ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Everton Morelli

Kombësia
Brazil
Mosha
28
Numri i fanellës
40
Vendlindja
Batatais
Emri i plotë
Everton Morelli Casimiro
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Brasileiro Serie B

33Ndeshje33 herë titullar
2761Minuta
10Gola
2Asiste
5Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.72
Gola + asiste3
Minuta për ndeshje81
Gola + asiste për 90 min0.33

Numrat nga 70 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

5.9H26.08.26 · Atletico Goianiense 3 - 0 Botafogo FC SP · Vlerësimi 5.97.4H29.08.26 · Botafogo FC SP 1 - 2 Cuiaba EC · Vlerësimi 7.45.8H04.09.26 · Nautico Capibaribe 1 - 0 Botafogo FC SP · Vlerësimi 5.86.4H10.09.26 · Botafogo FC SP 1 - 3 Gremio Novorizontino · Vlerësimi 6.46.1H15.09.26 · Botafogo FC SP 1 - 3 Goias EC · Vlerësimi 6.17.2B19.09.26 · Athletic Club MG 1 - 1 Botafogo FC SP · Vlerësimi 7.26.7F30.09.26 · Botafogo FC SP 2 - 0 AA Ponte Preta · Vlerësimi 6.76.7H03.10.26 · Botafogo FC SP 0 - 1 Vila Nova Goiania · Vlerësimi 6.77.8F08.10.26 · Operario Ferroviario EC 1 - 2 Botafogo FC SP · Vlerësimi 7.87.2F24.10.26 · Avai FC 0 - 2 Botafogo FC SP · Vlerësimi 7.2

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Sao Bernardo FC SP 7.0, Criciuma EC 6.6, Atletico Goianiense 5.9, Cuiaba EC 7.4, Nautico Capibaribe 5.8, Gremio Novorizontino 6.4, Goias EC 6.1, Athletic Club MG 7.2, AA Ponte Preta 6.7, Vila Nova Goiania 6.7, Operario Ferroviario EC 7.8, Avai FC 7.2mes. 6.7315.08.26 · Sao Bernardo FC SP 0 - 1 Botafogo FC SP · 7.020.08.26 · Botafogo FC SP 1 - 1 Criciuma EC · 6.626.08.26 · Atletico Goianiense 3 - 0 Botafogo FC SP · 5.929.08.26 · Botafogo FC SP 1 - 2 Cuiaba EC · 7.404.09.26 · Nautico Capibaribe 1 - 0 Botafogo FC SP · 5.810.09.26 · Botafogo FC SP 1 - 3 Gremio Novorizontino · 6.415.09.26 · Botafogo FC SP 1 - 3 Goias EC · 6.119.09.26 · Athletic Club MG 1 - 1 Botafogo FC SP · 7.230.09.26 · Botafogo FC SP 2 - 0 AA Ponte Preta · 6.703.10.26 · Botafogo FC SP 0 - 1 Vila Nova Goiania · 6.708.10.26 · Operario Ferroviario EC 1 - 2 Botafogo FC SP · 7.824.10.26 · Avai FC 0 - 2 Botafogo FC SP · 7.27.27.8

Profili për 90 minuta31 ndeshje · 2570 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.03, Pasime kyçe 1.05, Driblime 0.90, Saktësi pasimi 78%, Dyluftime 50%, Rikthime topi 2.79, Faulle të fituara 2.40Gjuajtje: 2.03Pasime kyçe: 1.05Driblime: 0.90Saktësi pasimi: 78%Dyluftime: 50%Rikthime topi: 2.79Faulle të fituara: 2.40Gjuajtje2.03Pasime kyçe1.05Driblime0.90Saktësi pasimi78%Dyluftime50%Rikthime topi2.79Faulle të fituara2.40
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.03
Pasime kyçe1.05
Driblime0.90
Saktësi pasimi78%
Dyluftime50%
Rikthime topi2.79
Faulle të fituara2.40
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Brasileiro Serie BAvai FC0Botafogo FC SP2Gola 185' Titullar7.2
  • Brasileiro Serie BOperario Ferroviario EC1Botafogo FC SP2Gola 190' Titullar7.8
  • Brasileiro Serie BBotafogo FC SP0Vila Nova Goiania190' Titullar6.7
  • Brasileiro Serie BBotafogo FC SP2AA Ponte Preta090' Titullar6.7
  • Brasileiro Serie BAthletic Club MG1Botafogo FC SP190' Titullar7.2
  • Brasileiro Serie BBotafogo FC SP1Goias EC362' Titullar6.1
  • Brasileiro Serie BBotafogo FC SP1Gremio Novorizontino377' Titullar6.4
  • Brasileiro Serie BNautico Capibaribe1Botafogo FC SP090' Titullar5.8
  • Brasileiro Serie BBotafogo FC SP1Cuiaba EC2Gola 190' Titullar7.4
  • Brasileiro Serie BAtletico Goianiense3Botafogo FC SP045' Titullar5.9
  • Brasileiro Serie BBotafogo FC SP1Criciuma EC190' Titullar6.6
  • Brasileiro Serie BSao Bernardo FC SP0Botafogo FC SP190' Titullar7.0

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 0; 2025: Gola 3, Asiste 1; 2026: Gola 10, Asiste 22024 · Gola: 12025 · Gola: 32025 · Asiste: 12026 · Gola: 102026 · Asiste: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8115.06.26 · Titullar: 90'01.07.26 · Titullar: 70'07.07.26 · Titullar: 90'11.07.26 · Titullar: 90'18.07.26 · Titullar: 21'24.07.26 · Titullar: 90'29.07.26 · Titullar: 90'08.08.26 · Titullar: 90'15.08.26 · Titullar: 90'20.08.26 · Titullar: 90'26.08.26 · Titullar: 45'29.08.26 · Titullar: 90'04.09.26 · Titullar: 90'10.09.26 · Titullar: 77'15.09.26 · Titullar: 62'19.09.26 · Titullar: 90'30.09.26 · Titullar: 90'03.10.26 · Titullar: 90'08.10.26 · Titullar: 90'24.10.26 · Titullar: 85'

Statistika të hollësishme31 ndeshje · 2570 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)51 (19)2.03 për 90
  • Driblime të suksesshme15 / 29

Pasimet

  • Pasime kyçe201.05 për 90
  • Saktësia e pasimeve78%778 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje38 · 24
  • Duele të fituara150 / 301
  • Faulle të fituara562.40 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Brasileiro Serie BBotafogo FC SP33102276150
2025Brasileiro Serie BCriciuma EC121178650
Catarinense - 1Criciuma EC122–96810
2024Brasileiro Serie BCoritiba2610158110
Gjithsej831436096120

Klubet

Rreth

Everton Morelli luan si mesfushor te Botafogo FC SP. Data dhe vendi i lindjes: 4 nën 1997, Batatais (28 vjeç). Kombësia: Brazil. Në sezonin 2026: 33 ndeshje, 2761 minuta, 10 gola dhe 2 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë