SK Artis BrnoMbrojtës
Dominik Plechatý
- Numri i fanellës
- 4
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026First League
12Ndeshje12 herë titullar
1080Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.72
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 48 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.3H09.08.26 · SK Artis Brno 1 - 2 SK Sigma Olomouc · Vlerësimi 6.36.7H16.08.26 · FC Banik Ostrava 1 - 0 SK Artis Brno · Vlerësimi 6.75.4H22.08.26 · SK Artis Brno 0 - 4 AC Sparta Praha · Vlerësimi 5.47.5F29.08.26 · FK Pardubice 1 - 2 SK Artis Brno · Vlerësimi 7.56.2H05.09.26 · SK Artis Brno 0 - 3 FC Viktoria Plzen · Vlerësimi 6.26.4H12.09.26 · FC Zbrojovka Brno 2 - 1 SK Artis Brno · Vlerësimi 6.47.0B19.09.26 · SK Artis Brno 0 - 0 FC Slovan Liberec · Vlerësimi 7.06.6F10.10.26 · FC Hradec Kralove 2 - 4 SK Artis Brno · Vlerësimi 6.67.7B24.10.26 · FK Teplice 0 - 0 SK Artis Brno · Vlerësimi 7.77.4B31.10.26 · SK Artis Brno 2 - 2 FC Zlin · Vlerësimi 7.4
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta19 ndeshje · 1710 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.83 |
| Pasime kyçe | 0.33 |
| Driblime | 0.75 |
| Saktësi pasimi | 87% |
| Dyluftime | 66% |
| Rikthime topi | 3.93 |
| Faulle të fituara | 1.58 |
Ndeshjet e fundit
- First LeagueSK Artis Brno2FC Zlin290' Titullar7.4
- First LeagueFK Teplice0SK Artis Brno090' Titullar7.7
- First LeagueFC Hradec Kralove2SK Artis Brno4Të verdhë 190' Titullar6.6
- First LeagueSK Artis Brno0FC Slovan Liberec090' Titullar7.0
- First LeagueFC Zbrojovka Brno2SK Artis Brno190' Titullar6.4
- First LeagueSK Artis Brno0FC Viktoria Plzen390' Titullar6.2
- First LeagueFK Pardubice1SK Artis Brno290' Titullar7.5
- First LeagueSK Artis Brno0AC Sparta Praha490' Titullar5.4
- First LeagueFC Banik Ostrava1SK Artis Brno090' Titullar6.7
- First LeagueSK Artis Brno1SK Sigma Olomouc290' Titullar6.3
- First League1.FC Slovacko1SK Artis Brno190' Titullar6.7
- First LeagueSK Artis Brno2FK Mlada Boleslav490' Titullar6.2
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme19 ndeshje · 1710 min
Sulmi
- Goditje (në portë)5 (1)0.83 për 90
- Driblime të suksesshme3 / 6
Pasimet
- Pasime kyçe10.33 për 90
- Saktësia e pasimeve87%790 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje29 · 30
- Duele të fituara106 / 160
- Faulle të fituara191.58 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | First LeagueSK Artis Brno | 12 | 0 | 0 | 1080 | 1 | 0 |
| 2025 | First LeagueFC Slovan Liberec | 13 | 1 | 0 | 975 | 2 | 0 |
| First LeagueSK Artis Brno | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2024 | First LeagueFC Slovan Liberec | 21 | 0 | 2 | 1890 | 5 | 0 |
| Gjithsej | 48 | 1 | 2 | 4125 | 8 | 0 | |
Klubet
- SK Artis BrnoAktual#4
- FC Slovan LiberecAktual#2
