ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Lillestrom SKMesfushor

Filip Ottosson

Numri i fanellës
18
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Allsvenskan · Eliteserien · UEFA Europa League

20Ndeshje13 herë titullar
1141Minuta
1Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.54
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje65
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 82 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: AIK 6.9, Malmo FF 6.2, IF Brommapojkarna 6.1, IK Sirius FK 6.0, Degerfors IF 7.6, SK Brann 6.4, SCU Torreense 6.9, Viking FK 6.8, Molde FK 6.8, AC Sparta Praha 6.9, Real Sociedad 5.8, SK Brann 6.2mes. 6.5505.07.26 · IFK Goteborg 1 - 2 AIK · 6.912.07.26 · Malmo FF 4 - 0 IFK Goteborg · 6.217.07.26 · IFK Goteborg 2 - 1 IF Brommapojkarna · 6.126.07.26 · IK Sirius FK 4 - 1 IFK Goteborg · 6.002.08.26 · IFK Goteborg 2 - 0 Degerfors IF · 7.605.09.26 · SK Brann 1 - 2 Lillestrom SK · 6.417.09.26 · Lillestrom SK 1 - 2 SCU Torreense · 6.920.09.26 · Viking FK 3 - 0 Lillestrom SK · 6.811.10.26 · Lillestrom SK 2 - 2 Molde FK · 6.815.10.26 · AC Sparta Praha 1 - 1 Lillestrom SK · 6.922.10.26 · Lillestrom SK 0 - 6 Real Sociedad · 5.825.10.26 · Lillestrom SK 3 - 2 SK Brann · 6.26.27.6

Profili për 90 minuta24 ndeshje · 1500 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.25, Pasime kyçe 1.66, Driblime 0.88, Saktësi pasimi 85%, Dyluftime 49%, Rikthime topi 4.40, Faulle të fituara 0.81Gjuajtje: 1.25Pasime kyçe: 1.66Driblime: 0.88Saktësi pasimi: 85%Dyluftime: 49%Rikthime topi: 4.40Faulle të fituara: 0.81Gjuajtje1.25Pasime kyçe1.66Driblime0.88Saktësi pasimi85%Dyluftime49%Rikthime topi4.40Faulle të fituara0.81
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.25
Pasime kyçe1.66
Driblime0.88
Saktësi pasimi85%
Dyluftime49%
Rikthime topi4.40
Faulle të fituara0.81
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 5; 2025: Gola 1, Asiste 2; 2026: Gola 1, Asiste 02024 · Gola: 12024 · Asiste: 52025 · Gola: 12025 · Asiste: 22026 · Gola: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5823.04.26 · Titullar: 90'04.05.26 · Titullar: 55'09.05.26 · Nga stoli: 10'25.05.26 · Titullar: 77'31.05.26 · Titullar: 76'05.07.26 · Titullar: 80'12.07.26 · Nga stoli: 33'17.07.26 · Titullar: 27'26.07.26 · Nga stoli: 36'02.08.26 · Nga stoli: 26'16.08.26 · Nga stoli: 10'05.09.26 · Nga stoli: 15'12.09.26 · Nga stoli: 11'17.09.26 · Titullar: 76'20.09.26 · Titullar: 90'11.10.26 · Titullar: 90'15.10.26 · Titullar: 90'18.10.26 · Titullar: 90'22.10.26 · Titullar: 90'25.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme24 ndeshje · 1500 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)8 (5)1.25 për 90
  • Driblime të suksesshme5 / 7

Pasimet

  • Pasime kyçe141.66 për 90
  • Saktësia e pasimeve85%964 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje36 · 18
  • Duele të fituara46 / 93
  • Faulle të fituara30.81 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026AllsvenskanIFK Goteborg141076920
EliteserienLillestrom SK40020600
UEFA Europa LeagueLillestrom SK20016600
2025EliteserienSandefjord Fotball3012269130
2024EliteserienSandefjord Fotball2915261040
Gjithsej7937644290

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë