Fagiano Okayama FCDefans
Yugo Tatsuta
- Forma numarası
- 48
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
10Maç10 kez ilk 11
900Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.38
Gol + asist2
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 61 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.3M29.08.26 · Nagoya Grampus Eight 2 - 1 Fagiano Okayama FC · Puan 5.37.0G02.09.26 · JEF United Ichihara Chiba 1 - 2 Fagiano Okayama FC · Puan 7.06.4G06.09.26 · Fagiano Okayama FC 3 - 2 Sanfrecce Hiroshima · Puan 6.47.5G13.09.26 · Urawa Reds 1 - 2 Fagiano Okayama FC · Puan 7.55.9M19.09.26 · Fagiano Okayama FC 1 - 2 Kyoto Sanga FC · Puan 5.97.3M10.10.26 · Avispa Fukuoka 2 - 1 Fagiano Okayama FC · Puan 7.35.8M18.10.26 · Fagiano Okayama FC 0 - 3 Vissel Kobe · Puan 5.8–G21.10.26 · Fagiano Okayama FC 2 - 0 Mito HollyHock6.1M25.10.26 · Kawasaki Frontale 2 - 1 Fagiano Okayama FC · Puan 6.16.1M31.10.26 · Fagiano Okayama FC 0 - 4 Tokyo · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil32 maç · 2.889 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.92 |
| Kilit pas | 0.91 |
| Çalım | 1.54 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 68% |
| Top kazanma | 2.99 |
| Aldırdığı faul | 1.18 |
Son maçları
- J1 LigiFagiano Okayama FC0Tokyo490' İlk 116.1
- J1 LigiKawasaki Frontale2Fagiano Okayama FC190' İlk 116.1
- J1 LigiFagiano Okayama FC2Mito HollyHock090' İlk 11
- J1 LigiFagiano Okayama FC0Vissel Kobe390' İlk 115.8
- J1 LigiAvispa Fukuoka2Fagiano Okayama FC1AAsist 190' İlk 117.3
- J1 LigiFagiano Okayama FC1Kyoto Sanga FC2Sarı kart 190' İlk 115.9
- J1 LigiUrawa Reds1Fagiano Okayama FC2Gol 190' İlk 117.5
- J1 LigiFagiano Okayama FC3Sanfrecce Hiroshima290' İlk 116.4
- J1 LigiJEF United Ichihara Chiba1Fagiano Okayama FC290' İlk 117.0
- J1 LigiNagoya Grampus Eight2Fagiano Okayama FC190' İlk 115.3
- J1 LigiFagiano Okayama FC0Tokyo Verdy090' İlk 116.7
- J1 LigiFagiano Okayama FC1V-Varen Nagasaki090' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler32 maç · 2.889 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (2)90 dk’da 0.92
- Başarılı çalım14 / 17
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 0.91
- Pas isabeti73%1.002 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme32 · 31
- Kazanılan ikili mücadele188 / 276
- Aldırdığı faul2690 dk’da 1.18
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiFagiano Okayama FC | 10 | 1 | 1 | 900 | 1 | 0 |
| 2026 | J1 LigiFagiano Okayama FC | 20 | 0 | 0 | 1.809 | 0 | 0 |
| 2025 | J1 LigiFagiano Okayama FC | 28 | 0 | 1 | 2.432 | 4 | 0 |
| Toplam | 58 | 1 | 2 | 5.141 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Fagiano Okayama FCŞu an#48
