Santa ClaraMbrojtës
Emanuel Moreira
- Numri i fanellës
- 21
Mbrojtës
Sezoni 2026Liga Portugal
8Ndeshje8 herë titullar
707Minuta
0Gola
0Asiste
4Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.52
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje89
Gola + asiste për 90 min0.10
Numrat nga 19 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
5.0H17.04.26 · Academico de Viseu FC 3 - 0 CD Feirense · Vlerësimi 5.06.8F15.08.26 · Academico de Viseu FC 0 - 1 Santa Clara · Vlerësimi 6.87.3F23.08.26 · Santa Clara 1 - 0 Famalicao · Vlerësimi 7.36.0B29.08.26 · FC Alverca 1 - 1 Santa Clara · Vlerësimi 6.07.3F06.09.26 · Santa Clara 4 - 0 Rio Ave · Vlerësimi 7.36.7F13.09.26 · FC Arouca 1 - 2 Santa Clara · Vlerësimi 6.77.1B20.09.26 · Santa Clara 0 - 0 Braga · Vlerësimi 7.16.7F10.10.26 · Casa Pia AC 0 - 1 Santa Clara · Vlerësimi 6.75.8H26.10.26 · Santa Clara 1 - 2 SL Benfica · Vlerësimi 5.86.5F01.11.26 · CS Maritimo 0 - 2 Santa Clara · Vlerësimi 6.5
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta13 ndeshje · 1157 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.75 |
| Pasime kyçe | 1.00 |
| Driblime | 0.75 |
| Saktësi pasimi | 80% |
| Dyluftime | 41% |
| Rikthime topi | 3.60 |
| Faulle të fituara | 1.00 |
Ndeshjet e fundit
- Liga PortugalCS Maritimo0Santa Clara2AAsiste 190' Titullar6.5
- Liga PortugalSanta Clara1SL Benfica2Të verdhë 190' Titullar5.8
- Liga PortugalCasa Pia AC0Santa Clara1Të verdhë 177' Titullar6.7
- Liga PortugalSanta Clara0Braga090' Titullar7.1
- Liga PortugalFC Arouca1Santa Clara2Të verdhë 190' Titullar6.7
- Liga PortugalSanta Clara4Rio Ave090' Titullar7.3
- Liga PortugalFC Alverca1Santa Clara1Të verdhë 190' Titullar6.0
- Liga PortugalSanta Clara1Famalicao090' Titullar7.3
- Liga PortugalAcademico de Viseu FC0Santa Clara190' Titullar6.8
- Liga Portugal 2Academico de Viseu FC3CD Feirense0Të verdhë 190' Titullar5.0
- Liga Portugal 2SC Farense0CD Feirense190' Titullar6.7
- Liga Portugal 2CD Feirense1Sporting CP B290' Titullar5.5
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura19 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme13 ndeshje · 1157 min
Sulmi
- Goditje (në portë)3 (0)0.75 për 90
- Driblime të suksesshme3 / 3
Pasimet
- Pasime kyçe61.00 për 90
- Saktësia e pasimeve80%528 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje4 · 14
- Duele të fituara27 / 66
- Faulle të fituara61.00 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga PortugalSanta Clara | 8 | 0 | 0 | 707 | 4 | 0 |
| 2025 | Liga Portugal 2CD Feirense | 7 | 0 | 0 | 630 | 3 | 0 |
| 2024 | Liga Portugal 2CD Feirense | 3 | 0 | 0 | 194 | 1 | 0 |
| Gjithsej | 18 | 0 | 0 | 1531 | 8 | 0 | |
Klubet
- Santa ClaraAktual#21
- CD FeirenseAktual#21