ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
FCSBMesfushor

João Paulo

Kombësia
Cape Verde
Mosha
28
Numri i fanellës
18
Vendlindja
Ribeira Grande
Emri i plotë
João Paulo Moreira Fernandes
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Romanian Cup · Superliga · World Cup

15Ndeshje8 herë titullar
790Minuta
3Gola
0Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.82
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje63
Gola + asiste për 90 min0.29

Numrat nga 50 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.9B10.08.26 · ACS Sepsi OSK 0 - 0 FCSB · Vlerësimi 7.97.6F17.08.26 · FCSB 3 - 2 FC Botosani · Vlerësimi 7.66.1H23.08.26 · CFR Cluj 1 - 0 FCSB · Vlerësimi 6.17.7H30.08.26 · FCSB 1 - 3 FC UTA Arad · Vlerësimi 7.76.0H05.09.26 · FC Dinamo Bucuresti 2 - 1 FCSB · Vlerësimi 6.06.5B14.09.26 · FCSB 2 - 2 Petrolul Ploiesti · Vlerësimi 6.56.3H19.09.26 · Universitatea Craiova 5 - 0 FCSB · Vlerësimi 6.36.4F10.10.26 · FCSB 1 - 0 FC Otelul Galati · Vlerësimi 6.46.1F19.10.26 · FC Voluntari 1 - 2 FCSB · Vlerësimi 6.17.6F24.10.26 · FCSB 4 - 1 FC Rapid Bucuresti · Vlerësimi 7.6

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Saudi Arabia 7.7, FCV Farul Constanta 7.4, ACS Sepsi OSK 7.9, FC Botosani 7.6, CFR Cluj 6.1, FC UTA Arad 7.7, FC Dinamo Bucuresti 6.0, Petrolul Ploiesti 6.5, Universitatea Craiova 6.3, FC Otelul Galati 6.4, FC Voluntari 6.1, FC Rapid Bucuresti 7.6mes. 6.9427.06.26 · Cape Verde Islands 0 - 0 Saudi Arabia · 7.703.08.26 · FCSB 2 - 2 FCV Farul Constanta · 7.410.08.26 · ACS Sepsi OSK 0 - 0 FCSB · 7.917.08.26 · FCSB 3 - 2 FC Botosani · 7.623.08.26 · CFR Cluj 1 - 0 FCSB · 6.130.08.26 · FCSB 1 - 3 FC UTA Arad · 7.705.09.26 · FC Dinamo Bucuresti 2 - 1 FCSB · 6.014.09.26 · FCSB 2 - 2 Petrolul Ploiesti · 6.519.09.26 · Universitatea Craiova 5 - 0 FCSB · 6.310.10.26 · FCSB 1 - 0 FC Otelul Galati · 6.419.10.26 · FC Voluntari 1 - 2 FCSB · 6.124.10.26 · FCSB 4 - 1 FC Rapid Bucuresti · 7.67.67.9

Profili për 90 minuta37 ndeshje · 2624 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.50, Pasime kyçe 1.73, Driblime 1.85, Saktësi pasimi 86%, Dyluftime 60%, Rikthime topi 4.30, Faulle të fituara 2.33Gjuajtje: 1.50Pasime kyçe: 1.73Driblime: 1.85Saktësi pasimi: 86%Dyluftime: 60%Rikthime topi: 4.30Faulle të fituara: 2.33Gjuajtje1.50Pasime kyçe1.73Driblime1.85Saktësi pasimi86%Dyluftime60%Rikthime topi4.30Faulle të fituara2.33
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.50
Pasime kyçe1.73
Driblime1.85
Saktësi pasimi86%
Dyluftime60%
Rikthime topi4.30
Faulle të fituara2.33
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 6, Asiste 0; 2025: Gola 3, Asiste 3; 2026: Gola 3, Asiste 02024 · Gola: 62025 · Gola: 32025 · Asiste: 32026 · Gola: 3

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6720.04.26 · Titullar: 90'24.04.26 · Titullar: 90'01.05.26 · Titullar: 71'11.05.26 · Titullar: 90'24.05.26 · Titullar: 81'29.05.26 · Titullar: 120'15.06.26 · Nga stoli: 14'27.06.26 · Titullar: 90'26.07.26 · Nga stoli: 14'03.08.26 · Nga stoli: 45'10.08.26 · Titullar: 90'17.08.26 · Titullar: 72'23.08.26 · Titullar: 90'30.08.26 · Titullar: 90'05.09.26 · Titullar: 90'14.09.26 · Nga stoli: 45'19.09.26 · Nga stoli: 45'10.10.26 · Nga stoli: 34'19.10.26 · Titullar: 45'24.10.26 · Titullar: 26'

Statistika të hollësishme37 ndeshje · 2624 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)32 (19)1.50 për 90
  • Driblime të suksesshme32 / 57

Pasimet

  • Pasime kyçe211.73 për 90
  • Saktësia e pasimeve86%1313 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje38 · 38
  • Duele të fituara187 / 311
  • Faulle të fituara552.33 për 90

Karriera me një shikim

Karriera me një shikim: CD Feirense · 2021–2022, Leca FC · 2022–2023, FC Sheriff Tiraspol · 2023–2023, FC Zimbru Chisinau · 2023–2025, Politehnica Iasi · 2025–2025, FC Ordabasy · 2025–2025, FC Otelul Galati · 2025–2025, Politehnica Iasi · 2025–2025, FC Otelul Galati · 2025–2026, FCSB · 2026–2026, FC Otelul Galati · 2026–CD Feiren…CD Feirense · 2021–2022Leca…Leca FC · 2022–2023FC Sheriff Tiraspol · 2023–2023FC Zimbru Chi…FC Zimbru Chisinau · 2023–2025Politehnica Iasi · 2025–2025FC Ordabasy · 2025–2025FC Otelul Galati · 2025–2025FC Otelul Galati · 2025–2026FCSB · 2026–2026FC Otelul Galati · 2026–

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Romanian CupFCSB100–00
SuperligaFCSB123068630
World CupCape Verde Islands20010400
2025Cupa RomânieiFC Otelul Galati300–10
SuperligaFCSB1620117010
SuperligaFC Otelul Galati2013163520
2024Super LigaFC Sheriff Tiraspol266090720
Gjithsej80123450290

Historia e transferimeve

  1. Politehnica IasiFC Otelul Galati
    Falas
  2. Transferim
  3. FC OrdabasyPolitehnica Iasi
    Fund huazimi
  4. Politehnica IasiFC Otelul Galati
    Falas
  5. Falas
  6. Politehnica IasiFC Ordabasy
    Huazim
  7. FC Zimbru ChisinauPolitehnica Iasi
    Transferim
  8. Transferim
  9. Falas
  10. Transferim
  11. Transferim

Klubet

Rreth

João Paulo luan si mesfushor te FCSB. Data dhe vendi i lindjes: 26 maj 1998, Ribeira Grande (28 vjeç). Kombësia: Cape Verde. Në sezonin 2026: 15 ndeshje, 790 minuta, 3 gola dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë