ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
SL Benfica BMbrojtës

Daniel Banjaqui

Numri i fanellës
58
Mbrojtës

Sezoni 2026Liga Portugal · UEFA Europa League

3Ndeshje3 herë titullar
261Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.85
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje84
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 14 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.9B01.02.26 · CD Tondela 0 - 0 SL Benfica · Vlerësimi 6.96.8F14.02.26 · SL Benfica B 4 - 2 FC Felgueiras 1932 · Vlerësimi 6.86.4B01.03.26 · FC Penafiel 1 - 1 SL Benfica B · Vlerësimi 6.46.2H14.03.26 · Pacos Ferreira 1 - 0 SL Benfica B · Vlerësimi 6.26.6F22.03.26 · SL Benfica B 1 - 0 SC Farense · Vlerësimi 6.66.5H26.04.26 · SL Benfica B 1 - 2 CS Maritimo · Vlerësimi 6.56.9H15.05.26 · Porto B 2 - 0 SL Benfica B · Vlerësimi 6.97.5F09.09.26 · Moreirense 0 - 4 SL Benfica · Vlerësimi 7.56.7F13.09.26 · SL Benfica 3 - 1 Gil Vicente · Vlerësimi 6.78.0F16.09.26 · AC Milan 0 - 2 SL Benfica · Vlerësimi 8.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: UD Oliveirense 6.5, Estrela Amadora 8.4, CD Tondela 6.9, FC Felgueiras 1932 6.8, FC Penafiel 6.4, Pacos Ferreira 6.2, SC Farense 6.6, CS Maritimo 6.5, Porto B 6.9, Moreirense 7.5, Gil Vicente 6.7, AC Milan 8.0mes. 6.9506.12.25 · SL Benfica B 2 - 0 UD Oliveirense · 6.525.01.26 · SL Benfica 4 - 0 Estrela Amadora · 8.401.02.26 · CD Tondela 0 - 0 SL Benfica · 6.914.02.26 · SL Benfica B 4 - 2 FC Felgueiras 1932 · 6.801.03.26 · FC Penafiel 1 - 1 SL Benfica B · 6.414.03.26 · Pacos Ferreira 1 - 0 SL Benfica B · 6.222.03.26 · SL Benfica B 1 - 0 SC Farense · 6.626.04.26 · SL Benfica B 1 - 2 CS Maritimo · 6.515.05.26 · Porto B 2 - 0 SL Benfica B · 6.909.09.26 · Moreirense 0 - 4 SL Benfica · 7.513.09.26 · SL Benfica 3 - 1 Gil Vicente · 6.716.09.26 · AC Milan 0 - 2 SL Benfica · 8.08.08.4

Profili për 90 minuta13 ndeshje · 972 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.78, Pasime kyçe 1.79, Driblime 1.97, Saktësi pasimi 83%, Dyluftime 49%, Rikthime topi 3.20, Faulle të fituara 1.83Gjuajtje: 1.78Pasime kyçe: 1.79Driblime: 1.97Saktësi pasimi: 83%Dyluftime: 49%Rikthime topi: 3.20Faulle të fituara: 1.83Gjuajtje1.78Pasime kyçe1.79Driblime1.97Saktësi pasimi83%Dyluftime49%Rikthime topi3.20Faulle të fituara1.83
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.78
Pasime kyçe1.79
Driblime1.97
Saktësi pasimi83%
Dyluftime49%
Rikthime topi3.20
Faulle të fituara1.83
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura14 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 14 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7610.08.25 · Titullar: 90'06.12.25 · Nga stoli: 29'17.12.25 · Nga stoli: 11'25.01.26 · Titullar: 90'01.02.26 · Titullar: 63'14.02.26 · Titullar: 68'01.03.26 · Titullar: 90'14.03.26 · Titullar: 90'22.03.26 · Titullar: 90'26.04.26 · Titullar: 90'15.05.26 · Titullar: 90'09.09.26 · Titullar: 90'13.09.26 · Titullar: 81'16.09.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme13 ndeshje · 972 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)7 (2)1.78 për 90
  • Driblime të suksesshme21 / 54

Pasimet

  • Pasime kyçe91.79 për 90
  • Saktësia e pasimeve83%393 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje24 · 7
  • Duele të fituara66 / 135
  • Faulle të fituara141.83 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Liga PortugalSL Benfica20017100
UEFA Europa LeagueSL Benfica1009010
2025Liga PortugalSL Benfica20015300
Liga Portugal 2SL Benfica B80063710
Taca de PortugalSL Benfica1001100
Gjithsej1400106220

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë