ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

J. Mulraney

Kombësia
Republic of Ireland
Mosha
30
Gjatësia
172 cm
Pesha
64 kg
Numri i fanellës
20
Vendlindja
Dublin
Emri i plotë
Jake David Mulraney
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Premier Division · UEFA Champions League

29Ndeshje18 herë titullar
1455Minuta
0Gola
3Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.68
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje52
Gola + asiste për 90 min0.35

Numrat nga 91 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.7F26.06.26 · Shamrock Rovers 3 - 1 Galway United FC · Vlerësimi 6.76.9F03.07.26 · Sligo Rovers 1 - 2 Shamrock Rovers · Vlerësimi 6.95.9H07.07.26 · Floriana 2 - 0 Shamrock Rovers · Vlerësimi 5.96.8F14.07.26 · Shamrock Rovers 5 - 1 Floriana · Vlerësimi 6.86.2B30.08.26 · Derry City 3 - 3 Shamrock Rovers · Vlerësimi 6.26.4H11.09.26 · St. Patrick's Athletic 2 - 0 Shamrock Rovers · Vlerësimi 6.47.2F18.09.26 · Shamrock Rovers 3 - 2 Waterford FC · Vlerësimi 7.27.1F08.10.26 · Shamrock Rovers 3 - 1 Drogheda United · Vlerësimi 7.16.1H16.10.26 · Galway United FC 2 - 0 Shamrock Rovers · Vlerësimi 6.17.5F23.10.26 · Shamrock Rovers 4 - 0 Sligo Rovers · Vlerësimi 7.5

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Shelbourne FC 7.6, Derry City 6.2, Galway United FC 6.7, Sligo Rovers 6.9, Floriana 5.9, Floriana 6.8, Derry City 6.2, St. Patrick's Athletic 6.4, Waterford FC 7.2, Drogheda United 7.1, Galway United FC 6.1, Sligo Rovers 7.5mes. 6.7212.06.26 · Shelbourne FC 2 - 1 Shamrock Rovers · 7.622.06.26 · Shamrock Rovers 1 - 1 Derry City · 6.226.06.26 · Shamrock Rovers 3 - 1 Galway United FC · 6.703.07.26 · Sligo Rovers 1 - 2 Shamrock Rovers · 6.907.07.26 · Floriana 2 - 0 Shamrock Rovers · 5.914.07.26 · Shamrock Rovers 5 - 1 Floriana · 6.830.08.26 · Derry City 3 - 3 Shamrock Rovers · 6.211.09.26 · St. Patrick's Athletic 2 - 0 Shamrock Rovers · 6.418.09.26 · Shamrock Rovers 3 - 2 Waterford FC · 7.208.10.26 · Shamrock Rovers 3 - 1 Drogheda United · 7.116.10.26 · Galway United FC 2 - 0 Shamrock Rovers · 6.123.10.26 · Shamrock Rovers 4 - 0 Sligo Rovers · 7.57.57.6

Profili për 90 minuta29 ndeshje · 1455 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.32, Pasime kyçe 1.86, Driblime 0.97, Saktësi pasimi 86%, Dyluftime 55%, Rikthime topi 3.50, Faulle të fituara 1.98Gjuajtje: 1.32Pasime kyçe: 1.86Driblime: 0.97Saktësi pasimi: 86%Dyluftime: 55%Rikthime topi: 3.50Faulle të fituara: 1.98Gjuajtje1.32Pasime kyçe1.86Driblime0.97Saktësi pasimi86%Dyluftime55%Rikthime topi3.50Faulle të fituara1.98
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.32
Pasime kyçe1.86
Driblime0.97
Saktësi pasimi86%
Dyluftime55%
Rikthime topi3.50
Faulle të fituara1.98
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 7, Asiste 4; 2025: Gola 1, Asiste 2; 2026: Gola 0, Asiste 32024 · Gola: 72024 · Asiste: 42025 · Gola: 12025 · Asiste: 22026 · Asiste: 3

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5517.04.26 · Titullar: 64'24.04.26 · Titullar: 59'01.05.26 · Titullar: 64'04.05.26 · Nga stoli: 18'15.05.26 · Nga stoli: 27'22.05.26 · Titullar: 39'25.05.26 · Titullar: 90'29.05.26 · Titullar: 67'12.06.26 · Titullar: 74'22.06.26 · Titullar: 76'26.06.26 · Titullar: 60'03.07.26 · Titullar: 73'07.07.26 · Titullar: 64'14.07.26 · Titullar: 65'30.08.26 · Nga stoli: 17'11.09.26 · Nga stoli: 34'18.09.26 · Nga stoli: 23'08.10.26 · Titullar: 90'16.10.26 · Titullar: 45'23.10.26 · Titullar: 45'

Statistika të hollësishme29 ndeshje · 1455 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)14 (4)1.32 për 90
  • Driblime të suksesshme9 / 24

Pasimet

  • Pasime kyçe181.86 për 90
  • Saktësia e pasimeve86%416 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje32 · 14
  • Duele të fituara69 / 125
  • Faulle të fituara221.98 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Premier DivisionShamrock Rovers2702132610
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers20112900
2025Premier DivisionSt. Patrick's Athletic2912144160
UEFA Conference LeagueSt. Patrick's Athletic20011210
2024Premier DivisionSt. Patrick's Athletic3174185730
Gjithsej91894865110

Klubet

Rreth

J. Mulraney luan si mesfushor te Shamrock Rovers. Data dhe vendi i lindjes: 5 pri 1996, Dublin (30 vjeç). Kombësia: Republic of Ireland. Gjatësia: 172 cm. Në sezonin 2026: 29 ndeshje, 1455 minuta, 0 gola dhe 3 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë