ChonburiForvet
Yotsakon Burapha
- Forma numarası
- 8
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Tayland Ligi
4Maç4 kez ilk 11
306Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.96
Gol + asist6
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.67
Sayılar arşivimizdeki 17 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7B13.02.26 · Chonburi 1 - 1 Uthai Thani FC · Puan 6.710.0G21.02.26 · Chiangrai United FC 1 - 3 Chonburi · Puan 10.06.5M28.02.26 · Chonburi 0 - 1 Ayutthaya United FC · Puan 6.55.9M14.03.26 · Buriram United 5 - 0 Chonburi · Puan 5.98.8G21.03.26 · Chonburi 2 - 0 Sukhothai FC · Puan 8.85.7B26.04.26 · Chonburi 0 - 0 Muangthong United · Puan 5.75.9M11.10.26 · Sisaket United FC 2 - 1 Chonburi · Puan 5.96.6M17.10.26 · Chonburi 1 - 2 Prachuap FC · Puan 6.66.9G24.10.26 · Ratchaburi FC 1 - 2 Chonburi · Puan 6.96.6G02.11.26 · Chonburi 1 - 0 BG Pathum United FC · Puan 6.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 1.132 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.77 |
| Kilit pas | 1.39 |
| Çalım | 1.36 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 44% |
| Top kazanma | 1.73 |
| Aldırdığı faul | 1.87 |
Son maçları
- Tayland LigiChonburi1BG Pathum United FC074' İlk 116.6
- Tayland LigiRatchaburi FC1Chonburi2AAsist 162' İlk 116.9
- Tayland LigiChonburi1Prachuap FC290' İlk 116.6
- Tayland LigiSisaket United FC2Chonburi180' İlk 115.9
- Tayland LigiChonburi0Muangthong United0Sarı kart 189' İlk 115.7
- Tayland LigiChonburi2Sukhothai FC0A2Asist 289' İlk 118.8
- Tayland LigiBuriram United5Chonburi056' İlk 115.9
- Tayland LigiChonburi0Ayutthaya United FC190' İlk 116.5
- Tayland LigiChiangrai United FC1Chonburi32Gol 2AAsist 189' İlk 1110.0
- Tayland LigiChonburi1Uthai Thani FC1Sarı kart 190' İlk 116.7
- Tayland LigiChonburi3Port FC2Gol 1AAsist 190' İlk 118.8
- Tayland LigiBangkok United1Chonburi062' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 17 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.132 dk
Hücum
- Şut (isabetli)26 (14)90 dk’da 2.77
- Başarılı çalım11 / 22
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.39
- Pas isabeti81%304 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme13 · 1
- Kazanılan ikili mücadele47 / 106
- Aldırdığı faul1790 dk’da 1.87
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Tayland LigiChonburi | 4 | 0 | 1 | 306 | 0 | 0 |
| 2025 | Tayland LigiChonburi | 10 | 4 | 4 | 826 | 3 | 0 |
| 2024 | Tayland LigiPrachuap FC | 3 | 0 | 0 | 122 | 0 | 0 |
| Toplam | 17 | 4 | 5 | 1.254 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- ChonburiŞu an#8
- Prachuap FCŞu an#13
