ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Silkeborg IFMbrojtës

Andreas Poulsen

Numri i fanellës
2
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Superligaen

4Ndeshje3 herë titullar
169Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.39
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje56
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 53 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

5.2H05.04.26 · FC Copenhagen 7 - 0 Silkeborg IF · Vlerësimi 5.26.4F12.04.26 · Silkeborg IF 3 - 1 Odense BK · Vlerësimi 6.48.1B19.04.26 · Silkeborg IF 2 - 2 FC Fredericia · Vlerësimi 8.17.2F22.04.26 · Vejle BK 1 - 2 Silkeborg IF · Vlerësimi 7.2–F26.04.26 · Silkeborg IF 2 - 0 Randers FC6.7H16.08.26 · FC Nordsjaelland 1 - 0 Silkeborg IF · Vlerësimi 6.75.8B05.09.26 · Aarhus GF 2 - 2 Silkeborg IF · Vlerësimi 5.86.2B11.10.26 · Silkeborg IF 3 - 3 AC Horsens · Vlerësimi 6.25.9H18.10.26 · SonderjyskE 4 - 0 Silkeborg IF · Vlerësimi 5.96.0B25.10.26 · Silkeborg IF 1 - 1 FC Nordsjaelland · Vlerësimi 6.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Midtjylland 5.1, Vejle BK 7.7, Randers FC 8.2, FC Copenhagen 5.2, Odense BK 6.4, FC Fredericia 8.1, Vejle BK 7.2, FC Nordsjaelland 6.7, Aarhus GF 5.8, AC Horsens 6.2, SonderjyskE 5.9, FC Nordsjaelland 6.0mes. 6.5422.02.26 · Silkeborg IF 0 - 4 FC Midtjylland · 5.116.03.26 · Silkeborg IF 1 - 1 Vejle BK · 7.722.03.26 · Randers FC 0 - 3 Silkeborg IF · 8.205.04.26 · FC Copenhagen 7 - 0 Silkeborg IF · 5.212.04.26 · Silkeborg IF 3 - 1 Odense BK · 6.419.04.26 · Silkeborg IF 2 - 2 FC Fredericia · 8.122.04.26 · Vejle BK 1 - 2 Silkeborg IF · 7.216.08.26 · FC Nordsjaelland 1 - 0 Silkeborg IF · 6.705.09.26 · Aarhus GF 2 - 2 Silkeborg IF · 5.811.10.26 · Silkeborg IF 3 - 3 AC Horsens · 6.218.10.26 · SonderjyskE 4 - 0 Silkeborg IF · 5.925.10.26 · Silkeborg IF 1 - 1 FC Nordsjaelland · 6.06.08.2

Profili për 90 minuta18 ndeshje · 1263 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.61, Pasime kyçe 1.96, Saktësi pasimi 81%, Dyluftime 52%, Rikthime topi 3.71, Faulle të fituara 2.10Gjuajtje: 1.61Pasime kyçe: 1.96Saktësi pasimi: 81%Dyluftime: 52%Rikthime topi: 3.71Faulle të fituara: 2.10Gjuajtje1.61Pasime kyçe1.96Saktësi pasimi81%Dyluftime52%Rikthime topi3.71Faulle të fituara2.10
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.61
Pasime kyçe1.96
Saktësi pasimi81%
Dyluftime52%
Rikthime topi3.71
Faulle të fituara2.10
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 3; 2025: Gola 1, Asiste 4; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Asiste: 32025 · Gola: 12025 · Asiste: 4

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6926.10.25 · Titullar: 90'02.11.25 · Titullar: 90'21.11.25 · Titullar: 83'30.11.25 · Titullar: 90'07.12.25 · Titullar: 90'08.02.26 · Nga stoli: 14'16.02.26 · Titullar: 90'22.02.26 · Titullar: 90'16.03.26 · Titullar: 90'22.03.26 · Titullar: 90'05.04.26 · Titullar: 90'12.04.26 · Titullar: 90'19.04.26 · Titullar: 90'22.04.26 · Titullar: 90'26.04.26 · Titullar: 7'16.08.26 · Titullar: 90'05.09.26 · Nga stoli: 19'11.10.26 · Titullar: 15'18.10.26 · Titullar: 45'25.10.26 · Nga stoli: 20'

Statistika të hollësishme18 ndeshje · 1263 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)11 (4)1.61 për 90
  • Driblime të suksesshme3 / 15

Pasimet

  • Pasime kyçe151.96 për 90
  • Saktësia e pasimeve81%652 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje22 · 21
  • Duele të fituara46 / 89
  • Faulle të fituara192.10 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026SuperligaenSilkeborg IF40016900
2025SuperligaenSilkeborg IF2413191710
UEFA Conference LeagueSilkeborg IF20114100
2024SuperligaenSilkeborg IF2203154020
Gjithsej5217376730

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë