ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
VVV-VenloMesfushor

Edhy Zuliani

Numri i fanellës
7
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Eerste Divisie

10Ndeshje10 herë titullar
839Minuta
4Gola
1Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.33
Gola + asiste5
Minuta për ndeshje84
Gola + asiste për 90 min0.54

Numrat nga 29 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

5.3H07.08.26 · VVV-Venlo 3 - 4 Heracles Almelo · Vlerësimi 5.39.2F14.08.26 · NAC Breda 0 - 2 VVV-Venlo · Vlerësimi 9.26.4F23.08.26 · VVV-Venlo 2 - 1 De Graafschap · Vlerësimi 6.48.1F30.08.26 · VVV-Venlo 4 - 0 Emmen · Vlerësimi 8.16.8H04.09.26 · Helmond Sport 4 - 2 VVV-Venlo · Vlerësimi 6.88.6F11.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · Vlerësimi 8.66.8F18.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · Vlerësimi 6.86.5H26.09.26 · FC Volendam 3 - 2 VVV-Venlo · Vlerësimi 6.57.2F04.10.26 · VVV-Venlo 2 - 0 Roda JC Kerkrade · Vlerësimi 7.28.4F09.10.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 3 VVV-Venlo · Vlerësimi 8.4

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Nancy Lorraine 7.8, Stade Reims 6.4, Heracles Almelo 5.3, NAC Breda 9.2, De Graafschap 6.4, Emmen 8.1, Helmond Sport 6.8, TOP Oss 8.6, Jong FC Utrecht 6.8, FC Volendam 6.5, Roda JC Kerkrade 7.2, Jong Ajax Amsterdam 8.4mes. 7.2902.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · 7.809.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · 6.407.08.26 · VVV-Venlo 3 - 4 Heracles Almelo · 5.314.08.26 · NAC Breda 0 - 2 VVV-Venlo · 9.223.08.26 · VVV-Venlo 2 - 1 De Graafschap · 6.430.08.26 · VVV-Venlo 4 - 0 Emmen · 8.104.09.26 · Helmond Sport 4 - 2 VVV-Venlo · 6.811.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · 8.618.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · 6.826.09.26 · FC Volendam 3 - 2 VVV-Venlo · 6.504.10.26 · VVV-Venlo 2 - 0 Roda JC Kerkrade · 7.209.10.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 3 VVV-Venlo · 8.48.49.2

Profili për 90 minuta17 ndeshje · 1035 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.95, Pasime kyçe 2.41, Driblime 1.72, Saktësi pasimi 77%, Dyluftime 44%, Rikthime topi 3.00, Faulle të fituara 1.97Gjuajtje: 1.95Pasime kyçe: 2.41Driblime: 1.72Saktësi pasimi: 77%Dyluftime: 44%Rikthime topi: 3.00Faulle të fituara: 1.97Gjuajtje1.95Pasime kyçe2.41Driblime1.72Saktësi pasimi77%Dyluftime44%Rikthime topi3.00Faulle të fituara1.97
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.95
Pasime kyçe2.41
Driblime1.72
Saktësi pasimi77%
Dyluftime44%
Rikthime topi3.00
Faulle të fituara1.97
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0VVV-Venlo3Gola 178' Titullar8.4
  • Eerste DivisieVVV-Venlo2Roda JC Kerkrade0Të verdhë 172' Titullar7.2
  • Eerste DivisieFC Volendam3VVV-Venlo278' Titullar6.5
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1VVV-Venlo376' Titullar6.8
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3TOP Oss190' Titullar8.6
  • Eerste DivisieHelmond Sport4VVV-Venlo290' Titullar6.8
  • Eerste DivisieVVV-Venlo4Emmen0Gola 1Asiste 1Të verdhë 190' Titullar8.1
  • Eerste DivisieVVV-Venlo2De Graafschap185' Titullar6.4
  • Eerste DivisieNAC Breda0VVV-Venlo22Gola 290' Titullar9.2
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3Heracles Almelo4Të verdhë 190' Titullar5.3
  • Ligue 2Stade Reims5Pau FC316' Nga stoli6.4
  • Ligue 2Pau FC1Nancy Lorraine366' Titullar7.8

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 1; 2026: Gola 4, Asiste 12025 · Asiste: 12026 · Gola: 42026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5524.10.25 · Nga stoli: 22'28.10.25 · Nga stoli: 35'03.11.25 · Nga stoli: 9'08.11.25 · Nga stoli: 33'06.12.25 · Nga stoli: 35'12.12.25 · Nga stoli: 13'16.01.26 · Nga stoli: 23'24.04.26 · Nga stoli: 10'02.05.26 · Titullar: 66'09.05.26 · Nga stoli: 16'07.08.26 · Titullar: 90'14.08.26 · Titullar: 90'23.08.26 · Titullar: 85'30.08.26 · Titullar: 90'04.09.26 · Titullar: 90'11.09.26 · Titullar: 90'18.09.26 · Titullar: 76'26.09.26 · Titullar: 78'04.10.26 · Titullar: 72'09.10.26 · Titullar: 78'

Statistika të hollësishme17 ndeshje · 1035 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)15 (7)1.95 për 90
  • Driblime të suksesshme15 / 42

Pasimet

  • Pasime kyçe222.41 për 90
  • Saktësia e pasimeve77%361 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje23 · 10
  • Duele të fituara63 / 143
  • Faulle të fituara211.97 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Eerste DivisieVVV-Venlo104183930
2025Ligue 2Pau FC170148520
2024Coupe de FranceToulouse1001100
Ligue 1Toulouse100800
Gjithsej2942134350

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë