ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
KVC WesterloMbrojtës

Dylan Ourega

Numri i fanellës
3
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Pro League

9Ndeshje9 herë titullar
746Minuta
1Gola
1Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.98
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje78
Gola + asiste për 90 min0.23

Numrat nga 48 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Sporting de Charleroi 6.5, Standard Liege 7.1, KRC Genk 6.0, Royale Union Saint-Gilloise 6.8, KRC Genk 7.4, Lommel SK 6.0, SV Zulte Waregem 6.6, KV Mechelen 7.5, Standard Liege 6.6, Sint Truidense VV 7.4, Royal Antwerp FC 8.0, SK Beveren 7.5mes. 6.9505.04.26 · KVC Westerlo 2 - 0 Sporting de Charleroi · 6.511.04.26 · Standard Liege 1 - 2 KVC Westerlo · 7.118.04.26 · KVC Westerlo 1 - 2 KRC Genk · 6.008.08.26 · KVC Westerlo 1 - 5 Royale Union Saint-Gilloise · 6.815.08.26 · KRC Genk 3 - 2 KVC Westerlo · 7.423.08.26 · Lommel SK 4 - 0 KVC Westerlo · 6.030.08.26 · KVC Westerlo 2 - 2 SV Zulte Waregem · 6.605.09.26 · KV Mechelen 0 - 4 KVC Westerlo · 7.512.09.26 · KVC Westerlo 4 - 2 Standard Liege · 6.620.09.26 · Sint Truidense VV 0 - 2 KVC Westerlo · 7.411.10.26 · KVC Westerlo 5 - 1 Royal Antwerp FC · 8.024.10.26 · KVC Westerlo 4 - 4 SK Beveren · 7.57.58.0

Profili për 90 minuta25 ndeshje · 1751 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.12, Pasime kyçe 1.94, Driblime 1.92, Saktësi pasimi 81%, Dyluftime 54%, Rikthime topi 4.02, Faulle të fituara 2.67Gjuajtje: 1.12Pasime kyçe: 1.94Driblime: 1.92Saktësi pasimi: 81%Dyluftime: 54%Rikthime topi: 4.02Faulle të fituara: 2.67Gjuajtje1.12Pasime kyçe1.94Driblime1.92Saktësi pasimi81%Dyluftime54%Rikthime topi4.02Faulle të fituara2.67
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.12
Pasime kyçe1.94
Driblime1.92
Saktësi pasimi81%
Dyluftime54%
Rikthime topi4.02
Faulle të fituara2.67
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 1; 2025: Gola 2, Asiste 4; 2026: Gola 1, Asiste 12024 · Asiste: 12025 · Gola: 22025 · Asiste: 42026 · Gola: 12026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6819.12.25 · Nga stoli: 28'03.01.26 · Titullar: 87'19.01.26 · Titullar: 85'25.01.26 · Titullar: 90'31.01.26 · Titullar: 90'06.02.26 · Titullar: 76'22.02.26 · Nga stoli: 24'01.03.26 · Nga stoli: 26'05.04.26 · Nga stoli: 28'11.04.26 · Nga stoli: 45'18.04.26 · Nga stoli: 34'08.08.26 · Titullar: 68'15.08.26 · Titullar: 90'23.08.26 · Titullar: 90'30.08.26 · Titullar: 77'05.09.26 · Titullar: 90'12.09.26 · Titullar: 90'20.09.26 · Titullar: 90'11.10.26 · Titullar: 90'24.10.26 · Titullar: 61'

Statistika të hollësishme25 ndeshje · 1751 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)12 (5)1.12 për 90
  • Driblime të suksesshme26 / 59

Pasimet

  • Pasime kyçe171.94 për 90
  • Saktësia e pasimeve81%647 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje44 · 16
  • Duele të fituara122 / 226
  • Faulle të fituara462.67 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Pro LeagueKVC Westerlo91174600
2025Coupe de FranceEn Avant Guingamp1002800
Ligue 2En Avant Guingamp1813108730
Pro LeagueKVC Westerlo81141321
2024Coupe de FranceEn Avant Guingamp30126210
Ligue 2En Avant Guingamp90066100
Gjithsej4836319761

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë