlerësimi 6.56.7H05.09.26 · Rayo Vallecano 3 - 2 Racing Santander · Vlerësimi 6.78.7F12.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · Vlerësimi 8.7–H16.09.26 · Barcelona 7 - 2 Racing Santander6.3H19.09.26 · Celta de Vigo 5 - 0 Racing Santander · Vlerësimi 6.36.8B11.10.26 · Racing Santander 2 - 2 Valencia · Vlerësimi 6.8–H18.10.26 · Osasuna 2 - 0 Racing Santander6.2F24.10.26 · Racing Santander 2 - 1 Espanyol · Vlerësimi 6.26.1F29.10.26 · Ribadesella CF 0 - 2 Racing Santander · Vlerësimi 6.1
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta34 ndeshje · 2613 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.58 |
| Pasime kyçe | 1.74 |
| Driblime | 1.25 |
| Saktësi pasimi | 77% |
| Dyluftime | 56% |
| Rikthime topi | 5.14 |
| Faulle të fituara | 1.56 |
Ndeshjet e fundit
- Copa del ReyRibadesella CF0Racing Santander2AAsiste 129' Nga stoli6.1
- LaLigaRacing Santander2Espanyol1Të verdhë 190' Titullar6.2
- LaLigaOsasuna2Racing Santander0Të verdhë 183' Titullar
- LaLigaRacing Santander2Valencia2Të verdhë 190' Titullar6.8
- LaLigaCelta de Vigo5Racing Santander090' Titullar6.3
- LaLigaBarcelona7Racing Santander28' Nga stoli
- LaLigaRacing Santander2Deportivo Alaves1AAsiste 1Të verdhë 190' Titullar8.7
- LaLigaRayo Vallecano3Racing Santander290' Titullar6.7
- LaLigaRacing Santander3Elche CF290' Titullar6.5
- LaLigaGetafe1Racing Santander0Të verdhë 190' Titullar6.5
- LaLigaRacing Santander2Villarreal290' Titullar7.5
- Segunda DivisionRacing Santander4Cadiz CF19' Nga stoli
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme34 ndeshje · 2613 min
Sulmi
- Goditje (në portë)15 (6)1.58 për 90
- Driblime të suksesshme18 / 56
Pasimet
- Pasime kyçe221.74 për 90
- Saktësia e pasimeve77%990 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje90 · 36
- Duele të fituara191 / 343
- Faulle të fituara341.56 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | LaLigaRacing Santander | 10 | 0 | 1 | 811 | 5 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyRacing Santander | 1 | 0 | 0 | 46 | 0 | 0 |
| LaLiga 2Racing Santander | 33 | 0 | 7 | 2617 | 9 | 1 | |
| 2024 | Copa del ReyRacing Santander | 2 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 |
| LaLiga 2Racing Santander | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 47 | 0 | 8 | 3580 | 14 | 1 | |
Klubet
- Racing SantanderAktual#32