Club NXTPortier
Argus Vanden Driessche
- Numri i fanellës
- 81
Portier
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Challenger Pro League
5Ndeshje5 herë titullar
450Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.47
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje82
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 21 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
5.9H20.02.26 · RFC Liege 3 - 2 Club NXT · Vlerësimi 5.97.3H07.03.26 · K. Lierse Kempenzonen 2 - 1 Club NXT · Vlerësimi 7.36.8B14.03.26 · Club NXT 2 - 2 SK Beveren · Vlerësimi 6.87.2H21.03.26 · KAA Gent B 3 - 2 Club NXT · Vlerësimi 7.2–F24.05.26 · Club Brugge 5 - 0 KAA Gent7.3F22.08.26 · Club NXT 3 - 2 RFC Seraing · Vlerësimi 7.36.8F29.08.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 2 Club NXT · Vlerësimi 6.86.6B18.09.26 · Club NXT 2 - 2 KAA Gent B · Vlerësimi 6.65.3H09.10.26 · FCV Dender EH 3 - 0 Club NXT · Vlerësimi 5.35.0H31.10.26 · Club NXT 3 - 4 KSC Hasselt · Vlerësimi 5.0
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Ndeshjet e fundit
- Challenger Pro LeagueClub NXT3KSC Hasselt4Të verdhë 190' Titullar5.0
- Challenger Pro LeagueFCV Dender EH3Club NXT090' Titullar5.3
- Challenger Pro LeagueClub NXT2KAA Gent B290' Titullar6.6
- Challenger Pro LeaguePatro Eisden Maasmechelen1Club NXT290' Titullar6.8
- Challenger Pro LeagueClub NXT3RFC Seraing290' Titullar7.3
- Pro LeagueClub Brugge5KAA Gent012' Nga stoli
- Challenger Pro LeagueKAA Gent B3Club NXT290' Titullar7.2
- Challenger Pro LeagueClub NXT2SK Beveren290' Titullar6.8
- Challenger Pro LeagueK. Lierse Kempenzonen2Club NXT190' Titullar7.3
- Challenger Pro LeagueRFC Liege3Club NXT290' Titullar5.9
- Challenger Pro LeagueK Beerschot VA2Club NXT190' Titullar6.5
- Challenger Pro LeagueClub NXT2KV Kortrijk090' Titullar8.7
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme15 ndeshje · 1272 min
Sulmi
- Goditje (në portë)0 (0)0.00 për 90
Pasimet
- Pasime kyçe00.00 për 90
- Saktësia e pasimeve80%707 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje0 · 0
- Duele të fituara9 / 11
- Faulle të fituara60.75 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Challenger Pro LeagueClub NXT | 5 | 0 | 0 | 450 | 1 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LeagueClub NXT | 11 | 0 | 0 | 990 | 0 | 0 |
| Pro LeagueClub Brugge | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | |
| 2024 | Challenger Pro LeagueClub NXT | 4 | 0 | 0 | 360 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 21 | 0 | 0 | 1812 | 1 | 0 | |
Klubet
- Club NXTAktual#81
- Club BruggeAktual#81
