FC EindhovenMbrojtës
Hyman Ali
- Numri i fanellës
- 29
Mbrojtës
Sezoni 2026Eerste Divisie
4Ndeshje3 herë titullar
270Minuta
1Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.59
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje53
Gola + asiste për 90 min0.17
Numrat nga 14 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.4H27.02.26 · Waalwijk 2 - 1 FC Eindhoven · Vlerësimi 6.47.7F28.03.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Emmen · Vlerësimi 7.7–B03.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap5.5H06.04.26 · ADO Den Haag 4 - 0 FC Eindhoven · Vlerësimi 5.56.0H17.04.26 · Jong FC Utrecht 3 - 0 FC Eindhoven · Vlerësimi 6.0–F24.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport7.7H21.08.26 · FC Den Bosch 5 - 2 FC Eindhoven · Vlerësimi 7.75.6H30.08.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Heracles Almelo · Vlerësimi 5.67.2B07.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · Vlerësimi 7.26.6F11.09.26 · FC Eindhoven 2 - 1 FC Dordrecht · Vlerësimi 6.6
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Ndeshjet e fundit
- Eerste DivisieFC Eindhoven2FC Dordrecht145' Titullar6.6
- Eerste DivisieJong FC Utrecht0FC Eindhoven0Të verdhë 190' Titullar7.2
- Eerste DivisieFC Eindhoven1Heracles Almelo390' Titullar5.6
- Eerste DivisieFC Den Bosch5FC Eindhoven2Gola 145' Nga stoli7.7
- Eerste DivisieFC Eindhoven1Helmond Sport010' Nga stoli
- Eerste DivisieJong FC Utrecht3FC Eindhoven090' Titullar6.0
- Eerste DivisieADO Den Haag4FC Eindhoven0Të verdhë 130' Nga stoli5.5
- Eerste DivisieFC Eindhoven2De Graafschap29' Nga stoli
- Eerste DivisieFC Eindhoven1Emmen090' Titullar7.7
- Eerste DivisieWaalwijk2FC Eindhoven128' Nga stoli6.4
- Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden2FC Eindhoven119' Nga stoli5.9
- Eerste DivisieFC Eindhoven3Almere City FC282' Titullar7.2
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura14 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme14 ndeshje · 670 min
Sulmi
- Goditje (në portë)5 (2)
- Driblime të suksesshme2 / 2
Pasimet
- Pasime kyçe2
- Saktësia e pasimeve86%258 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje14 · 12
- Duele të fituara43 / 64
- Faulle të fituara61.36 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieFC Eindhoven | 4 | 1 | 0 | 270 | 1 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieFC Eindhoven | 10 | 0 | 0 | 400 | 1 | 0 |
| Gjithsej | 14 | 1 | 0 | 670 | 2 | 0 | |
Klubet
- FC EindhovenAktual#29