ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Macarthur FCMesfushor

Ben Gibson

Kombësia
Australia
Mosha
23
Numri i fanellës
9
Mesfushor

Sezoni 2026A-League · English League Championship

2Ndeshje2 herë titullar
163Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.14
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje49
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 41 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.3B10.03.26 · Stoke City 3 - 3 Ipswich Town · Vlerësimi 6.35.8F14.03.26 · Stoke City 3 - 1 Watford · Vlerësimi 5.86.7H20.03.26 · Preston North End 3 - 1 Stoke City · Vlerësimi 6.7–F03.04.26 · Stoke City 2 - 0 Sheffield Wednesday6.1B11.04.26 · Stoke City 1 - 1 Blackburn Rovers · Vlerësimi 6.15.6H25.04.26 · Stoke City 1 - 3 Portsmouth · Vlerësimi 5.66.8H02.05.26 · Bristol City 2 - 0 Stoke City · Vlerësimi 6.86.0H22.08.26 · Southampton 3 - 1 Stoke City · Vlerësimi 6.06.0F17.10.26 · Macarthur FC 2 - 1 Perth Glory · Vlerësimi 6.06.0B24.10.26 · Newcastle Jets 1 - 1 Macarthur FC · Vlerësimi 6.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Leicester City 6.3, Coventry City 7.4, Swansea City 6.4, Ipswich Town 6.3, Watford 5.8, Preston North End 6.7, Blackburn Rovers 6.1, Portsmouth 5.6, Bristol City 6.8, Southampton 6.0, Perth Glory 6.0, Newcastle Jets 6.0mes. 6.2821.02.26 · Stoke City 2 - 2 Leicester City · 6.328.02.26 · Coventry City 2 - 1 Stoke City · 7.407.03.26 · Swansea City 2 - 0 Stoke City · 6.410.03.26 · Stoke City 3 - 3 Ipswich Town · 6.314.03.26 · Stoke City 3 - 1 Watford · 5.820.03.26 · Preston North End 3 - 1 Stoke City · 6.711.04.26 · Stoke City 1 - 1 Blackburn Rovers · 6.125.04.26 · Stoke City 1 - 3 Portsmouth · 5.602.05.26 · Bristol City 2 - 0 Stoke City · 6.822.08.26 · Southampton 3 - 1 Stoke City · 6.017.10.26 · Macarthur FC 2 - 1 Perth Glory · 6.024.10.26 · Newcastle Jets 1 - 1 Macarthur FC · 6.06.07.4

Profili për 90 minuta15 ndeshje · 894 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.51, Pasime kyçe 1.19, Saktësi pasimi 80%, Dyluftime 61%, Rikthime topi 3.86Gjuajtje: 1.51Pasime kyçe: 1.19Saktësi pasimi: 80%Dyluftime: 61%Rikthime topi: 3.86Gjuajtje1.51Pasime kyçe1.19Saktësi pasimi80%Dyluftime61%Rikthime topi3.86
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.51
Pasime kyçe1.19
Saktësi pasimi80%
Dyluftime61%
Rikthime topi3.86
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • A-LeagueNewcastle Jets1Macarthur FC127' Nga stoli6.0
  • Australian A-League MenMacarthur FC2Perth Glory1Të verdhë 173' Titullar6.0
  • English League ChampionshipSouthampton3Stoke City190' Titullar6.0
  • English League ChampionshipBristol City2Stoke City090' Titullar6.8
  • English League ChampionshipStoke City1Portsmouth345' Nga stoli5.6
  • English League ChampionshipStoke City1Blackburn Rovers124' Titullar6.1
  • English League ChampionshipStoke City2Sheffield Wednesday013' Nga stoli
  • English League ChampionshipPreston North End3Stoke City190' Titullar6.7
  • English League ChampionshipStoke City3Watford120' Nga stoli5.8
  • English League ChampionshipStoke City3Ipswich Town320' Nga stoli6.3
  • English League ChampionshipSwansea City2Stoke City090' Titullar6.4
  • English League ChampionshipCoventry City2Stoke City1Gola 190' Titullar7.4

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 7, Asiste 5; 2025: Gola 1, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 72024 · Asiste: 52025 · Gola: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6208.02.25 · Titullar: 120'12.02.25 · Titullar: 67'21.04.25 · Nga stoli: 45'03.05.25 · Titullar: 90'26.12.25 · Nga stoli: 50'29.12.25 · Titullar: 90'01.01.26 · Titullar: 90'21.02.26 · Nga stoli: 19'28.02.26 · Titullar: 90'07.03.26 · Titullar: 90'10.03.26 · Nga stoli: 20'14.03.26 · Nga stoli: 20'20.03.26 · Titullar: 90'03.04.26 · Nga stoli: 13'11.04.26 · Titullar: 24'25.04.26 · Nga stoli: 45'02.05.26 · Titullar: 90'22.08.26 · Titullar: 90'17.10.26 · Titullar: 73'24.10.26 · Nga stoli: 27'

Statistika të hollësishme15 ndeshje · 894 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)8 (2)1.51 për 90
  • Driblime të suksesshme1 / 4

Pasimet

  • Pasime kyçe41.19 për 90
  • Saktësia e pasimeve80%446 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje17 · 15
  • Duele të fituara57 / 93
  • Faulle të fituara3

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026A-LeagueMacarthur FC1007310
English League ChampionshipStoke City1009000
2025English League ChampionshipStoke City131073110
2024Australia CupAPIA Leichhardt FC2345108900
English League ChampionshipStoke City2430194760
FA CupStoke City10012010
Gjithsej6385405090

Klubet

Rreth

Ben Gibson luan si mesfushor te Macarthur FC. Data e lindjes: 3 jan 2003 (23 vjeç). Kombësia: Australia. Në sezonin 2026: 2 ndeshje, 163 minuta, 0 gola dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë