ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Z. van de Ven

Forma numarası
15
Forvet

Sezon 2026Premiere Ligue - Kadınlar

4Maç4 kez ilk 11
187Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 9 maç
Ortalama puan6.76
Gol + asist2
Maç başına dakika43
90 dakikada gol + asist0.46

Sayılar arşivimizdeki 9 maçtan.

FormSon 9 maçın puanı ve sonucu

–B31.01.26 · Nantes (Kadınlar) 2 - 2 RC Lens (Kadınlar)7.2G22.03.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 3 Nantes (Kadınlar) · Puan 7.27.1M28.03.26 · Nantes (Kadınlar) 1 - 2 Paris Saint-Germain (Kadınlar) · Puan 7.16.7G22.04.26 · Marsilya (Kadınlar) 0 - 2 Nantes (Kadınlar) · Puan 6.76.8B29.04.26 · Nantes (Kadınlar) 1 - 1 Olympique Lyonnais (Kadınlar) · Puan 6.8–B12.09.26 · Nantes (Kadınlar) 1 - 1 FC Fleury 91 (Kadınlar)6.0M18.09.26 · Paris Saint-Germain (Kadınlar) 1 - 0 Nantes (Kadınlar) · Puan 6.06.8B03.10.26 · Nantes (Kadınlar) 1 - 1 Montpellier (Kadınlar) · Puan 6.86.7G17.10.26 · US Saint-Malo (Kadınlar) 0 - 2 Nantes (Kadınlar) · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 7 maç

Reyting trendi: Strasbourg Alsace (Kadınlar) 7.2, Paris Saint-Germain (Kadınlar) 7.1, Marsilya (Kadınlar) 6.7, Olympique Lyonnais (Kadınlar) 6.8, Paris Saint-Germain (Kadınlar) 6.0, Montpellier (Kadınlar) 6.8, US Saint-Malo (Kadınlar) 6.7ort. 6.7622.03.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 3 Nantes (Kadınlar) · 7.228.03.26 · Nantes (Kadınlar) 1 - 2 Paris Saint-Germain (Kadınlar) · 7.122.04.26 · Marsilya (Kadınlar) 0 - 2 Nantes (Kadınlar) · 6.729.04.26 · Nantes (Kadınlar) 1 - 1 Olympique Lyonnais (Kadınlar) · 6.818.09.26 · Paris Saint-Germain (Kadınlar) 1 - 0 Nantes (Kadınlar) · 6.003.10.26 · Nantes (Kadınlar) 1 - 1 Montpellier (Kadınlar) · 6.817.10.26 · US Saint-Malo (Kadınlar) 0 - 2 Nantes (Kadınlar) · 6.76.77.2

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 9 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 9 maç, Maç başına dakika 4331.01.26 · Sonradan: 11'22.03.26 · İlk 11: 62'28.03.26 · Sonradan: 19'22.04.26 · İlk 11: 67'29.04.26 · Sonradan: 45'12.09.26 · İlk 11: 1'18.09.26 · İlk 11: 37'03.10.26 · İlk 11: 80'17.10.26 · İlk 11: 69'

Ayrıntılı istatistikler9 maç · 391 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (4)90 dk’da 1.61
  • Başarılı çalım4 / 7

Pas

  • Kilit pas4
  • Pas isabeti69%142 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele14 / 34
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premiere Ligue - KadınlarNantes (Kadınlar)40018700
2025Premiere Ligue - KadınlarNantes (Kadınlar)52020400
Toplam92039100

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım