ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Jefté

Numri i fanellës
22
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Brasileiro Serie A · CONMEBOL Libertadores, Knockout stage

9Ndeshje3 herë titullar
312Minuta
0Gola
1Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.44
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje40
Gola + asiste për 90 min0.45

Numrat nga 69 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.3F07.12.25 · Ceara SC 1 - 3 SE Palmeiras · Vlerësimi 7.3–F13.02.26 · SC Internacional 1 - 3 SE Palmeiras5.9H12.03.26 · CR Vasco da Gama 2 - 1 SE Palmeiras · Vlerësimi 5.96.9F03.04.26 · SE Palmeiras 2 - 1 Gremio FB Porto Alegrense · Vlerësimi 6.9–B30.04.26 · Club Cerro Porteno Asuncion 1 - 1 SE Palmeiras6.0F06.05.26 · Sporting Cristal 0 - 2 SE Palmeiras · Vlerësimi 6.06.0B10.05.26 · Remo PA 1 - 1 SE Palmeiras · Vlerësimi 6.0–B17.05.26 · SE Palmeiras 1 - 1 Cruzeiro EC7.0F24.05.26 · Regatas Flamengo RJ 0 - 3 SE Palmeiras · Vlerësimi 7.06.0F31.05.26 · SE Palmeiras 1 - 0 Chapecoense SC · Vlerësimi 6.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: EC Juventude RS 6.7, Santos SP 6.4, EC Vitoria BA 7.2, Gremio FB Porto Alegrense 7.4, Atletico MG 7.3, Ceara SC 7.3, CR Vasco da Gama 5.9, Gremio FB Porto Alegrense 6.9, Sporting Cristal 6.0, Remo PA 6.0, Regatas Flamengo RJ 7.0, Chapecoense SC 6.0mes. 6.6702.11.25 · EC Juventude RS 0 - 2 SE Palmeiras · 6.716.11.25 · Santos SP 1 - 0 SE Palmeiras · 6.419.11.25 · SE Palmeiras 0 - 0 EC Vitoria BA · 7.226.11.25 · Gremio FB Porto Alegrense 3 - 2 SE Palmeiras · 7.404.12.25 · Atletico MG 0 - 3 SE Palmeiras · 7.307.12.25 · Ceara SC 1 - 3 SE Palmeiras · 7.312.03.26 · CR Vasco da Gama 2 - 1 SE Palmeiras · 5.903.04.26 · SE Palmeiras 2 - 1 Gremio FB Porto Alegrense · 6.906.05.26 · Sporting Cristal 0 - 2 SE Palmeiras · 6.010.05.26 · Remo PA 1 - 1 SE Palmeiras · 6.024.05.26 · Regatas Flamengo RJ 0 - 3 SE Palmeiras · 7.031.05.26 · SE Palmeiras 1 - 0 Chapecoense SC · 6.06.07.4

Profili për 90 minuta15 ndeshje · 803 min

Profili për 90 minuta: Pasime kyçe 2.84, Driblime 1.90, Saktësi pasimi 87%, Dyluftime 56%, Rikthime topi 3.40Pasime kyçe: 2.84Driblime: 1.90Saktësi pasimi: 87%Dyluftime: 56%Rikthime topi: 3.40Pasime kyçe2.84Driblime1.90Saktësi pasimi87%Dyluftime56%Rikthime topi3.40
Profili për 90 minuta
Pasime kyçe2.84
Driblime1.90
Saktësi pasimi87%
Dyluftime56%
Rikthime topi3.40
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Brasileiro Serie ASE Palmeiras1Chapecoense SC034' Nga stoli6.0
  • Brasileiro Serie ARegatas Flamengo RJ0SE Palmeiras3Asiste 120' Nga stoli7.0
  • Brasileiro Serie ASE Palmeiras1Cruzeiro EC113' Nga stoli
  • Brasileiro Serie ARemo PA1SE Palmeiras1Të verdhë 156' Titullar6.0
  • Copa LibertadoresSporting Cristal0SE Palmeiras222' Nga stoli6.0
  • Copa LibertadoresClub Cerro Porteno Asuncion1SE Palmeiras17' Nga stoli
  • Brasileiro Serie ASE Palmeiras2Gremio FB Porto Alegrense167' Titullar6.9
  • Brasileiro Serie ACR Vasco da Gama2SE Palmeiras182' Titullar5.9
  • Brasileiro Serie ASC Internacional1SE Palmeiras311' Nga stoli
  • Brasileiro Serie ACeara SC1SE Palmeiras3Asiste 190' Titullar7.3
  • Brasileiro Serie AAtletico MG0SE Palmeiras3Asiste 150' Nga stoli7.3
  • Brasileiro Serie AGremio FB Porto Alegrense3SE Palmeiras290' Titullar7.4

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 4; 2025: Gola 0, Asiste 3; 2026: Gola 0, Asiste 12024 · Gola: 12024 · Asiste: 42025 · Asiste: 32026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5128.09.25 · Nga stoli: 61'05.10.25 · Nga stoli: 25'12.10.25 · Nga stoli: 10'24.10.25 · Nga stoli: 26'27.10.25 · Titullar: 90'02.11.25 · Titullar: 90'16.11.25 · Titullar: 90'19.11.25 · Titullar: 81'26.11.25 · Titullar: 90'04.12.25 · Nga stoli: 50'07.12.25 · Titullar: 90'13.02.26 · Nga stoli: 11'12.03.26 · Titullar: 82'03.04.26 · Titullar: 67'30.04.26 · Nga stoli: 7'06.05.26 · Nga stoli: 22'10.05.26 · Titullar: 56'17.05.26 · Nga stoli: 13'24.05.26 · Nga stoli: 20'31.05.26 · Nga stoli: 34'

Statistika të hollësishme15 ndeshje · 803 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)3
  • Driblime të suksesshme8 / 15

Pasimet

  • Pasime kyçe102.84 për 90
  • Saktësia e pasimeve87%295 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje15 · 5
  • Duele të fituara35 / 63
  • Faulle të fituara4

Statistikat e karrierës

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë