ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

György Komáromi

Numri i fanellës
7
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025NB I

18Ndeshje4 herë titullar
567Minuta
2Gola
1Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.56
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje43
Gola + asiste për 90 min0.42

Numrat nga 40 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.6B31.01.26 · Gyor ETO FC 2 - 2 Debreceni VSC · Vlerësimi 7.66.2F07.02.26 · Debreceni VSC 1 - 0 Paksi SE · Vlerësimi 6.25.7H13.02.26 · Ujpest FC 2 - 1 Debreceni VSC · Vlerësimi 5.77.2B22.02.26 · Zalaegerszeg TE 1 - 1 Debreceni VSC · Vlerësimi 7.2–B22.03.26 · Puskas Academy 1 - 1 Debreceni VSC6.0H05.04.26 · Debreceni VSC 0 - 2 Ferencvarosi TC · Vlerësimi 6.06.2B13.04.26 · Kisvarda Master Good 0 - 0 Debreceni VSC · Vlerësimi 6.26.2B26.04.26 · Debreceni VSC 1 - 1 Gyor ETO FC · Vlerësimi 6.2–H03.05.26 · Paksi SE 5 - 2 Debreceni VSC7.4F16.05.26 · Debreceni VSC 2 - 1 Ujpest FC · Vlerësimi 7.4

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Puskas Academy 6.0, Ferencvarosi TC 7.0, Kisvarda Master Good 5.9, Diosgyori VTK 6.1, Gyor ETO FC 7.6, Paksi SE 6.2, Ujpest FC 5.7, Zalaegerszeg TE 7.2, Ferencvarosi TC 6.0, Kisvarda Master Good 6.2, Gyor ETO FC 6.2, Ujpest FC 7.4mes. 6.4606.12.25 · Debreceni VSC 0 - 1 Puskas Academy · 6.014.12.25 · Ferencvarosi TC 0 - 1 Debreceni VSC · 7.021.12.25 · Debreceni VSC 0 - 1 Kisvarda Master Good · 5.925.01.26 · Debreceni VSC 3 - 2 Diosgyori VTK · 6.131.01.26 · Gyor ETO FC 2 - 2 Debreceni VSC · 7.607.02.26 · Debreceni VSC 1 - 0 Paksi SE · 6.213.02.26 · Ujpest FC 2 - 1 Debreceni VSC · 5.722.02.26 · Zalaegerszeg TE 1 - 1 Debreceni VSC · 7.205.04.26 · Debreceni VSC 0 - 2 Ferencvarosi TC · 6.013.04.26 · Kisvarda Master Good 0 - 0 Debreceni VSC · 6.226.04.26 · Debreceni VSC 1 - 1 Gyor ETO FC · 6.216.05.26 · Debreceni VSC 2 - 1 Ujpest FC · 7.47.47.6

Profili për 90 minuta14 ndeshje · 512 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.16, Pasime kyçe 2.23, Saktësi pasimi 70%, Dyluftime 42%, Faulle të fituara 1.97Gjuajtje: 2.16Pasime kyçe: 2.23Saktësi pasimi: 70%Dyluftime: 42%Faulle të fituara: 1.97Gjuajtje2.16Pasime kyçe2.23Saktësi pasimi70%Dyluftime42%Faulle të fituara1.97
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.16
Pasime kyçe2.23
Saktësi pasimi70%
Dyluftime42%
Faulle të fituara1.97
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • NB IDebreceni VSC2Ujpest FC1Gola 1Të verdhë 190' Titullar7.4
  • NB IPaksi SE5Debreceni VSC214' Nga stoli
  • NB IDebreceni VSC1Gyor ETO FC118' Nga stoli6.2
  • NB IKisvarda Master Good0Debreceni VSC021' Nga stoli6.2
  • NB IDebreceni VSC0Ferencvarosi TC224' Nga stoli6.0
  • NB IPuskas Academy1Debreceni VSC110' Nga stoli
  • NB IZalaegerszeg TE1Debreceni VSC160' Titullar7.2
  • NB IUjpest FC2Debreceni VSC1Të verdhë 120' Nga stoli5.7
  • NB IDebreceni VSC1Paksi SE089' Titullar6.2
  • NB IGyor ETO FC2Debreceni VSC2Gola 184' Titullar7.6
  • NB IDebreceni VSC3Diosgyori VTK224' Nga stoli6.1
  • NB IDebreceni VSC0Kisvarda Master Good1Të verdhë 126' Nga stoli5.9

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 7, Asiste 5; 2024: Gola 1, Asiste 1; 2025: Gola 2, Asiste 12023 · Gola: 72023 · Asiste: 52024 · Gola: 12024 · Asiste: 12025 · Gola: 22025 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 3522.08.24 · Nga stoli: 45'01.09.24 · Titullar: 80'22.08.25 · Nga stoli: 8'21.09.25 · Nga stoli: 11'27.09.25 · Nga stoli: 13'18.10.25 · Nga stoli: 23'06.12.25 · Nga stoli: 16'14.12.25 · Nga stoli: 16'21.12.25 · Nga stoli: 26'25.01.26 · Nga stoli: 24'31.01.26 · Titullar: 84'07.02.26 · Titullar: 89'13.02.26 · Nga stoli: 20'22.02.26 · Titullar: 60'22.03.26 · Nga stoli: 10'05.04.26 · Nga stoli: 24'13.04.26 · Nga stoli: 21'26.04.26 · Nga stoli: 18'03.05.26 · Nga stoli: 14'16.05.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme14 ndeshje · 512 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)8 (2)2.16 për 90
  • Driblime të suksesshme4 / 11

Pasimet

  • Pasime kyçe102.23 për 90
  • Saktësia e pasimeve70%94 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje4 · 2
  • Duele të fituara20 / 48
  • Faulle të fituara81.97 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025NB IDebreceni VSC182156730
2024NB IPuskas Academy41120600
UEFA Conference LeaguePuskas Academy2007110
2023NB IPuskas Academy1775109010
Gjithsej41107193450

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë