ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Alessio Beaudouin

Numri i fanellës
21
Mesfushor

Sezoni 2026Ligue 2

9Ndeshje4 herë titullar
411Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
9 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.36
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje46
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 9 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 9 ndeshjeve të fundit

–F14.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 Nantes6.1B22.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 6.16.1H04.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · Vlerësimi 6.16.8H11.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 6.87.2B18.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Sochaux Montbeliard · Vlerësimi 7.25.5H09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 5.56.6B16.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont Foot · Vlerësimi 6.6–H23.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC6.2F30.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · Vlerësimi 6.2

Ecuria e vlerësimit7 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Metz 6.1, Red Star FC 6.1, Dijon 6.8, Sochaux Montbeliard 7.2, Pau FC 5.5, Clermont Foot 6.6, US Boulogne 6.2mes. 6.3622.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.104.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · 6.111.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.818.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Sochaux Montbeliard · 7.209.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.516.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont Foot · 6.630.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · 6.26.27.2

Ndeshjet e fundit

Minutat e luajtura9 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 9 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4614.08.26 · Nga stoli: 1'22.08.26 · Nga stoli: 22'04.09.26 · Nga stoli: 45'11.09.26 · Titullar: 76'18.09.26 · Titullar: 77'09.10.26 · Titullar: 81'16.10.26 · Nga stoli: 26'23.10.26 · Nga stoli: 11'30.10.26 · Titullar: 72'

Statistika të hollësishme7 ndeshje · 328 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)3 (2)
  • Driblime të suksesshme1 / 2

Pasimet

  • Pasime kyçe1
  • Saktësia e pasimeve89%198 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje7 · 5
  • Duele të fituara23 / 51
  • Faulle të fituara82.39 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC90041110
Gjithsej90041110

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë