FC VoluntariMesfushor
G. Roemeratoe
- Numri i fanellës
- 80
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Superliga · World Cup
4Ndeshje3 herë titullar
222Minuta
1Gola
1Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.69
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje68
Gola + asiste për 90 min0.27
Numrat nga 64 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.5B17.03.26 · Almere City FC 2 - 2 Waalwijk · Vlerësimi 6.56.7H21.03.26 · Waalwijk 2 - 3 FC Den Bosch · Vlerësimi 6.76.8B06.04.26 · Helmond Sport 2 - 2 Waalwijk · Vlerësimi 6.86.2F10.04.26 · Waalwijk 5 - 0 Emmen · Vlerësimi 6.26.6H17.04.26 · ADO Den Haag 5 - 1 Waalwijk · Vlerësimi 6.66.7F24.04.26 · Waalwijk 4 - 1 Jong PSV Eindhoven · Vlerësimi 6.7–B21.06.26 · Ecuador 0 - 0 Curaçao6.4H19.10.26 · FC Voluntari 1 - 2 FCSB · Vlerësimi 6.47.3H24.10.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - 1 FC Voluntari · Vlerësimi 7.37.0H02.11.26 · FC Voluntari 1 - 2 FCV Farul Constanta · Vlerësimi 7.0
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta24 ndeshje · 1600 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.76 |
| Driblime | 0.83 |
| Saktësi pasimi | 85% |
| Dyluftime | 56% |
| Rikthime topi | 4.19 |
| Faulle të fituara | 1.45 |
Ndeshjet e fundit
- SuperligaFC Voluntari1FCV Farul Constanta290' Titullar7.0
- SuperligaAFK Csikszereda Miercurea Ciuc2FC Voluntari1Gola 175' Titullar7.3
- SuperligaFC Voluntari1FCSB2AAsiste 145' Titullar6.4
- World CupEcuador0Curaçao012' Nga stoli
- Eerste DivisieWaalwijk4Jong PSV Eindhoven145' Titullar6.7
- Eerste DivisieADO Den Haag5Waalwijk190' Titullar6.6
- Eerste DivisieWaalwijk5Emmen0Të verdhë 174' Titullar6.2
- Eerste DivisieHelmond Sport2Waalwijk273' Titullar6.8
- Eerste DivisieWaalwijk2FC Den Bosch384' Titullar6.7
- Eerste DivisieAlmere City FC2Waalwijk290' Titullar6.5
- Eerste DivisieWaalwijk2Jong AZ Alkmaar190' Titullar7.8
- Eerste DivisieVVV-Venlo0Waalwijk390' Titullar7.8
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme24 ndeshje · 1600 min
Sulmi
- Goditje (në portë)12 (3)1.76 për 90
- Driblime të suksesshme3 / 12
Pasimet
- Pasime kyçe5
- Saktësia e pasimeve85%713 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje50 · 20
- Duele të fituara74 / 131
- Faulle të fituara101.45 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | SuperligaFC Voluntari | 3 | 1 | 1 | 210 | 0 | 0 |
| World CupCuraçao | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | |
| 2025 | Eerste DivisieWaalwijk | 32 | 0 | 1 | 2290 | 6 | 0 |
| KNVB BekerWaalwijk | 2 | 0 | 1 | 147 | 0 | 0 | |
| 2024 | EredivisieWaalwijk | 25 | 1 | 1 | 1524 | 3 | 0 |
| KNVB BekerWaalwijk | 1 | 0 | 1 | 83 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 64 | 2 | 5 | 4266 | 9 | 0 | |
Klubet
- FC VoluntariAktual#80
- WaalwijkAktual#24
- CuraçaoAktual#6
