ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Howell Mena

Numri i fanellës
2
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Liga DIMAYOR, Finalizacion

18Ndeshje13 herë titullar
1361Minuta
0Gola
0Asiste
6Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.28
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje80
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 51 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.9F04.08.26 · Llaneros FC Villavicencio 3 - 1 Fortaleza CEIF · Vlerësimi 6.95.4B19.08.26 · Aguilas Doradas Rionegro 1 - 1 Llaneros FC Villavicencio · Vlerësimi 5.46.0F23.08.26 · Deportivo Pasto 0 - 1 Llaneros FC Villavicencio · Vlerësimi 6.05.6H28.08.26 · Llaneros FC Villavicencio 0 - 2 Millonarios FC · Vlerësimi 5.66.0H30.08.26 · Independiente Medellin 2 - 1 Llaneros FC Villavicencio · Vlerësimi 6.06.5H08.09.26 · Llaneros FC Villavicencio 1 - 2 Deportes Tolima · Vlerësimi 6.55.7H12.09.26 · Internacional de Bogota 3 - 2 Llaneros FC Villavicencio · Vlerësimi 5.77.6F21.09.26 · Llaneros FC Villavicencio 2 - 0 Atletico Nacional Medellin · Vlerësimi 7.67.2H27.09.26 · Cucuta Deportivo 2 - 1 Llaneros FC Villavicencio · Vlerësimi 7.25.9H10.10.26 · Once Caldas 1 - 0 Llaneros FC Villavicencio · Vlerësimi 5.9

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Deportivo Pereira 6.5, Atletico Bucaramanga 6.1, Fortaleza CEIF 6.9, Aguilas Doradas Rionegro 5.4, Deportivo Pasto 6.0, Millonarios FC 5.6, Independiente Medellin 6.0, Deportes Tolima 6.5, Internacional de Bogota 5.7, Atletico Nacional Medellin 7.6, Cucuta Deportivo 7.2, Once Caldas 5.9mes. 6.2825.07.26 · Llaneros FC Villavicencio 1 - 0 Deportivo Pereira · 6.531.07.26 · Atletico Bucaramanga 1 - 1 Llaneros FC Villavicencio · 6.104.08.26 · Llaneros FC Villavicencio 3 - 1 Fortaleza CEIF · 6.919.08.26 · Aguilas Doradas Rionegro 1 - 1 Llaneros FC Villavicencio · 5.423.08.26 · Deportivo Pasto 0 - 1 Llaneros FC Villavicencio · 6.028.08.26 · Llaneros FC Villavicencio 0 - 2 Millonarios FC · 5.630.08.26 · Independiente Medellin 2 - 1 Llaneros FC Villavicencio · 6.008.09.26 · Llaneros FC Villavicencio 1 - 2 Deportes Tolima · 6.512.09.26 · Internacional de Bogota 3 - 2 Llaneros FC Villavicencio · 5.721.09.26 · Llaneros FC Villavicencio 2 - 0 Atletico Nacional Medellin · 7.627.09.26 · Cucuta Deportivo 2 - 1 Llaneros FC Villavicencio · 7.210.10.26 · Once Caldas 1 - 0 Llaneros FC Villavicencio · 5.95.97.6

Profili për 90 minuta21 ndeshje · 1598 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.19, Pasime kyçe 1.51, Saktësi pasimi 81%, Dyluftime 54%, Rikthime topi 3.11, Faulle të fituara 2.34Gjuajtje: 1.19Pasime kyçe: 1.51Saktësi pasimi: 81%Dyluftime: 54%Rikthime topi: 3.11Faulle të fituara: 2.34Gjuajtje1.19Pasime kyçe1.51Saktësi pasimi81%Dyluftime54%Rikthime topi3.11Faulle të fituara2.34
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.19
Pasime kyçe1.51
Saktësi pasimi81%
Dyluftime54%
Rikthime topi3.11
Faulle të fituara2.34
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Liga DIMAYOR, FinalizacionOnce Caldas1Llaneros FC Villavicencio090' Titullar5.9
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionCucuta Deportivo2Llaneros FC Villavicencio1Të verdhë 190' Titullar7.2
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionLlaneros FC Villavicencio2Atletico Nacional Medellin0Të verdhë 190' Titullar7.6
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionInternacional de Bogota3Llaneros FC Villavicencio267' Nga stoli5.7
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionLlaneros FC Villavicencio1Deportes Tolima290' Titullar6.5
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionIndependiente Medellin2Llaneros FC Villavicencio190' Titullar6.0
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionLlaneros FC Villavicencio0Millonarios FC2Të verdhë 190' Titullar5.6
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionDeportivo Pasto0Llaneros FC Villavicencio119' Nga stoli6.0
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionAguilas Doradas Rionegro1Llaneros FC Villavicencio1Të verdhë 182' Titullar5.4
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionLlaneros FC Villavicencio3Fortaleza CEIF1Të verdhë 190' Titullar6.9
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionAtletico Bucaramanga1Llaneros FC Villavicencio190' Titullar6.1
  • Liga DIMAYOR, FinalizacionLlaneros FC Villavicencio1Deportivo Pereira090' Titullar6.5

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7708.11.25 · Titullar: 90'14.11.25 · Titullar: 90'24.01.26 · Titullar: 90'02.04.26 · Nga stoli: 18'12.04.26 · Nga stoli: 70'20.04.26 · Titullar: 90'27.04.26 · Titullar: 84'02.05.26 · Nga stoli: 31'25.07.26 · Titullar: 90'31.07.26 · Titullar: 90'04.08.26 · Titullar: 90'19.08.26 · Titullar: 82'23.08.26 · Nga stoli: 19'28.08.26 · Titullar: 90'30.08.26 · Titullar: 90'08.09.26 · Titullar: 90'12.09.26 · Nga stoli: 67'21.09.26 · Titullar: 90'27.09.26 · Titullar: 90'10.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme21 ndeshje · 1598 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)8 (4)1.19 për 90
  • Driblime të suksesshme2 / 7

Pasimet

  • Pasime kyçe71.51 për 90
  • Saktësia e pasimeve81%639 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje34 · 10
  • Duele të fituara69 / 128
  • Faulle të fituara132.34 për 90

Statistikat e karrierës

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë