ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Ethan Clavreul

Numri i fanellës
20
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Ligue 2

10Ndeshje5 herë titullar
586Minuta
2Gola
4Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.70
Gola + asiste6
Minuta për ndeshje59
Gola + asiste për 90 min0.92

Numrat nga 40 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.2H08.08.26 · Rodez 3 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 7.27.6F14.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 Nantes · Vlerësimi 7.66.2H28.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · Vlerësimi 6.27.5H04.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · Vlerësimi 7.57.7H11.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 7.75.9B18.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Sochaux Montbeliard · Vlerësimi 5.97.0H09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 7.06.0B16.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont Foot · Vlerësimi 6.05.9H23.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 5.96.0F30.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · Vlerësimi 6.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Rouen 1899 6.0, FC Rouen 1899 5.9, Rodez 7.2, Nantes 7.6, Grenoble Foot 38 6.2, Red Star FC 7.5, Dijon 7.7, Sochaux Montbeliard 5.9, Pau FC 7.0, Clermont Foot 6.0, Nancy Lorraine 5.9, US Boulogne 6.0mes. 6.5819.05.26 · FC Rouen 1899 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.024.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · 5.908.08.26 · Rodez 3 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.214.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 Nantes · 7.628.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · 6.204.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · 7.511.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.718.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Sochaux Montbeliard · 5.909.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.016.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont Foot · 6.023.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.930.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · 6.06.07.7

Profili për 90 minuta28 ndeshje · 1081 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.12, Pasime kyçe 2.72, Driblime 2.29, Saktësi pasimi 68%, Dyluftime 39%, Rikthime topi 4.82, Faulle të fituara 2.76Gjuajtje: 2.12Pasime kyçe: 2.72Driblime: 2.29Saktësi pasimi: 68%Dyluftime: 39%Rikthime topi: 4.82Faulle të fituara: 2.76Gjuajtje2.12Pasime kyçe2.72Driblime2.29Saktësi pasimi68%Dyluftime39%Rikthime topi4.82Faulle të fituara2.76
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.12
Pasime kyçe2.72
Driblime2.29
Saktësi pasimi68%
Dyluftime39%
Rikthime topi4.82
Faulle të fituara2.76
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 5, Asiste 0; 2026: Gola 2, Asiste 42025 · Gola: 52026 · Gola: 22026 · Asiste: 4

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 3630.01.26 · Nga stoli: 11'07.02.26 · Nga stoli: 15'27.02.26 · Nga stoli: 1'06.03.26 · Nga stoli: 11'20.04.26 · Nga stoli: 23'24.04.26 · Nga stoli: 9'02.05.26 · Nga stoli: 10'09.05.26 · Nga stoli: 17'19.05.26 · Nga stoli: 15'24.05.26 · Nga stoli: 15'08.08.26 · Nga stoli: 24'14.08.26 · Nga stoli: 73'28.08.26 · Nga stoli: 45'04.09.26 · Titullar: 90'11.09.26 · Titullar: 76'18.09.26 · Titullar: 90'09.10.26 · Titullar: 61'16.10.26 · Nga stoli: 45'23.10.26 · Titullar: 63'30.10.26 · Nga stoli: 19'

Statistika të hollësishme28 ndeshje · 1081 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)15 (9)2.12 për 90
  • Driblime të suksesshme9 / 19

Pasimet

  • Pasime kyçe142.72 për 90
  • Saktësia e pasimeve68%222 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje13 · 6
  • Duele të fituara51 / 130
  • Faulle të fituara192.76 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC102458610
2025Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC2008610
Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC285089240
Gjithsej4074156460

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë