ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
KRC GenkMesfushor

Bryan Heynen

Kombësia
Belgium
Mosha
29
Numri i fanellës
8
Vendlindja
Bree
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Pro League

8Ndeshje8 herë titullar
713Minuta
1Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.33
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje92
Gola + asiste për 90 min0.10

Numrat nga 98 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Royal Antwerp FC 7.5, Oud-Heverlee Leuven 7.2, KAA Gent 8.5, SV Zulte Waregem 6.8, KVC Westerlo 8.1, Royal Antwerp FC 7.2, SK Beveren 7.9, RSC Anderlecht 7.2, KAA Gent 8.4, Club Brugge 6.3, KV Kortrijk 7.0, Standard Liege 5.9mes. 7.3319.05.26 · KRC Genk 0 - 0 Royal Antwerp FC · 7.523.05.26 · Oud-Heverlee Leuven 0 - 2 KRC Genk · 7.231.05.26 · KAA Gent 1 - 1 KRC Genk · 8.509.08.26 · SV Zulte Waregem 2 - 1 KRC Genk · 6.815.08.26 · KRC Genk 3 - 2 KVC Westerlo · 8.122.08.26 · Royal Antwerp FC 4 - 4 KRC Genk · 7.228.08.26 · KRC Genk 4 - 0 SK Beveren · 7.906.09.26 · RSC Anderlecht 0 - 0 KRC Genk · 7.213.09.26 · KRC Genk 1 - 1 KAA Gent · 8.420.09.26 · Club Brugge 3 - 0 KRC Genk · 6.310.10.26 · KRC Genk 3 - 0 KV Kortrijk · 7.025.10.26 · KRC Genk 2 - 1 Standard Liege · 5.95.98.5

Profili për 90 minuta39 ndeshje · 3538 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.41, Pasime kyçe 1.84, Driblime 1.20, Saktësi pasimi 85%, Dyluftime 56%, Rikthime topi 4.26, Faulle të fituara 1.98Gjuajtje: 1.41Pasime kyçe: 1.84Driblime: 1.20Saktësi pasimi: 85%Dyluftime: 56%Rikthime topi: 4.26Faulle të fituara: 1.98Gjuajtje1.41Pasime kyçe1.84Driblime1.20Saktësi pasimi85%Dyluftime56%Rikthime topi4.26Faulle të fituara1.98
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.41
Pasime kyçe1.84
Driblime1.20
Saktësi pasimi85%
Dyluftime56%
Rikthime topi4.26
Faulle të fituara1.98
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 11, Asiste 6; 2025: Gola 5, Asiste 3; 2026: Gola 1, Asiste 02024 · Gola: 112024 · Asiste: 62025 · Gola: 52025 · Asiste: 32026 · Gola: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 9103.04.26 · Titullar: 90'12.04.26 · Titullar: 90'18.04.26 · Titullar: 90'21.04.26 · Titullar: 90'25.04.26 · Titullar: 90'02.05.26 · Titullar: 83'10.05.26 · Titullar: 88'16.05.26 · Titullar: 90'19.05.26 · Titullar: 90'23.05.26 · Titullar: 90'31.05.26 · Titullar: 120'09.08.26 · Titullar: 90'15.08.26 · Titullar: 83'22.08.26 · Titullar: 90'28.08.26 · Titullar: 90'06.09.26 · Titullar: 90'13.09.26 · Titullar: 90'20.09.26 · Titullar: 90'10.10.26 · Titullar: 90'25.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme39 ndeshje · 3538 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)36 (12)1.41 për 90
  • Driblime të suksesshme16 / 31

Pasimet

  • Pasime kyçe471.84 për 90
  • Saktësia e pasimeve85%1889 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje86 · 56
  • Duele të fituara199 / 358
  • Faulle të fituara421.98 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Pro LeagueKRC Genk81071300
2025Pro LeagueKRC Genk4041360350
UEFA Europa LeagueKRC Genk1212110920
2024Belgian CupKRC Genk39114330270
Pro LeagueKRC Genk3602307260
UEFA Nations League, League A, Gr. 1Belgium100100
Gjithsej13617911 800200

Klubet

Rreth

Bryan Heynen luan si mesfushor te KRC Genk. Data dhe vendi i lindjes: 6 shk 1997, Bree (29 vjeç). Kombësia: Belgium. Në sezonin 2026: 8 ndeshje, 713 minuta, 1 gol dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë