ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Arsénio Nunes

Numri i fanellës
8
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Liga Portugal 2

1Ndeshje1 herë titullar
60Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
1Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.71
Gola + asiste4
Minuta për ndeshje76
Gola + asiste për 90 min0.47

Numrat nga 13 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.0H04.10.25 · Lusitania FC Lourosa 1 - 2 SC Farense · Vlerësimi 7.06.4H04.11.25 · Academico de Viseu FC 3 - 2 Lusitania FC Lourosa · Vlerësimi 6.48.5B09.11.25 · Lusitania FC Lourosa 1 - 1 Uniao Leiria · Vlerësimi 8.56.1H22.12.25 · Lusitania FC Lourosa 0 - 1 UD Oliveirense · Vlerësimi 6.17.1B08.01.26 · Lusitania FC Lourosa 2 - 2 Leixoes SC · Vlerësimi 7.16.1F29.01.26 · SL Benfica B 1 - 2 Lusitania FC Lourosa · Vlerësimi 6.16.6H01.03.26 · SC Farense 2 - 1 Lusitania FC Lourosa · Vlerësimi 6.66.7H15.03.26 · FC Vizela 4 - 3 Lusitania FC Lourosa · Vlerësimi 6.77.0B05.04.26 · Uniao Leiria 0 - 0 Lusitania FC Lourosa · Vlerësimi 7.05.6B11.10.26 · Lusitania FC Lourosa 1 - 1 GD Chaves · Vlerësimi 5.6

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Vizela 6.9, CS Maritimo 7.2, SC Farense 7.0, Academico de Viseu FC 6.4, Uniao Leiria 8.5, UD Oliveirense 6.1, Leixoes SC 7.1, SL Benfica B 6.1, SC Farense 6.6, FC Vizela 6.7, Uniao Leiria 7.0, GD Chaves 5.6mes. 6.7711.08.24 · Uniao Leiria 0 - 2 FC Vizela · 6.910.08.25 · CS Maritimo 0 - 1 Lusitania FC Lourosa · 7.204.10.25 · Lusitania FC Lourosa 1 - 2 SC Farense · 7.004.11.25 · Academico de Viseu FC 3 - 2 Lusitania FC Lourosa · 6.409.11.25 · Lusitania FC Lourosa 1 - 1 Uniao Leiria · 8.522.12.25 · Lusitania FC Lourosa 0 - 1 UD Oliveirense · 6.108.01.26 · Lusitania FC Lourosa 2 - 2 Leixoes SC · 7.129.01.26 · SL Benfica B 1 - 2 Lusitania FC Lourosa · 6.101.03.26 · SC Farense 2 - 1 Lusitania FC Lourosa · 6.615.03.26 · FC Vizela 4 - 3 Lusitania FC Lourosa · 6.705.04.26 · Uniao Leiria 0 - 0 Lusitania FC Lourosa · 7.011.10.26 · Lusitania FC Lourosa 1 - 1 GD Chaves · 5.65.68.5

Profili për 90 minuta8 ndeshje · 619 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.56, Pasime kyçe 2.88, Saktësi pasimi 79%, Dyluftime 43%, Rikthime topi 3.26, Faulle të fituara 2.42Gjuajtje: 1.56Pasime kyçe: 2.88Saktësi pasimi: 79%Dyluftime: 43%Rikthime topi: 3.26Faulle të fituara: 2.42Gjuajtje1.56Pasime kyçe2.88Saktësi pasimi79%Dyluftime43%Rikthime topi3.26Faulle të fituara2.42
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.56
Pasime kyçe2.88
Saktësi pasimi79%
Dyluftime43%
Rikthime topi3.26
Faulle të fituara2.42
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Liga Portugal 2Lusitania FC Lourosa1GD Chaves1Të kuq 160' Titullar5.6
  • Liga Portugal 2Uniao Leiria0Lusitania FC Lourosa090' Titullar7.0
  • Liga Portugal 2FC Vizela4Lusitania FC Lourosa345' Titullar6.7
  • Liga Portugal 2SC Farense2Lusitania FC Lourosa190' Titullar6.6
  • Liga Portugal 2SL Benfica B1Lusitania FC Lourosa290' Titullar6.1
  • Liga Portugal 2Lusitania FC Lourosa2Leixoes SC2Gola 1Të verdhë 174' Titullar7.1
  • Liga Portugal 2Lusitania FC Lourosa0UD Oliveirense180' Titullar6.1
  • Liga Portugal 2Lusitania FC Lourosa1Uniao Leiria1Asiste 190' Titullar8.5
  • Liga Portugal 2Academico de Viseu FC3Lusitania FC Lourosa2Gola 1Të verdhë 166' Titullar6.4
  • Liga Portugal 2Lusitania FC Lourosa1SC Farense2Asiste 174' Titullar7.0
  • Liga Portugal 2CS Maritimo0Lusitania FC Lourosa189' Titullar7.2
  • Liga Portugal 2FC Penafiel1Uniao Leiria04' Nga stoli

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 2, Asiste 2; 2026: Gola 0, Asiste 02025 · Gola: 22025 · Asiste: 2

Minutat e luajtura13 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 13 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7111.08.24 · Titullar: 69'06.10.24 · Nga stoli: 4'10.08.25 · Titullar: 89'04.10.25 · Titullar: 74'04.11.25 · Titullar: 66'09.11.25 · Titullar: 90'22.12.25 · Titullar: 80'08.01.26 · Titullar: 74'29.01.26 · Titullar: 90'01.03.26 · Titullar: 90'15.03.26 · Titullar: 45'05.04.26 · Titullar: 90'11.10.26 · Titullar: 60'

Statistika të hollësishme8 ndeshje · 619 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)5 (2)1.56 për 90
  • Driblime të suksesshme5 / 15

Pasimet

  • Pasime kyçe122.88 për 90
  • Saktësia e pasimeve79%234 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje11 · 6
  • Duele të fituara33 / 76
  • Faulle të fituara132.42 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Liga Portugal 2Lusitania FC Lourosa1006001
2025Liga Portugal 2Lusitania FC Lourosa102278820
2024Liga Portugal 2Uniao Leiria2007300
Gjithsej132292121

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë