ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Jhon Jairo Espinoza

Numri i fanellës
4
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Serie A, Relegation Round

15Ndeshje15 herë titullar
1175Minuta
0Gola
1Asiste
5Të verdhë
1Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.28
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje80
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 48 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.1H23.05.26 · Independiente del Valle 2 - 3 FC Libertad · Vlerësimi 6.16.0F04.07.26 · Independiente del Valle 4 - 0 Manta FC · Vlerësimi 6.06.4F11.07.26 · Mushuc Runa SC 1 - 4 Independiente del Valle · Vlerësimi 6.46.6F26.07.26 · Orense SC 2 - 3 Independiente del Valle · Vlerësimi 6.6–F08.08.26 · LDU Quito 0 - 2 Independiente del Valle7.7F22.08.26 · CD Leones Del Norte 2 - 3 Independiente del Valle · Vlerësimi 7.76.4B29.08.26 · Independiente del Valle 2 - 2 CD Universidad Catolica Quito · Vlerësimi 6.46.8F06.09.26 · Independiente del Valle 3 - 1 CSD Macara · Vlerësimi 6.84.2F14.09.26 · FC Libertad 2 - 3 Independiente del Valle · Vlerësimi 4.26.3B23.10.26 · Independiente del Valle 0 - 0 CD Universidad Catolica Quito · Vlerësimi 6.3

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: CD Leones Del Norte 6.7, Barcelona Guayaquil 6.9, CSD Macara 8.3, FC Libertad 6.1, Manta FC 6.0, Mushuc Runa SC 6.4, Orense SC 6.6, CD Leones Del Norte 7.7, CD Universidad Catolica Quito 6.4, CSD Macara 6.8, FC Libertad 4.2, CD Universidad Catolica Quito 6.3mes. 6.5325.04.26 · Independiente del Valle 2 - 1 CD Leones Del Norte · 6.710.05.26 · Independiente del Valle 1 - 0 Barcelona Guayaquil · 6.916.05.26 · CSD Macara 0 - 3 Independiente del Valle · 8.323.05.26 · Independiente del Valle 2 - 3 FC Libertad · 6.104.07.26 · Independiente del Valle 4 - 0 Manta FC · 6.011.07.26 · Mushuc Runa SC 1 - 4 Independiente del Valle · 6.426.07.26 · Orense SC 2 - 3 Independiente del Valle · 6.622.08.26 · CD Leones Del Norte 2 - 3 Independiente del Valle · 7.729.08.26 · Independiente del Valle 2 - 2 CD Universidad Catolica Quito · 6.406.09.26 · Independiente del Valle 3 - 1 CSD Macara · 6.814.09.26 · FC Libertad 2 - 3 Independiente del Valle · 4.223.10.26 · Independiente del Valle 0 - 0 CD Universidad Catolica Quito · 6.36.38.3

Profili për 90 minuta20 ndeshje · 1458 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.54, Pasime kyçe 1.32, Driblime 1.56, Saktësi pasimi 83%, Dyluftime 44%, Rikthime topi 2.39, Faulle të fituara 1.44Gjuajtje: 1.54Pasime kyçe: 1.32Driblime: 1.56Saktësi pasimi: 83%Dyluftime: 44%Rikthime topi: 2.39Faulle të fituara: 1.44Gjuajtje1.54Pasime kyçe1.32Driblime1.56Saktësi pasimi83%Dyluftime44%Rikthime topi2.39Faulle të fituara1.44
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.54
Pasime kyçe1.32
Driblime1.56
Saktësi pasimi83%
Dyluftime44%
Rikthime topi2.39
Faulle të fituara1.44
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Serie A, Relegation RoundIndependiente del Valle0CD Universidad Catolica Quito090' Titullar6.3
  • Serie AFC Libertad2Independiente del Valle32Të verdhë 2Të kuq 190' Titullar4.2
  • Serie AIndependiente del Valle3CSD Macara190' Titullar6.8
  • Serie AIndependiente del Valle2CD Universidad Catolica Quito290' Titullar6.4
  • Serie ACD Leones Del Norte2Independiente del Valle390' Titullar7.7
  • Serie ALDU Quito0Independiente del Valle21' Titullar
  • Serie AOrense SC2Independiente del Valle390' Titullar6.6
  • Serie AMushuc Runa SC1Independiente del Valle4Të verdhë 190' Titullar6.4
  • Serie AIndependiente del Valle4Manta FC0Të verdhë 176' Titullar6.0
  • Serie AIndependiente del Valle2FC Libertad390' Titullar6.1
  • Serie ACSD Macara0Independiente del Valle3Asiste 190' Titullar8.3
  • Serie AIndependiente del Valle1Barcelona Guayaquil070' Titullar6.9

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 12026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7623.11.25 · Nga stoli: 1'07.12.25 · Titullar: 90'12.12.25 · Titullar: 74'21.12.25 · Titullar: 90'22.03.26 · Titullar: 90'12.04.26 · Titullar: 60'22.04.26 · Titullar: 90'25.04.26 · Titullar: 68'10.05.26 · Titullar: 70'16.05.26 · Titullar: 90'23.05.26 · Titullar: 90'04.07.26 · Titullar: 76'11.07.26 · Titullar: 90'26.07.26 · Titullar: 90'08.08.26 · Titullar: 1'22.08.26 · Titullar: 90'29.08.26 · Titullar: 90'06.09.26 · Titullar: 90'14.09.26 · Titullar: 90'23.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme20 ndeshje · 1458 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)16 (2)1.54 për 90
  • Driblime të suksesshme6 / 16

Pasimet

  • Pasime kyçe111.32 për 90
  • Saktësia e pasimeve83%589 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje16 · 14
  • Duele të fituara46 / 105
  • Faulle të fituara71.44 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Serie A, Relegation RoundIndependiente del Valle1501117551
2025Super LigKasimpasa100055840
2024Super LigKasimpasa2200102430
Gjithsej47012757121

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë