ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Simba SCMesfushor

Ibraheem Jabaar

Numri i fanellës
27
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025CAF Confederation Cup · Premier League

21Ndeshje15 herë titullar
1273Minuta
1Gola
2Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.69
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje77
Gola + asiste për 90 min0.23

Numrat nga 51 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.0H25.01.26 · CR Belouizdad 2 - 0 Stellenbosch FC · Vlerësimi 6.06.6H01.02.26 · Stellenbosch FC 0 - 3 CR Belouizdad · Vlerësimi 6.66.3H08.02.26 · Otôho d'Oyo 3 - 0 Stellenbosch FC · Vlerësimi 6.37.0B18.02.26 · Stellenbosch FC 1 - 1 Magesi FC · Vlerësimi 7.08.1F24.02.26 · Kaizer Chiefs 1 - 2 Stellenbosch FC · Vlerësimi 8.17.4F27.02.26 · Stellenbosch FC 1 - 0 AmaZulu FC · Vlerësimi 7.46.7B03.03.26 · Siwelele FC 0 - 0 Stellenbosch FC · Vlerësimi 6.76.1B13.03.26 · Stellenbosch FC 1 - 1 TS Galaxy FC · Vlerësimi 6.16.0B18.03.26 · Lamontville Golden Arrows 1 - 1 Stellenbosch FC · Vlerësimi 6.0–B22.04.26 · Mamelodi Sundowns 1 - 1 Stellenbosch FC

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Siwelele FC 5.7, Fountain Gate FC 6.2, Sekhukhune United FC 7.4, CR Belouizdad 6.0, CR Belouizdad 6.6, Otôho d'Oyo 6.3, Magesi FC 7.0, Kaizer Chiefs 8.1, AmaZulu FC 7.4, Siwelele FC 6.7, TS Galaxy FC 6.1, Lamontville Golden Arrows 6.0mes. 6.6205.11.25 · Stellenbosch FC 0 - 2 Siwelele FC · 5.730.11.25 · Fountain Gate FC 1 - 1 Stellenbosch FC · 6.220.01.26 · Sekhukhune United FC 0 - 1 Stellenbosch FC · 7.425.01.26 · CR Belouizdad 2 - 0 Stellenbosch FC · 6.001.02.26 · Stellenbosch FC 0 - 3 CR Belouizdad · 6.608.02.26 · Otôho d'Oyo 3 - 0 Stellenbosch FC · 6.318.02.26 · Stellenbosch FC 1 - 1 Magesi FC · 7.024.02.26 · Kaizer Chiefs 1 - 2 Stellenbosch FC · 8.127.02.26 · Stellenbosch FC 1 - 0 AmaZulu FC · 7.403.03.26 · Siwelele FC 0 - 0 Stellenbosch FC · 6.713.03.26 · Stellenbosch FC 1 - 1 TS Galaxy FC · 6.118.03.26 · Lamontville Golden Arrows 1 - 1 Stellenbosch FC · 6.06.08.1

Profili për 90 minuta15 ndeshje · 1046 min

Profili për 90 minuta: Pasime kyçe 1.67, Saktësi pasimi 72%, Dyluftime 55%, Rikthime topi 4.54, Faulle të fituara 1.95Pasime kyçe: 1.67Saktësi pasimi: 72%Dyluftime: 55%Rikthime topi: 4.54Faulle të fituara: 1.95Pasime kyçe1.67Saktësi pasimi72%Dyluftime55%Rikthime topi4.54Faulle të fituara1.95
Profili për 90 minuta
Pasime kyçe1.67
Saktësi pasimi72%
Dyluftime55%
Rikthime topi4.54
Faulle të fituara1.95
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Premier LeagueMamelodi Sundowns1Stellenbosch FC114' Nga stoli
  • Premier LeagueLamontville Golden Arrows1Stellenbosch FC165' Titullar6.0
  • Premier LeagueStellenbosch FC1TS Galaxy FC1Të verdhë 190' Titullar6.1
  • Premier LeagueSiwelele FC0Stellenbosch FC0Të verdhë 190' Titullar6.7
  • Premier LeagueStellenbosch FC1AmaZulu FC0Gola 190' Titullar7.4
  • Premier LeagueKaizer Chiefs1Stellenbosch FC2Asiste 190' Titullar8.1
  • Premier LeagueStellenbosch FC1Magesi FC189' Titullar7.0
  • CAF Confederation CupOtôho d'Oyo3Stellenbosch FC090' Titullar6.3
  • CAF Confederation CupStellenbosch FC0CR Belouizdad361' Titullar6.6
  • CAF Confederation CupCR Belouizdad2Stellenbosch FC089' Titullar6.0
  • Premier LeagueSekhukhune United FC0Stellenbosch FC190' Titullar7.4
  • CAF Confederation CupFountain Gate FC1Stellenbosch FC1Të verdhë 189' Titullar6.2

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 0; 2025: Gola 1, Asiste 22024 · Gola: 12025 · Gola: 12025 · Asiste: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6213.08.25 · Nga stoli: 17'20.08.25 · Titullar: 75'26.08.25 · Nga stoli: 8'30.08.25 · Titullar: 76'22.10.25 · Nga stoli: 22'02.11.25 · Nga stoli: 8'05.11.25 · Titullar: 90'23.11.25 · Titullar: 1'30.11.25 · Titullar: 89'20.01.26 · Titullar: 90'25.01.26 · Titullar: 89'01.02.26 · Titullar: 61'08.02.26 · Titullar: 90'18.02.26 · Titullar: 89'24.02.26 · Titullar: 90'27.02.26 · Titullar: 90'03.03.26 · Titullar: 90'13.03.26 · Titullar: 90'18.03.26 · Titullar: 65'22.04.26 · Nga stoli: 14'

Statistika të hollësishme15 ndeshje · 1046 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)4 (1)
  • Driblime të suksesshme2 / 4

Pasimet

  • Pasime kyçe51.67 për 90
  • Saktësia e pasimeve72%338 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje19 · 19
  • Duele të fituara61 / 111
  • Faulle të fituara171.95 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025CAF Confederation CupStellenbosch FC50033010
Premier LeagueStellenbosch FC161294320
2024CAF Confederation CupStellenbosch FC70025100
Premier LeagueStellenbosch FC231092900
Gjithsej5122245330

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë