Urawa RedsDefans
Yuta Miyamoto
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
10Maç10 kez ilk 11
900Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 62 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8G29.08.26 · Urawa Reds 3 - 2 Yokohama F. Marinos · Puan 6.86.7G02.09.26 · Avispa Fukuoka 2 - 3 Urawa Reds · Puan 6.77.0G06.09.26 · Kashima Antlers 0 - 1 Urawa Reds · Puan 7.06.0M13.09.26 · Urawa Reds 1 - 2 Fagiano Okayama FC · Puan 6.06.5G19.09.26 · Urawa Reds 3 - 1 Tokyo Verdy · Puan 6.57.0M10.10.26 · Tokyo 3 - 0 Urawa Reds · Puan 7.08.0G17.10.26 · Mito HollyHock 0 - 1 Urawa Reds · Puan 8.0–G21.10.26 · Urawa Reds 3 - 2 JEF United Ichihara Chiba6.5G25.10.26 · Urawa Reds 1 - 0 V-Varen Nagasaki · Puan 6.54.6M31.10.26 · Kashiwa Reysol 4 - 0 Urawa Reds · Puan 4.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.610 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.25 |
| Kilit pas | 1.13 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 3.25 |
| Aldırdığı faul | 1.53 |
Son maçları
- J1 LigiKashiwa Reysol4Urawa Reds0Kırmızı kart 190' İlk 114.6
- J1 LigiUrawa Reds1V-Varen Nagasaki090' İlk 116.5
- J1 LigiUrawa Reds3JEF United Ichihara Chiba290' İlk 11
- J1 LigiMito HollyHock0Urawa Reds190' İlk 118.0
- J1 LigiTokyo3Urawa Reds090' İlk 117.0
- J1 LigiUrawa Reds3Tokyo Verdy190' İlk 116.5
- J1 LigiUrawa Reds1Fagiano Okayama FC290' İlk 116.0
- J1 LigiKashima Antlers0Urawa Reds190' İlk 117.0
- J1 LigiAvispa Fukuoka2Urawa Reds390' İlk 116.7
- J1 LigiUrawa Reds3Yokohama F. Marinos290' İlk 116.8
- J1 LigiMachida Zelvia3Urawa Reds190' İlk 117.1
- J1 LigiUrawa Reds1Sanfrecce Hiroshima4Sarı kart 190' İlk 115.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.610 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 1.25
- Başarılı çalım6 / 9
Pas
- Kilit pas990 dk’da 1.13
- Pas isabeti85%2.075 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme32 · 33
- Kazanılan ikili mücadele101 / 194
- Aldırdığı faul2690 dk’da 1.53
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiUrawa Reds | 10 | 0 | 0 | 900 | 1 | 0 |
| 2026 | J1 LigiUrawa Reds | 16 | 0 | 0 | 1.440 | 0 | 0 |
| 2025 | J1 LigiKyoto Sanga FC | 33 | 0 | 0 | 2.711 | 1 | 0 |
| Toplam | 59 | 0 | 0 | 5.051 | 2 | 0 | |
Sakatlık ve ceza geçmişi
- Kırmızı kart cezası Şu anCeza · bir sonraki J1 Ligi maçında forma giyemez · · dönüş tarihi belli değilKaçırdığı maç: 1
Kulüpler
- Urawa RedsŞu an#2
- Kyoto Sanga FCŞu an#24
