ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
MSK ZilinaMesfushor

F. Bzdyl

Kombësia
Poland
Mosha
18
Numri i fanellës
23
Vendlindja
Kraków
Emri i plotë
Fabian Bzdyl
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026First League

12Ndeshje10 herë titullar
209Minuta
1Gola
1Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.28
Gola + asiste3
Minuta për ndeshje70
Gola + asiste për 90 min0.38

Numrat nga 28 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.5B22.02.26 · FC Kosice 2 - 2 MSK Zilina · Vlerësimi 7.57.1H07.03.26 · MSK Zilina 0 - 1 FC Spartak Trnava · Vlerësimi 7.16.3F21.03.26 · MSK Zilina 3 - 1 FK DAC Dunajska Streda · Vlerësimi 6.36.3H04.04.26 · MFK Zemplin Michalovce 2 - 1 MSK Zilina · Vlerësimi 6.37.1H18.04.26 · MSK Zilina 0 - 1 SK Slovan Bratislava · Vlerësimi 7.15.9H25.04.26 · FK DAC Dunajska Streda 3 - 1 MSK Zilina · Vlerësimi 5.99.2F05.05.26 · MSK Zilina 3 - 2 MFK Zemplin Michalovce · Vlerësimi 9.26.5B26.07.26 · MSK Zilina 4 - 4 FC Kosice · Vlerësimi 6.57.9F02.08.26 · MFK Zemplin Michalovce 0 - 1 MSK Zilina · Vlerësimi 7.99.0B11.10.26 · MFK Ruzomberok 2 - 2 MSK Zilina · Vlerësimi 9.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: KFC Komarno 7.3, FC Spartak Trnava 8.2, FC Kosice 7.5, FC Spartak Trnava 7.1, FK DAC Dunajska Streda 6.3, MFK Zemplin Michalovce 6.3, SK Slovan Bratislava 7.1, FK DAC Dunajska Streda 5.9, MFK Zemplin Michalovce 9.2, FC Kosice 6.5, MFK Zemplin Michalovce 7.9, MFK Ruzomberok 9.0mes. 7.3608.02.26 · MSK Zilina 1 - 0 KFC Komarno · 7.315.02.26 · FC Spartak Trnava 0 - 0 MSK Zilina · 8.222.02.26 · FC Kosice 2 - 2 MSK Zilina · 7.507.03.26 · MSK Zilina 0 - 1 FC Spartak Trnava · 7.121.03.26 · MSK Zilina 3 - 1 FK DAC Dunajska Streda · 6.304.04.26 · MFK Zemplin Michalovce 2 - 1 MSK Zilina · 6.318.04.26 · MSK Zilina 0 - 1 SK Slovan Bratislava · 7.125.04.26 · FK DAC Dunajska Streda 3 - 1 MSK Zilina · 5.905.05.26 · MSK Zilina 3 - 2 MFK Zemplin Michalovce · 9.226.07.26 · MSK Zilina 4 - 4 FC Kosice · 6.502.08.26 · MFK Zemplin Michalovce 0 - 1 MSK Zilina · 7.911.10.26 · MFK Ruzomberok 2 - 2 MSK Zilina · 9.09.09.2

Profili për 90 minuta16 ndeshje · 944 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.29, Pasime kyçe 2.06, Driblime 1.60, Saktësi pasimi 87%, Dyluftime 65%, Rikthime topi 3.35, Faulle të fituara 2.68Gjuajtje: 2.29Pasime kyçe: 2.06Driblime: 1.60Saktësi pasimi: 87%Dyluftime: 65%Rikthime topi: 3.35Faulle të fituara: 2.68Gjuajtje2.29Pasime kyçe2.06Driblime1.60Saktësi pasimi87%Dyluftime65%Rikthime topi3.35Faulle të fituara2.68
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.29
Pasime kyçe2.06
Driblime1.60
Saktësi pasimi87%
Dyluftime65%
Rikthime topi3.35
Faulle të fituara2.68
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • First LeagueMFK Ruzomberok2MSK Zilina2Asiste 189' Titullar9.0
  • First LeagueMFK Zemplin Michalovce0MSK Zilina1Gola 190' Titullar7.9
  • First LeagueMSK Zilina4FC Kosice430' Nga stoli6.5
  • First LeagueMSK Zilina3MFK Zemplin Michalovce2Gola 190' Titullar9.2
  • First LeagueFK DAC Dunajska Streda3MSK Zilina190' Titullar5.9
  • First LeagueMSK Zilina0SK Slovan Bratislava180' Titullar7.1
  • First LeagueMFK Zemplin Michalovce2MSK Zilina122' Nga stoli6.3
  • First LeagueMSK Zilina3FK DAC Dunajska Streda133' Nga stoli6.3
  • First LeagueMSK Zilina0FC Spartak Trnava190' Titullar7.1
  • First LeagueFC Kosice2MSK Zilina290' Titullar7.5
  • First LeagueFC Spartak Trnava0MSK Zilina089' Titullar8.2
  • First LeagueMSK Zilina1KFC Komarno090' Titullar7.3

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 2, Asiste 0; 2025: Gola 1, Asiste 0; 2026: Gola 1, Asiste 12024 · Gola: 22025 · Gola: 12026 · Gola: 12026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5221.04.25 · Nga stoli: 10'04.05.25 · Nga stoli: 31'03.08.25 · Nga stoli: 27'24.08.25 · Nga stoli: 18'08.11.25 · Nga stoli: 8'22.11.25 · Nga stoli: 15'06.12.25 · Nga stoli: 12'14.12.25 · Nga stoli: 26'08.02.26 · Titullar: 90'15.02.26 · Titullar: 89'22.02.26 · Titullar: 90'07.03.26 · Titullar: 90'21.03.26 · Nga stoli: 33'04.04.26 · Nga stoli: 22'18.04.26 · Titullar: 80'25.04.26 · Titullar: 90'05.05.26 · Titullar: 90'26.07.26 · Nga stoli: 30'02.08.26 · Titullar: 90'11.10.26 · Titullar: 89'

Statistika të hollësishme16 ndeshje · 944 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)10 (6)2.29 për 90
  • Driblime të suksesshme11 / 17

Pasimet

  • Pasime kyçe152.06 për 90
  • Saktësia e pasimeve87%517 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje20 · 5
  • Duele të fituara67 / 103
  • Faulle të fituara252.68 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026First LeagueMSK Zilina121120920
2025EkstraklasaKS Cracovia2004500
First LeagueMSK Zilina131073500
2024EkstraklasaKS Cracovia102039900
Gjithsej3741138820

Klubet

Rreth

F. Bzdyl luan si mesfushor te MSK Zilina. Data dhe vendi i lindjes: 2 dhj 2007, Kraków (18 vjeç). Kombësia: Poland. Në sezonin 2026: 12 ndeshje, 209 minuta, 1 gol dhe 1 asistim.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë