ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
De GraafschapMbrojtës

Gijs Bolk

Numri i fanellës
14
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Eerste Divisie

8Ndeshje6 herë titullar
621Minuta
0Gola
0Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.24
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje80
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 43 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.5B17.04.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 2 Emmen · Vlerësimi 6.57.1B09.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 De Graafschap · Vlerësimi 7.15.7H17.08.26 · De Graafschap 2 - 5 Jong AZ Alkmaar · Vlerësimi 5.7–H23.08.26 · VVV-Venlo 2 - 1 De Graafschap6.0H29.08.26 · De Graafschap 1 - 4 Almere City FC · Vlerësimi 6.06.7F11.09.26 · Emmen 1 - 2 De Graafschap · Vlerësimi 6.75.6H20.09.26 · De Graafschap 1 - 2 NAC Breda · Vlerësimi 5.67.1F27.09.26 · De Graafschap 1 - 0 FC Den Bosch · Vlerësimi 7.15.7B03.10.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · Vlerësimi 5.75.8H27.10.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 De Graafschap · Vlerësimi 5.8

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Vitesse Arnhem 6.3, MVV Maastricht 6.2, Waalwijk 5.6, Roda JC Kerkrade 6.5, Helmond Sport 7.1, Jong AZ Alkmaar 5.7, Almere City FC 6.0, Emmen 6.7, NAC Breda 5.6, FC Den Bosch 7.1, FC Eindhoven 5.7, Roda JC Kerkrade 5.8mes. 6.1903.04.26 · Vitesse Arnhem 3 - 3 Emmen · 6.306.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV Maastricht · 6.210.04.26 · Waalwijk 5 - 0 Emmen · 5.617.04.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 2 Emmen · 6.509.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 De Graafschap · 7.117.08.26 · De Graafschap 2 - 5 Jong AZ Alkmaar · 5.729.08.26 · De Graafschap 1 - 4 Almere City FC · 6.011.09.26 · Emmen 1 - 2 De Graafschap · 6.720.09.26 · De Graafschap 1 - 2 NAC Breda · 5.627.09.26 · De Graafschap 1 - 0 FC Den Bosch · 7.103.10.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · 5.727.10.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 De Graafschap · 5.85.87.1

Profili për 90 minuta26 ndeshje · 1900 min

Profili për 90 minuta: Pasime kyçe 1.78, Driblime 1.76, Saktësi pasimi 82%, Dyluftime 54%, Rikthime topi 4.14, Faulle të fituara 1.44Pasime kyçe: 1.78Driblime: 1.76Saktësi pasimi: 82%Dyluftime: 54%Rikthime topi: 4.14Faulle të fituara: 1.44Pasime kyçe1.78Driblime1.76Saktësi pasimi82%Dyluftime54%Rikthime topi4.14Faulle të fituara1.44
Profili për 90 minuta
Pasime kyçe1.78
Driblime1.76
Saktësi pasimi82%
Dyluftime54%
Rikthime topi4.14
Faulle të fituara1.44
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • KNVB CupRoda JC Kerkrade1De Graafschap0Të verdhë 190' Titullar5.8
  • Eerste DivisieFC Eindhoven2De Graafschap2Të verdhë 190' Titullar5.7
  • Eerste DivisieDe Graafschap1FC Den Bosch0Të verdhë 190' Titullar7.1
  • Eerste DivisieDe Graafschap1NAC Breda290' Titullar5.6
  • Eerste DivisieEmmen1De Graafschap272' Nga stoli6.7
  • Eerste DivisieDe Graafschap1Almere City FC490' Titullar6.0
  • Eerste DivisieVVV-Venlo2De Graafschap19' Nga stoli
  • Eerste DivisieDe Graafschap2Jong AZ Alkmaar5Të verdhë 190' Titullar5.7
  • Eerste DivisieHelmond Sport1De Graafschap190' Titullar7.1
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2Emmen2Të verdhë 190' Titullar6.5
  • Eerste DivisieWaalwijk5Emmen0Të verdhë 190' Titullar5.6
  • Eerste DivisieEmmen2MVV Maastricht190' Titullar6.2

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7713.02.26 · Titullar: 90'23.02.26 · Nga stoli: 22'09.03.26 · Nga stoli: 22'13.03.26 · Titullar: 90'20.03.26 · Titullar: 90'24.03.26 · Titullar: 90'28.03.26 · Titullar: 74'03.04.26 · Titullar: 90'06.04.26 · Titullar: 90'10.04.26 · Titullar: 90'17.04.26 · Titullar: 90'09.08.26 · Titullar: 90'17.08.26 · Titullar: 90'23.08.26 · Nga stoli: 9'29.08.26 · Titullar: 90'11.09.26 · Nga stoli: 72'20.09.26 · Titullar: 90'27.09.26 · Titullar: 90'03.10.26 · Titullar: 90'27.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme26 ndeshje · 1900 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)4
  • Driblime të suksesshme12 / 22

Pasimet

  • Pasime kyçe111.78 për 90
  • Saktësia e pasimeve82%1208 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje44 · 22
  • Duele të fituara104 / 192
  • Faulle të fituara121.44 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Eerste DivisieDe Graafschap80062130
2025Eerste DivisieEmmen3100158250
2024Eerste DivisieEmmen3001100
Gjithsej4200221480

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë