ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Gyor ETO FCMesfushor

Efraim Bödő

Numri i fanellës
20
Mesfushor

Sezoni 2026Superliga

4Ndeshje3 herë titullar
219Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar5.92
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje53
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 36 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.3H06.04.26 · Petrolul Ploiesti 2 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · Vlerësimi 6.36.0F13.04.26 · FC Metaloglobus Bucuresti 0 - 1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · Vlerësimi 6.06.0F18.04.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 3 - 2 AFC Unirea Slobozia · Vlerësimi 6.06.2B24.04.26 · AFC Hermannstadt 0 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · Vlerësimi 6.25.9F01.05.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1 - 0 FCSB · Vlerësimi 5.96.0H08.05.26 · FC UTA Arad 1 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · Vlerësimi 6.05.3H20.07.26 · Corvinul 1921 Hunedoara 3 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · Vlerësimi 5.35.8H26.07.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 0 - 2 FCSB · Vlerësimi 5.85.7H31.07.26 · FC Arges 1 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · Vlerësimi 5.76.0H08.08.26 · FCV Farul Constanta 3 - 2 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · Vlerësimi 6.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Otelul Galati 6.1, FCV Farul Constanta 6.0, Petrolul Ploiesti 6.3, FC Metaloglobus Bucuresti 6.0, AFC Unirea Slobozia 6.0, AFC Hermannstadt 6.2, FCSB 5.9, FC UTA Arad 6.0, Corvinul 1921 Hunedoara 5.3, FCSB 5.8, FC Arges 5.7, FCV Farul Constanta 6.0mes. 5.9414.03.26 · FC Otelul Galati 2 - 3 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · 6.121.03.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1 - 1 FCV Farul Constanta · 6.006.04.26 · Petrolul Ploiesti 2 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · 6.313.04.26 · FC Metaloglobus Bucuresti 0 - 1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · 6.018.04.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 3 - 2 AFC Unirea Slobozia · 6.024.04.26 · AFC Hermannstadt 0 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · 6.201.05.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1 - 0 FCSB · 5.908.05.26 · FC UTA Arad 1 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · 6.020.07.26 · Corvinul 1921 Hunedoara 3 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · 5.326.07.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 0 - 2 FCSB · 5.831.07.26 · FC Arges 1 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · 5.708.08.26 · FCV Farul Constanta 3 - 2 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · 6.06.06.3

Profili për 90 minuta26 ndeshje · 1662 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.55, Driblime 1.30, Saktësi pasimi 74%, Dyluftime 47%, Rikthime topi 2.55, Faulle të fituara 2.03Gjuajtje: 1.55Driblime: 1.30Saktësi pasimi: 74%Dyluftime: 47%Rikthime topi: 2.55Faulle të fituara: 2.03Gjuajtje1.55Driblime1.30Saktësi pasimi74%Dyluftime47%Rikthime topi2.55Faulle të fituara2.03
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.55
Driblime1.30
Saktësi pasimi74%
Dyluftime47%
Rikthime topi2.55
Faulle të fituara2.03
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • SuperligaFCV Farul Constanta3AFK Csikszereda Miercurea Ciuc262' Titullar6.0
  • SuperligaFC Arges1AFK Csikszereda Miercurea Ciuc025' Nga stoli5.7
  • SuperligaAFK Csikszereda Miercurea Ciuc0FCSB266' Titullar5.8
  • SuperligaCorvinul 1921 Hunedoara3AFK Csikszereda Miercurea Ciuc066' Titullar5.3
  • SuperligaFC UTA Arad1AFK Csikszereda Miercurea Ciuc089' Titullar6.0
  • SuperligaAFK Csikszereda Miercurea Ciuc1FCSB0Të verdhë 189' Titullar5.9
  • SuperligaAFC Hermannstadt0AFK Csikszereda Miercurea Ciuc020' Nga stoli6.2
  • SuperligaAFK Csikszereda Miercurea Ciuc3AFC Unirea Slobozia219' Nga stoli6.0
  • SuperligaFC Metaloglobus Bucuresti0AFK Csikszereda Miercurea Ciuc117' Nga stoli6.0
  • SuperligaPetrolul Ploiesti2AFK Csikszereda Miercurea Ciuc077' Titullar6.3
  • SuperligaAFK Csikszereda Miercurea Ciuc1FCV Farul Constanta190' Titullar6.0
  • SuperligaFC Otelul Galati2AFK Csikszereda Miercurea Ciuc390' Titullar6.1

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 3, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02025 · Gola: 3

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6518.01.26 · Titullar: 76'26.01.26 · Titullar: 78'01.02.26 · Nga stoli: 23'04.02.26 · Titullar: 71'14.02.26 · Titullar: 90'23.02.26 · Titullar: 84'01.03.26 · Titullar: 89'06.03.26 · Titullar: 78'14.03.26 · Titullar: 90'21.03.26 · Titullar: 90'06.04.26 · Titullar: 77'13.04.26 · Nga stoli: 17'18.04.26 · Nga stoli: 19'24.04.26 · Nga stoli: 20'01.05.26 · Titullar: 89'08.05.26 · Titullar: 89'20.07.26 · Titullar: 66'26.07.26 · Titullar: 66'31.07.26 · Nga stoli: 25'08.08.26 · Titullar: 62'

Statistika të hollësishme26 ndeshje · 1662 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)12 (3)1.55 për 90
  • Driblime të suksesshme6 / 10

Pasimet

  • Pasime kyçe3
  • Saktësia e pasimeve74%303 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje16 · 6
  • Duele të fituara56 / 120
  • Faulle të fituara162.03 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026SuperligaAFK Csikszereda Miercurea Ciuc40021900
2025SuperligaAFK Csikszereda Miercurea Ciuc3230213951
Gjithsej3630235851

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë