ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Kaya FCSulmues

J. Melliza

Kombësia
Philippines
Mosha
34
Numri i fanellës
13
Emri i plotë
Jesus Joaquin Gaquit Melliza
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025AFC Champions League Two, Group G

5Ndeshje4 herë titullar
365Minuta
0Gola
1Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
9 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.32
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje63
Gola + asiste për 90 min0.16

Numrat nga 9 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 9 ndeshjeve të fundit

5.8H19.09.24 · Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Kaya FC · Vlerësimi 5.86.7F07.11.24 · Eastern SC 1 - 2 Kaya FC · Vlerësimi 6.76.5B28.11.24 · Kaya FC 1 - 1 Sanfrecce Hiroshima · Vlerësimi 6.56.0H05.12.24 · Sydney FC 3 - 1 Kaya FC · Vlerësimi 6.05.7H02.10.25 · Pohang Steelers 2 - 0 Kaya FC · Vlerësimi 5.76.8H23.10.25 · Kaya FC 0 - 2 BG Pathum United FC · Vlerësimi 6.86.2H06.11.25 · BG Pathum United FC 2 - 1 Kaya FC · Vlerësimi 6.27.1H27.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC · Vlerësimi 7.16.1H11.12.25 · Kaya FC 0 - 1 Pohang Steelers · Vlerësimi 6.1

Ecuria e vlerësimit9 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Sanfrecce Hiroshima 5.8, Eastern SC 6.7, Sanfrecce Hiroshima 6.5, Sydney FC 6.0, Pohang Steelers 5.7, BG Pathum United FC 6.8, BG Pathum United FC 6.2, Tampines Rovers 7.1, Pohang Steelers 6.1mes. 6.3219.09.24 · Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Kaya FC · 5.807.11.24 · Eastern SC 1 - 2 Kaya FC · 6.728.11.24 · Kaya FC 1 - 1 Sanfrecce Hiroshima · 6.505.12.24 · Sydney FC 3 - 1 Kaya FC · 6.002.10.25 · Pohang Steelers 2 - 0 Kaya FC · 5.723.10.25 · Kaya FC 0 - 2 BG Pathum United FC · 6.806.11.25 · BG Pathum United FC 2 - 1 Kaya FC · 6.227.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC · 7.111.12.25 · Kaya FC 0 - 1 Pohang Steelers · 6.16.17.1

Ndeshjet e fundit

  • AFC Champions League Two, Group GKaya FC0Pohang Steelers190' Titullar6.1
  • AFC Champions League Two, Group GTampines Rovers5Kaya FC3Asiste 190' Titullar7.1
  • AFC Champions League Two, Group GBG Pathum United FC2Kaya FC126' Nga stoli6.2
  • AFC Champions League Two, Group GKaya FC0BG Pathum United FC290' Titullar6.8
  • AFC Champions League Two, Group GPohang Steelers2Kaya FC069' Titullar5.7
  • AFC Champions League Two, Group GSydney FC3Kaya FC161' Titullar6.0
  • AFC Champions League Two, Group GKaya FC1Sanfrecce Hiroshima163' Titullar6.5
  • AFC Champions League Two, Group GEastern SC1Kaya FC215' Nga stoli6.7
  • AFC Champions League Two, Group GSanfrecce Hiroshima3Kaya FC059' Titullar5.8

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 2, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 12024 · Gola: 22025 · Asiste: 1

Minutat e luajtura9 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 9 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6319.09.24 · Titullar: 59'07.11.24 · Nga stoli: 15'28.11.24 · Titullar: 63'05.12.24 · Titullar: 61'02.10.25 · Titullar: 69'23.10.25 · Titullar: 90'06.11.25 · Nga stoli: 26'27.11.25 · Titullar: 90'11.12.25 · Titullar: 90'

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025AFC Champions League Two, Group GKaya FC50136500
2024AFC Champions League Two, Group GKaya FC40019800
ASEAN Club ChampionshipKaya FC52–43000
Gjithsej142199300

Klubet

Rreth

J. Melliza luan si sulmues te Kaya FC. Data e lindjes: 20 pri 1992 (34 vjeç). Kombësia: Philippines. Në sezonin 2025: 5 ndeshje, 365 minuta, 0 gola dhe 1 asistim.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë