ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Cavalry FCMesfushor

Harrison Paton

Numri i fanellës
8
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Canadian Premier League

20Ndeshje18 herë titullar
1310Minuta
1Gola
1Asiste
8Të verdhë
1Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.81
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje65
Gola + asiste për 90 min0.14

Numrat nga 42 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.3F02.08.26 · Cavalry FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Vlerësimi 6.38.2F15.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · Vlerësimi 8.26.8F22.08.26 · Cavalry FC 3 - 1 Atletico Ottawa · Vlerësimi 6.87.2F29.08.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC · Vlerësimi 7.27.0F07.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · Vlerësimi 7.07.0B19.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · Vlerësimi 7.07.0H01.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · Vlerësimi 7.06.3H03.10.26 · Inter Toronto FC 3 - 1 Cavalry FC · Vlerësimi 6.35.5B12.10.26 · HFX Wanderers 2 - 2 Cavalry FC · Vlerësimi 5.5–H01.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Inter Toronto FC 7.8, Atletico Ottawa 7.0, HFX Wanderers 6.3, Inter Toronto FC 6.3, Forge FC 8.2, Atletico Ottawa 6.8, Vancouver FC 7.2, HFX Wanderers 7.0, Forge FC 7.0, Atletico Ottawa 7.0, Inter Toronto FC 6.3, HFX Wanderers 5.5mes. 6.8711.06.26 · Inter Toronto FC 1 - 5 Cavalry FC · 7.804.07.26 · Atletico Ottawa 0 - 3 Cavalry FC · 7.018.07.26 · Cavalry FC 1 - 1 HFX Wanderers · 6.302.08.26 · Cavalry FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 6.315.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 8.222.08.26 · Cavalry FC 3 - 1 Atletico Ottawa · 6.829.08.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC · 7.207.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · 7.019.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · 7.001.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · 7.003.10.26 · Inter Toronto FC 3 - 1 Cavalry FC · 6.312.10.26 · HFX Wanderers 2 - 2 Cavalry FC · 5.55.58.2

Profili për 90 minuta20 ndeshje · 1310 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.43, Pasime kyçe 1.74, Driblime 1.13, Saktësi pasimi 82%, Dyluftime 48%, Rikthime topi 3.78, Faulle të fituara 1.85Gjuajtje: 1.43Pasime kyçe: 1.74Driblime: 1.13Saktësi pasimi: 82%Dyluftime: 48%Rikthime topi: 3.78Faulle të fituara: 1.85Gjuajtje1.43Pasime kyçe1.74Driblime1.13Saktësi pasimi82%Dyluftime48%Rikthime topi3.78Faulle të fituara1.85
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.43
Pasime kyçe1.74
Driblime1.13
Saktësi pasimi82%
Dyluftime48%
Rikthime topi3.78
Faulle të fituara1.85
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Canadian Premier LeagueFC Supra du Quebec2Cavalry FC1Të verdhë 114' Titullar
  • Canadian Premier LeagueHFX Wanderers2Cavalry FC2Të kuq 177' Titullar5.5
  • Canadian Premier LeagueInter Toronto FC3Cavalry FC1Të verdhë 145' Nga stoli6.3
  • Canadian Premier LeagueAtletico Ottawa3Cavalry FC2Të verdhë 162' Titullar7.0
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC1Forge FC1Të verdhë 190' Titullar7.0
  • Canadian Premier LeagueHFX Wanderers1Cavalry FC368' Titullar7.0
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC1Vancouver FC062' Titullar7.2
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC3Atletico Ottawa1Të verdhë 164' Titullar6.8
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC2Forge FC1Asiste 190' Titullar8.2
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC5Inter Toronto FC079' Titullar6.3
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC1HFX Wanderers165' Titullar6.3
  • Canadian Premier LeagueAtletico Ottawa0Cavalry FC3Të verdhë 162' Titullar7.0

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 3; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 1, Asiste 12024 · Asiste: 32026 · Gola: 12026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6606.04.26 · Titullar: 90'18.04.26 · Titullar: 85'25.04.26 · Titullar: 88'18.05.26 · Nga stoli: 28'24.05.26 · Titullar: 26'31.05.26 · Titullar: 60'07.06.26 · Titullar: 65'11.06.26 · Titullar: 90'04.07.26 · Titullar: 62'18.07.26 · Titullar: 65'02.08.26 · Titullar: 79'15.08.26 · Titullar: 90'22.08.26 · Titullar: 64'29.08.26 · Titullar: 62'07.09.26 · Titullar: 68'19.09.26 · Titullar: 90'01.10.26 · Titullar: 62'03.10.26 · Nga stoli: 45'12.10.26 · Titullar: 77'01.11.26 · Titullar: 14'

Statistika të hollësishme20 ndeshje · 1310 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)17 (4)1.43 për 90
  • Driblime të suksesshme13 / 24

Pasimet

  • Pasime kyçe221.74 për 90
  • Saktësia e pasimeve82%569 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje43 · 9
  • Duele të fituara80 / 166
  • Faulle të fituara201.85 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Canadian Premier LeagueCavalry FC2011131081
2025Canadian Premier LeagueForge FC1002400
2024Scottish PremiershipFC Motherwell210393430
Gjithsej42142268111

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë